Gebeliğe Hazırlık Konya da bebek için hangi doktora gittiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Burcu1998

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2021
64
23
Hayırlı günler hanımlar. Ben 15 aydır bebek istiyorum ama olmadı maalesef rahim filmi çektirip aşılama deniycem. Siz bebek için hangi doktora gidip memnun kaldınız? Novafertil Hastanesi'nde daha önce giden oldu mu? Yada Dr Ali acar'a ? 8 kere doktora gittim ama sonuç alamadım. Tek bir doktora gidip orda devam etmek istiyorum? Önerisi olan var mı?

Hayırlı günler hanımlar. Ben 15 aydır bebek istiyorum ama olmadı maalesef rahim filmi çektirip aşılama deniycem. Siz bebek için hangi doktora gidip memnun kaldınız? Novafertil Hastanesi'nde daha önce giden oldu mu? Yada Dr Ali acar'a ? 8 kere doktora gittim ama sonuç alamadım. Tek bir doktora gidip orda devam etmek istiyorum? Önerisi olan var mı?
Ali acar alanında çok çok iyi ben gitmedim ama gidenler var. Türkiye genelinde tanınan bir doktor. Randevu bulmak çok zor diyorlar birde kliniği biraz pahalıymış sanırım.

Ali acar alanında çok çok iyi ben gitmedim ama gidenler var. Türkiye genelinde tanınan bir doktor. Randevu bulmak çok zor diyorlar birde kliniği biraz pahalıymış sanırım.
Para sorun değil canım ama dediğin gibi bir türlü randevu bulamadık çok yoğunmuş

Para sorun değil canım ama dediğin gibi bir türlü randevu bulamadık çok yoğunmuş gebeliğimdeki bı sorun için Ali acar önerdiler gittik neyse anne hayatını tehlikeye atıyor dedi bı kaç gün sonra da bebeğimi anne karnında kaybettik bana işlem yapılacak 14 haftalık doğumla alinacak bebek dedi ki Necmettin Erbakan merama hastanesine yat ben ordayi. yani korkuyom da dedim hocam herhangi bi durum olursa siz olacak mısınız tabi sorun olursa ararlar dedi ne desin tabi o da haklı ilk gebeligim oradaki gece kalan yeni mezun kadın dogumcu doktorlar baktı ve ben ilk gebelik seruvenimi benle ilgilenmedikleri için tuvalette sonlandırdımbi ilaç verdiler dedim benim çok kanamam var sen yarına anca atarsın daha erken dediler ben de wc ye gittim üstüm başımı sileyim vs diye başka hasta kap vermese wc ye düşecekti bebek çok kötü günler atlattım Gece o kadar kanamam oldu ki tabi aramadilar bı de hani beni parça kalmasın diye kürtaja aldılar hemen çok ağladım canım da acıdı seni dedi psikiyatriye yollayalım aglanacak ne var falan dediler .belki haklılar ben gibi nelerle karşılaştılar ama benim başıma neler neler geldi Ali acar iyi diye gittik ama bilemedik . Ha psikolojim o kadar kötüydü ki bı pandemi başlangıcı olunca evlere de kapalıyız şikayet falan da uğraşmak istemedim.Ali Acar alanında çok kıymetli bı doktor olabilir ama ben adını duyunca bile geriliyorum.

X