''Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto'' Yarışma Anketi

Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto Yarışması Anketi

• 1 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 2 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (bera-berrak)[/COLOR]

OY: 31 11,0%
  • 3 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 4 nolu foto

OY: 8 2,8%
  • 5 nolu foto

OY: 5 1,8%
  • 6 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (cankusummm)[/COLOR]

OY: 7 2,5%
  • 7 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (cüvcüv) Renklerin güzel yansıtılması,çekim tekniğinin güzell

OY: 21 7,4%
  • 8 nolu foto

OY: 7 2,5%
  • 9 nolu foto

OY: 2 0,7%
  • 10 nolu foto

• 11 nolu foto

OY: 44 15,5%
  • 12 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 13 nolu foto

OY: 51 18,0%
  • 14 nolu foto [COLOR="Red"]1. Olan Foto (seyran) :hooray: Yaratıcılık,kompozisyon,vurgulanan içerik

OY: 44 15,5%
  • 15 nolu foto

OY: 29 10,2%
  • 16 nolu foto

• 17 nolu foto

OY: 16 5,7%
  • 18 nolu foto

OY: 12 4,2%
  • 19 nolu foto

OY: 11 3,9%
  • 20 nolu foto

• 21 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (heros)[/COLOR]

OY: 25 8,8%
  • 22 nolu foto

OY: 6 2,1%
  • 23 nolu foto

OY: 3 1,1%
  • 24 nolu foto

• 25 nolu foto

OY: 19 6,7%
  • 26 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 27 nolu foto

OY: 1 0,4%
  • 28 nolu foto

OY: 20 7,1%
  • 29 nolu foto

• 30 nolu foto

• 31 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (gözyaşı)[/COLOR]

OY: 32 11,3%
  • 32 nolu foto

• 33 nolu foto

• 34 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 35 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 36 nolu foto

OY: 26 9,2%
  • 37 nolu foto

• 38 nolu foto

• 39 nolu foto

• 40 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (belissimo) + Mansiyon[/COLOR]

OY: 40 14,1%
  • 41 nolu foto

• 42 nolu foto

• 43 nolu foto

• 44 nolu foto

• 45 nolu foto

• 46 nolu foto

• 47 nolu foto

OY: 15 5,3%
  • 48 nolu foto

• Ankete Katılan
    283
ben de ilk oyumu bebeğime veriyim dedim:uhm:alttaki miniğe vermişim:Roflol::Roflol::Roflol:diğer haklrımı da kullanamadım:çok üzgünüm:

senin adın Şule,elinden her iş geleyerimseniben
kendine haksızlık etme:mymeka:
daha ne olsun uleee:dance:

emeklerin için sağolasın Şule:1hug:​

ablaa uyan uyanlaelaelaelaelae sen hala şiir yarışmasında mı kaldın :Roflol:

Bu yüzden arkadaşlarım!!

Benim adım Hıdır,elimden gelen budur!!!
yazdiklarindan yanlis anlamadiysam,seni elestirmedigimi anlamissindir.yaptigin sey hic kolay degil..gercekten de gozden kacirmisim kusura bakmayinyerimseniben.
o zaman soyle soyleyeyim yarismaya katilan arkadaslarimiz daha duyarli olursa super olacak.

Yazacaklarım için ne olur bana kızmayın alınmayın beni tanıyanlar çok iyi niyetli olduğumu bilirler

Çoğu arkadaşım malasef kuralları, nasıl katılacaklarını, ne göndereceklerini okumamış.
Resimler aşırı büyük, isimleri anlaşılmaz, bir kaç resim bir arada gelmiş.
Oylamayı bırakın daha yarışmaya katılma kurallarını bile okumadan fotoğraflar gönderilmiş.Bir çok fotoğraf kompozisyon kaygısı düşünülmeden çekilmiş.

Oylama açıldı şimdi de nasıl oy kullanacağım? sorusu var. Başında kurallar yazıyor arkadaşlar herkes okusa hiç sorun kalmayacak.

Fotoğrafların hepsi katılsın hiçbir arkadaş kırılmasın emeğine yazık olmasın diye 48 foto birden koyuldu.

İsimler koyulamadı çünkü kurallara uyulmamış,
Resimlerde kompozisyon yok çünkü kurallara uyulmamış,
Anket açma çok yorucu ve uzun oldu çünkü kurallara uyulmamış,

Şimdi hemen eleştirmeden önce bu iş için verilen emek ve zaman için bir nefes alıp, düşünüp yorumlarınızı öyle yapmanızı dilerim.a.s.

Sağol cüvcüv..Şeniz

Hiç bir arkadaşımız yarışmadan eksik kalmasın diye yaptık..İyi de oldu..

Şimdi lütfen kuralları ve nasıl oylama yapacağımızı gözden geçirip oylama yapalım..
Kolay gelsin hatunlar..

Hadi bakalım arkadaşlar bu güzel fotoları oylayalım ve hakedeni belirleyelim:dance::dance:

Ellerinize sağlık .. Bende üç tane peş peşe verebilirim sanmıştım :) bi tane verdim ve gitti:)

Tamamdır..yerimseniben

37,17,25 bütün çocuklar birbirinden güzel fakat 37 numaraya çekmiş oldukları fotoğrafın çok naturel kalmış olmasından dolayı verdim 17 noluyada beni çok güldürdüğü için verdim 25'e de bebeği çok beğendiğim için saçlarına kaşlarına veeee özellikle maşallah gözlerine bayıldığım için verdim aslından gönlümde 2 ve 22 numaralı fotoğraflarda var ama oy hakkımı malesef ( üç olsun böylede çok güzel olldu a.s.

Maşallah hepside birbirinden tatlı Allah Anne ve Babalarına bağışlasın.emeği geçen arkadaşlarada teşekkür ediyorum.Rabbim isteyen herkese böyle tatlı bebişler versin(amin)oyumu kullandım

hepside şok şekerler karar vermek zor oldu 2-36-17
bakaliim kim kazanacak

Ayyy cok tatlilarya Allahim korusun hepsini..
Bende oyumu kullandim.Ama hepside birbirinden güzel.Özellikle kizlar..

Heeey Maaşallah, Ne kadar tatılar hepsi de, Rabbim sağlıklı uzun ve hayırlı ömürler nasip etsin bütün çocuklarımıza inşallah...

Oyumu kullanırken oldukça zorlandım,eğer bu çocuk güzellik yarışması olmuş olsa idi, hepsine oy vermek isterdim,ama kompozisyon ve fotoğraf kalitesini baz alarak kullandım oyumu.

Şulem ve tüm emeği geçen arkadaşların alnından öpüyorum,çok yoruldunuz çok emek verdiniz Elleriniz dert görmesin,hepinizi takdir ve teşekkürle selamlıyorum.Muhabbetle.

maşallah hepsi birbirinden tatlı ve şeker allah sevdiklerine bağışlasın..bende oyumu kullandım))..emeği geçen bütün arkadaşlara tşkler..

Şuleciğim;
helal olsun! Yine harikalar yapmışsın! Ellerine sağlık! Ne güzel yarışmalar düzenleyip bizim hayatımıza keyif katıyorsun. Seni seviyorum arkadaşım.a.s.

Benim oyuma gelince ilk ikisi belli de üçüncüye karar veremedim. Şimdi bir kez daha bakıp kararımı vereceğim.

Allahım bütün çocukları nazarlardan saklasın, anasına babasına bağışlasın inşallah!

Hepsi çok tatlı maşallahYarışmada esas alınan kriter 'kompozisyon'olduğundan 11 nolu fotoya verdim oyumu.Katılan herkese başarılar diliyorum.Ve ayrıca kamera önünde bulunan Şuleye,işin mutfağında bulunan isimlerini bilmediğim arkadaşlara HELAL OLSUN SİZE! demek istiyorum, bu görsel ziyafeti bizlere sunduğunuz içinŞeniz

Şulem ve emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkürler... Yoruldunuz uğraştınız bizim için hepinizi ayrı ayrı kucaklıyorum...sağolun...a.s.a.s.a.s.

hepsı cok tatlı ya massallah.bende kullandım oyumu hayırlı olsun herkesın emegıne saglık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…