KONYA'DA AĞRISIZ DOĞUM(epidural)YAPTIRAN HASTANE VE DOKTOR VARMI?

simaayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
4
0
Hanımlar konyada epidural anestezi ile doğum yaptıran hastane varmı güvenilir veya bu yöntemle konyada doğum yapan arkadaşımız varsa lütfen yardım etsin doğuma az kaldııı?cevaplarınızı bekliyorum görüşmek üzere....

Bildiğim kadarıyla özel hastanelerin hepsi epidural yapıyor.
ama ben başkent hastanesini tavsiye ederim. Başkent üniversitesi araştırma hastanesi teknolojik imkanların tümüne sahip ve doktorlarıda çok ilgili. özellikle ayla üçkuyu tavsiye ederim.
Sağlıkla kucağına alman dileğiyle. SEVGıLER.

bende başkentte 3 ay öncesi doğum yaptım.spinal oldum. ayla hanım yaptırdı doğumumu.
sanırım özel hastanelerin hepsi yapıyor epidural veya spinal.
aslınsa selçukluya gidiyordum ben ve epidural olacaktı doğumum erken doğum olunca mecburen başkette yaptım.
hastane ve personeli çok iyi fakat ücreti biraz pahalı.ssk olduğumuz halde 1 milyara yakın ücret ödedik.

o Beline yapılacak iğneyi çok iyi bir uzman sokmalı..
kızım ben hiç sancı hissetmedim
çünkü benim ağrı eşiğim yüksekmiş
4 saat suni sancı verdiler
biraz cesaret
boşver epidural i
normal yap
o anı Allahınverdiği gibi yaşa..
o acı anını yaşayamadığım için üzülüyorum.sonuçta 1 kere oluyor..

Meraba arkadaŞlar ben ankaranın ılÇesınde oturuyorum ama konyada yapacaĞım doĞumu benım kalÇa ÇıkıklıĞından amelıyatım var bana bır zararı yok ama korkuyorum doĞumu normal yapacaktım ama sezeryan gÖrÜnÜyor doktor tavsıyelerınızı beklıyorum allah hepımızı bebeĞımıze kavuŞtursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…