Komadaki erkek arkadaşım için 4444 Salat-ı Tefriciye

evet canım 500 demiştim 15 fazla okudum. müsaıt olursam okumaya devam ederim senin icin canım.

Tekrardan teşekkür ediyorum canım, hakkını nasıl ödeyeceğim bilmiyorum hiç tanımadığın bir kimse için 515 tane okudun.. İnşAllah Allah kalbinde ne dileğin varsa verir sana...

Tekrardan teşekkür ediyorum canım, hakkını nasıl ödeyeceğim bilmiyorum hiç tanımadığın bir kimse için 515 tane okudun.. İnşAllah Allah kalbinde ne dileğin varsa verir sana...

allah hepimizden razı olsun canım yer gök dua ile sonucta rabbim hepimizin muradını versin. bana dua et yeter canım :)

allah hepimizden razı olsun canım yer gök dua ile sonucta rabbim hepimizin muradını versin. bana dua et yeter canım :)

Tabii ki cnm ediyorum, haklısın sen de bu olaydan sonra öyle iyi anladım ki duanın önemini, sabredebilmemi sağlayan tek teselli kaynağım oldu..

Canim 100 ben 100 de annem aldi fazla okursam yazarm canm

Arkadaşlar son bir defa soruyorum, gerisini ben ve annem bitirmeye çalışacağız eğer okumak isteyen olursa daha çok mutlu olurum.

Sayı olarak çok az ama dua duadır; üç tane okuyabildim.
İnşallah, arkadaşınızın yaşayacak günü vardır, sapa sağlam ayağa kalkar tekrar.

Sayı olarak çok az ama dua duadır; üç tane okuyabildim.
İnşallah, arkadaşınızın yaşayacak günü vardır, sapa sağlam ayağa kalkar tekrar.

Allah razı olsun canım, sayı hiç önemli değil. Allah rızası için okumak önemli. Güzel dileklerin için de çok teşekkür ederim, inşAllah...

[QUOTEiliano, post: 36483415, member: 541993"]Arkadaşlar son bir defa soruyorum, gerisini ben ve annem bitirmeye çalışacağız eğer okumak isteyen olursa daha çok mutlu olurum.[/QUOTE]
Canim kac tane eksigin var. Sin durumu nasil arkadasinin

[QUOTEiliano, post: 36483415, member: 541993"]Arkadaşlar son bir defa soruyorum, gerisini ben ve annem bitirmeye çalışacağız eğer okumak isteyen olursa daha çok mutlu olurum.
Canim kac tane eksigin var. Sin durumu nasil arkadasinin[/QUOTE]

Şimdiye kadar 1659 tane okunmuş canım, yani 2785 tane eksiğim var. Hâlâ komada canım maalesef uyanmadı henüz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…