komik güldüren sözler bu başlıkta

nr123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
123
24
34
Telefon Bankacılığından arayan kıza, Biraz bekler misin diyerek, Telefonu pc nin Hoparlörüne yaklaştırdım, Müzik dinlettim. Gün intikam günüdür.

Sivrisineklerden nefret ediyorum. Yani tamam çok lezzetli biri olduğumun farkındayım ama valla yeter..

İlişki durumum; yeşil bağın üzümü, yola diktim gözümü. Ne gelen var ne giden, kime diyem sözümü. :)

Keşke bazı insanlar içim " imalat hatası var geri topluyoruz " deseler :))

sözlüyken erkek konusur kız dınler... nişanlıyken kız konusur erkek dinler... evlıyken ikisi konusur MAHALLE dınler.. :))

alo sıgara bırakma hattımı ? - evet buyrun . + rıca edersem bızım eve ıkı paket sıgara bırakır mısınız ? .d.d.d

cenaze arabasının şöförü bi kıza şişşşt gel beraber gezelim demiş kız hadi ordan be deyince adam sen ne diyon be millet bu arabaya binmek için ölüyo demiş :):))::):)):)

İnsanlar değişmezler sadece gittikçe daha çok kendilerine benzemeye başlarlar.

Peçetelikten bir tane peçete almaya çalışıyorum ve birden fazla peçete elimde kalıyor. Hayat bana bazen çok gereksiz yerlerden iyilik yApıyor...

Bir karadeniz atasözü derki, Seni anlayrum, Oni anlayrum, Ha ötekinuda anlayrum. Oldim evliya... Ama benu anlayan yok.

3 yıldır elinde telefonla iyi geceler ve günaydın mesajı bekleyen arkadaşım, radyasyondan sizlere ömür.. yalnızlık yine can aldı. :)

X