Konu BABAM

Aslında haklısınız annem de öyle söyledi. Gelmeyin aramayın dedi. Olmuyor işte baba insan özlüyor. Bana herseyi anlatsın dinlerim he tamam diyip geçiştiriyorum hep aynı seyleri konusuyor okadar ezbeledim ki anlattıklarını. Anneme söyledim kimseyi cagırmayın diye.Herseyi kabul edebilirim de okadar erkegin içinde benim hamile kalamadıgımı yada eşimi evlendirmeyi dusundugunu söylemesini unutamıyorum tamam cok boş konusuyor ama aklı basında . Deli degil sadece dengeyi kuramıyor ortamlarda sapıtıyor
Kızının kısırlığını(!) dünürüne açıp boşasaydı diyecek kadar şuurunu kaybetmişse ben görüşmem. Size de zarar vermeye başlamış.

Aminn canım benim. Çocuk gibi aynı. Şimdi de anneme küsmüş konusmuyormus. Allah annemin de yardımcısı olsun. Biz cok yakınız isterdimki babam güzel sohbetler versin insanlar onu saysın sevsin ama herkes kacmak istiyor yanından . Üzülüyorum. Eski arkadasları bildigi için eski halini cok takmıyorlar tamam diyip geçiştiryorlar
Benim babam ateisti birde hastalığı zirve yaptığında tam bir yobaz ateiste döndü önceden kendi halindeydi birde benim babam çok kültürlü bir adam 3 yabancı dil biliyor ve arapça biliyor dedem çok dindar bir adamdı bütün çocuklarına kuranı hatim ettirmiş babam ortaokul ve liseyi imamhatipte okudu o zamanlardan kalan bir nefret var içinde dine karşı hastalanınca patlak verdi birde bilgiside var tartışılmıyor yani öyle basiretimiz bağlanıyordu o konuşurken

X