Komadaki erkek arkadaşım için 4444 Salat-ı Tefriciye

[QUdünyada hlliano, post: 36483720, member: 541993"]Simdilik 150 yazar misin[/QUOTE]

Yazdım canım, Allah ne dileğin varsa kabul eder inşAllah[/QUOTE]
Bu dunyada hepimizin birbirimize için yapabileceği şeyler vardır :) ettiğindua yeter allah razi oolsun. Rabbim şifa versin

[QUdünyada hlliano, post: 36483720, member: 541993"]Simdilik 150 yazar misin

Yazdım canım, Allah ne dileğin varsa kabul eder inşAllah[/QUOTE]
Bu dunyada hepimizin birbirimize için yapabileceği şeyler vardır :) ettiğindua yeter allah razi oolsun. Rabbim şifa versin[/QUOTE]

Tabii ki canım, hepimiz kardeşiz.. Kardeşler birbiri için dua eder.. Amin cnm Allah ona şifa verir, bizleri de korur inş kaza ve beladan..

Yazdım canım, Allah ne dileğin varsa kabul eder inşAllah
Bu dunyada hepimizin birbirimize için yapabileceği şeyler vardır :) ettiğindua yeter allah razi oolsun. Rabbim şifa versin[/QUOTE]

Tabii ki canım, hepimiz kardeşiz.. Kardeşler birbiri için dua eder.. Amin cnm Allah ona şifa verir, bizleri de korur inş kaza ve beladan..[/QUOTE]Amin iinşaallah canim.
Yazdım canım, Allah ne dileğin varsa kabul eder inşAllah

Tabii ki canım, hepimiz kardeşiz.. Kardeşler birbiri için dua eder.. Amin cnm Allah ona şifa verir, bizleri de korur inş kaza ve beladan..[/QUOTE]

Canim kac tane eksigin var. Sin durumu nasil arkadasinin

Şimdiye kadar 1659 tane okunmuş canım, yani 2785 tane eksiğim var. Hâlâ komada canım maalesef uyanmadı henüz... [/QUOTE]

Canim ben 100 tane daha alıyorum Rabbim inşallah erkek arkadaşıni sizlere bağışlar iyileşir de bir an önce düğün hazırlıklarına başlarsınız.

Şimdiye kadar 1659 tane okunmuş canım, yani 2785 tane eksiğim var. Hâlâ komada canım maalesef uyanmadı henüz...

Canim ben 100 tane daha alıyorum Rabbim inşallah erkek arkadaşıni sizlere bağışlar iyileşir de bir an önce düğün hazırlıklarına başlarsınız. [/QUOTE]

Ay canım benim ya ne tatlısın, inşAllah iyileşecek, ben inanıyorum bu duaların boşa gitmeyeceğine. Allah razı olsun bin kere senden.
1909 tane oldu,
2535 tane kaldı arkadaşlar...

ALLAH şifa versin,bebeğim olduğu için fazla lamıyorum bolbol aklıma geldikçe,YA ŞAFİ okuycam,20 tane alıyorum,okudukça da yazarım,Rabbim yanınızda olsun

ALLAH şifa versin,bebeğim olduğu için fazla lamıyorum bolbol aklıma geldikçe,YA ŞAFİ okuycam,20 tane alıyorum,okudukça da yazarım,Rabbim yanınızda olsun

poeticcry çoook sağ olasın tatlım, öp bebeğini benim için, Rabbim analı babalı huzur mutluluk içinde büyütmeyi nasip etsin..
100 tane daha okudum....Rabbim Şafii adıyla şifalar versin....

Çok sağ ol canımm sen de tekrardan. Ne zaman ümitsizliğe düşsem, buraya gelip yeni dua mesajlarını görünce bir mutluluk geliyor içime, moral veriyorsunuz hepiniz gerçekten.. Belki de Allah sizlerin duasıyla benim ümitsizliğe düşmemi engelliyor...

ümitsizliğe kapılmadan inanarak sende dualarınına devam et canım ..Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

ümitsizliğe kapılmadan inanarak sende dualarınına devam et canım ..Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

Amin canım.. Ümitsizliğe kapılmamaya çalışıyorum, dualarıma icabet edileceğine inanıyorum canım ama bazen anılarımız aklıma geliyor.. Her şeyin nasıl birden bu kadar değiştiğini düşünüyorum.. Öyle zamanlarda tutamıyorum kendimi... Sonra dua ettikçe, edildikçe yine kendime, ümitli halime geri dönüyorum..

Arkadaşlar sizlerin ve yaşadığım yerdeki arkadaşların yardımıyla sayı bayağı azaldı, Allah hepinizden razı olsun. Ama hala bazı arkadaşlardan cevap beklediğim için kesin bir sayı veremiyorum şu an ne kadar kaldığına dair. Bundan sonra okumak isteyen olursa eğer 5-10 tane hatta 1-2 tane bile alabilirsiniz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum tekrardan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…