''Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto'' Yarışma Anketi

Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto Yarışması Anketi

• 1 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 2 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (bera-berrak)[/COLOR]

OY: 31 11,0%
  • 3 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 4 nolu foto

OY: 8 2,8%
  • 5 nolu foto

OY: 5 1,8%
  • 6 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (cankusummm)[/COLOR]

OY: 7 2,5%
  • 7 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (cüvcüv) Renklerin güzel yansıtılması,çekim tekniğinin güzell

OY: 21 7,4%
  • 8 nolu foto

OY: 7 2,5%
  • 9 nolu foto

OY: 2 0,7%
  • 10 nolu foto

• 11 nolu foto

OY: 44 15,5%
  • 12 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 13 nolu foto

OY: 51 18,0%
  • 14 nolu foto [COLOR="Red"]1. Olan Foto (seyran) :hooray: Yaratıcılık,kompozisyon,vurgulanan içerik

OY: 44 15,5%
  • 15 nolu foto

OY: 29 10,2%
  • 16 nolu foto

• 17 nolu foto

OY: 16 5,7%
  • 18 nolu foto

OY: 12 4,2%
  • 19 nolu foto

OY: 11 3,9%
  • 20 nolu foto

• 21 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (heros)[/COLOR]

OY: 25 8,8%
  • 22 nolu foto

OY: 6 2,1%
  • 23 nolu foto

OY: 3 1,1%
  • 24 nolu foto

• 25 nolu foto

OY: 19 6,7%
  • 26 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 27 nolu foto

OY: 1 0,4%
  • 28 nolu foto

OY: 20 7,1%
  • 29 nolu foto

• 30 nolu foto

• 31 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (gözyaşı)[/COLOR]

OY: 32 11,3%
  • 32 nolu foto

• 33 nolu foto

• 34 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 35 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 36 nolu foto

OY: 26 9,2%
  • 37 nolu foto

• 38 nolu foto

• 39 nolu foto

• 40 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (belissimo) + Mansiyon[/COLOR]

OY: 40 14,1%
  • 41 nolu foto

• 42 nolu foto

• 43 nolu foto

• 44 nolu foto

• 45 nolu foto

• 46 nolu foto

• 47 nolu foto

OY: 15 5,3%
  • 48 nolu foto

• Ankete Katılan
    283
Canım ama sonuçta bu erkek_kız çocuk güzellik yarışması değil, fotoğraf yarışması.. Yani değerlendirirken bence çocuğun sevimliliği yanında, kompozisyon , çekim tekniği vs . gibi kuralları da göz önünde bulundurursanız , yarışma amacına ulaşmış olur..

OK! anlasilmistir.

3 oyumuda bir resme vermek istedim ama tek oydan sonra diğer iki oyumu kullanamadım nasıl yapmam gerekiyordu 3 oyumuda aynı resme vermek için bu arada 16. resme oy verdim çocuğun yüzündeki ifade çok mutlu olduğunu anlatıyordu ve güzelliğinede bayıldım allah bağışlasın çok şeker:1hug:a.s.

3 oyumuda bir resme vermek istedim ama tek oydan sonra diğer iki oyumu kullanamadım nasıl yapmam gerekiyordu 3 oyumuda aynı resme vermek için bu arada 16. resme oy verdim çocuğun yüzündeki ifade çok mutlu olduğunu anlatıyordu ve güzelliğinede bayıldım allah bağışlasın çok şeker:1hug:a.s.

Geçmiş olsun.. Ben de o hataya düştüm 3 oyumu da tek bir adaya verebilirim diye düşündüm ama yanılmışım..

Arkadaşlar oylama yapmadan, not düştüğüm maddeleri okursanız şayet daha verimli oy kullanabileceksiniz..yerimseniben

45 numarada önde oturan bebeğe bayıldım ya nasılda şaşkın şaşkın bakıyo hepsi birbirinden tatlı ve güzel ama ben 21 45 40 oyumu verdim:))

Allah bu şirin şeyleri anne ve babasına bağışlasın.Bende oyumu kullandım.Hepside çok güzeller ama,bu yarışma öyle değil mi?
m.gif
a.gif
s.gif
a.gif
l.gif
l.gif
a.gif
h.gif

bende aslında aynı resme 3 oyumu kullanmak istedim ama nasıl olacağını anlamadım aynı kutucuğa 3 keremi tıklamak gerekiyo öyle yapınca iilk tıkladığında çıkan işaret ikincisinde siliniyo eee oyunu kullanıp diğer iki hakkımı kullanayım diye dönmüş olsam sistem dışı kalıyormuşuz oyumuzu kullandığımız için nasıl olacak bu iş
ilk yazılarınızdada sadece 3 oy kullanma hakkımızın olduğunu istersek ayrı ayrı kişilere istersek aynı kişiye kullanabileceğimizi yazmışsınız ama bunun nasıl olacağınızı yazmamışsınız kusura bakmayın anlayamadım işte ben bunu:çok üzgünüm:fisfisfis:uhm:

Yarışma Kuralları!!!

7* Arkadaşlar çoklu oylama ama sadece bir üyenin 3 oy hakkı vardır..3 den fazla olursa üyenin tüm oyları geçersiz olacaktır bilginize oylarınızın boşa gitmesini istemiyorsanız bu kurala uyalım lutfen
KADINLAR KULÜBÜ

bende aslında aynı resme 3 oyumu kullanmak istedim ama nasıl olacağını anlamadım aynı kutucuğa 3 keremi tıklamak gerekiyo öyle yapınca iilk tıkladığında çıkan işaret ikincisinde siliniyo eee oyunu kullanıp diğer iki hakkımı kullanayım diye dönmüş olsam sistem dışı kalıyormuşuz oyumuzu kullandığımız için nasıl olacak bu iş
ilk yazılarınızdada sadece 3 oy kullanma hakkımızın olduğunu istersek ayrı ayrı kişilere istersek aynı kişiye kullanabileceğimizi yazmışsınız ama bunun nasıl olacağınızı yazmamışsınız kusura bakmayın anlayamadım işte ben bunu:çok üzgünüm:fisfisfis:uhm:

canım bak yukardakinde ne yazıyor 3 oy hakkı ama 1 fotoya 3 defa oy verilemez bir defada 3 fotoya oy verebilirsin sadece 1 fotoya 3 defa tıklamak ya da oy verim tekrar aynı fotoya yine vereyim olmaz ya 1 fotoya 1 defa oy vereceksin ya da 3 ayrı fotoya aynı anda 3 oy vereceksin Şeniz

canım bak yukardakinde ne yazıyor 3 oy hakkı ama 1 fotoya 3 defa oy verilemez bir defada 3 fotoya oy verebilirsin sadece 1 fotoya 3 defa tıklamak ya da oy verim tekrar aynı fotoya yine vereyim olmaz ya 1 fotoya 1 defa oy vereceksin ya da 3 ayrı fotoya aynı anda 3 oy vereceksin Şeniz

bana 3 oyunuda aynı reme kullanabilirsin demişti bir arkadaşta ondan benim kafa karıştıkafamçokkarıştı kusura bakmayın akşamda yani daha doğrusu sabah 6 da yattım 10 da kalktım mazur görün artık:çok üzgünüm:

hepsi super yaaasırnaşık şey
oyumu kullandim 11-12-40 numarali fotolarayerimseniben
kolay gelsin...

ben simdi kafadan negatif giriyorum olaya..sulecim ben sana sormustum 'bir kare de birden fazla cocuk olabilir mi diye?' sen de olamaz dedin..bknz
. Yarışma Duyurusu: Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek Foto Yarışması

bersulem bir cocuk olmasi sart mi?yani bir kare de birden fazla cocuk olamaz mi?

Tek çocuk diye belirledik arkadaşım..Yok mu öyle..

burada bana haksizlik yapilmis oldu gibime geliyor..ikincisi nacizene fikrim 48 fotografi ikiye bolseydiniz daha guzel iyi olmazmiydi..tamam uc hakkimiz var ama 48 adet icin az gibi..Bir de keske neyi kompoze ettiklerini yazsalarmis..cunku cogu fotograflar da 'kompozisyon' temasini goremedim..benim en begendigim yanilmiyorsam 13 numara ben ismine 'uyuyan prenses' koydum.Vee son olarak valla helal olsun diyorum..48 adet fotografi duzenleyip buraya tasimak kolay is degil..emegin hakkinida veririz yaniyerimseniben

ben simdi kafadan negatif giriyorum olaya..sulecim ben sana sormustum 'bir kare de birden fazla cocuk olabilir mi diye?' sen de olamaz dedin..bknz

burada bana haksizlik yapilmis oldu gibime geliyor..ikincisi nacizene fikrim 48 fotografi ikiye bolseydiniz daha guzel iyi olmazmiydi..tamam uc hakkimiz var ama 48 adet icin az gibi..Bir de keske neyi kompoze ettiklerini yazsalarmis..cunku cogu fotograflar da 'kompozisyon' temasini goremedim..benim en begendigim yanilmiyorsam 13 numara ben ismine 'uyuyan prenses' koydum.Vee son olarak valla helal olsun diyorum..48 adet fotografi duzenleyip buraya tasimak kolay is degil..emegin hakkinida veririz yaniyerimseniben

1_sen'im gözden kaçırmışsın galiba,sonradan ekleme yaptık ve birden fazla çocuk da olabilir fotoğraf karesinde diye..

48 fotuyu ikiye bölsek,ikisinde de derece alanları nasıl ilan edeceğiz ama..Bir yarışmanın bir birincisi olur değil?Bölmüş olsak,24 adaydan bir birinci,24 adaydan bir birinci olacak bu daha da haksızlık olur gibime geliyor..

Fotoları isterken,tüm arkadaşlarıma tekrar tekrar belirttim..Lütfen çocukların güzel anını yakalayın,fotoğraf kareleriniz anlamlı olsun,çocukların karşısına geçip şak diye foto çekmeyin diye..Şimdi ben bunlardan hangisini yarışma dışı bırakayım..Benim gönlüm el vermez..
Zaten katılımcı sayısına sınırlama getirmediğimiz için bu kadar foto oldu,ayrıca elime geçmeyen,açılmayan fotoları hiç saymıyorum inanın..

Fotolara o anı anlatan isimler bulun dedim evet doğru ama bazen öyle bir isim geliyor ki,giriş gelişme ve sonuç bölümleri var nerdeyse..Bir başkasına bakıyorum fotosuna isim olmadığı gibi nickide ortada yok!Ulaşmayı denedim mümkün değil..Emeğimize oylama ile katkıda bulunduğun için teşekkür ederiz..

Bu yüzden arkadaşlarım!!

Benim adım Hıdır,elimden gelen budur!!!:1rolleyes:

hepsı bırbırınden guzel...
oyumu 36 noluya verdım allah hepsını hayırlı evlat etsın

çok güzel resimler yaa.s
bende resim sıralaması neye göre yapıldı çok merak ettim:1rolleyes:

X