Göz Makyajı Konyada iyi kaş alan kuaför? Acil yardım!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

aapapatya

eskinin şişko patatesi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2013
199
193
kızlar 1 aydır kaşlarımı uzatıyorum yakın zamanda akraba düğünü var bildiğiniz iyi kaş alan bi kuaför var mı?konyalılar lütfen yardım

kızlar 1 aydır kaşlarımı uzatıyorum yakın zamanda akraba düğünü var bildiğiniz iyi kaş alan bi kuaför var mı?konyalılar lütfen yardım

kerkük caddesinde dündar otele gelmeden sağ tarafta hint pazarı diye bi yer var hemen ordan sağa dönünce sağdaki ikinci bina olması lazım biraz içte kalıyor orda efsane kuaför var bence süper

kerkük caddesinde dündar otele gelmeden sağ tarafta hint pazarı diye bi yer var hemen ordan sağa dönünce sağdaki ikinci bina olması lazım biraz içte kalıyor orda efsane kuaför var bence süper

kaşlarımı herhangi bi kuaföre aldırmak durumunda kaldım burdan kimse bi tavsiyede bulunmayınca sonuç:iğrenç

Ben de iyi kaş alan bi yer arıyorum. Var mı Konya'da tavsiye edebileceğiniz bi yer ?

bosnada migros marketin arkasında sahra güzellik merkezi var ben konya ya gittiğimde orda aldırıyorum zayıf çıtı pıtı atiye ye benzeyen bir kız var ona aldır

Kesinlikle yakada ruya kuafore aldirmani tavsiye ederim benim kasimi oyle bi aldi ki arkadaslarim cevrem herkes botoksmu yaptirdin diye sordular

İnci guzelligi tavsiye ederim ben orada kaslarima kalici makyaj yaptirdim oncede orda aldiriyordum zaten kalici makyajdan sonra cevresini toplatiyorym tavsiye ederim kule site civarinda kas tasarimi ve kalici makyaj oldugu icin tek oraya guvebdim kas onemli

X