Komadaki erkek arkadaşım için 4444 Salat-ı Tefriciye

Ne diyeceğimi bilemedim canım Allah şifasını versin inşallah. Senin yerine kendimi koydum şuan ona bişey olsa kahrolurdum heralde ama duadan da başkada yapabileceğimiz bişey yok bende alıyorum 100 tane kardeşim

Teşekkür ederim canımm, amin.. İnsan başa gelince anlıyor ne büyük acı olduğunu.. Allah kazadan beladan korusun sizleri..

Bitirdim canım birde yazıyorum ki sürekli güncel olsun görmeyenler vardır belki Allah kabul etsin inşAllah. Rabbim sanada , ailesinede sabır versin

100 de ben aldim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba. ben 300 tane alıyorum. en geç yarına bu saatlere okurum inşallah.ne zamana kadar okunacağı belli olursa daha fazla da alabilirim. Allah acil şifalar versin.

allah acil şifalar versın benım adetı henuz bıtmedı annemı aradım annemde adetlıymıs adetım bıtınce ugrıcam yıne sayfana bıtmemiş olursa bende alırım hakkını helal et ınsallah iyileşir erkek arkadaşın çok üzüldüm bırde nekdr okundugunu yazabılırsen ııyı olur geçmiş olsn tekrardan

Son düzenleme:

Teşekkür ediyorum canım sana ve annene düşündüğünüz için, okuyabilirseniz eğer gerçekten çok makbule geçer benim için. Şu ana kadar 1291 tane olmuş.

canım 100 tane daha okudum...liste yaparsan kaç tane kaldığını görebiliriz...

canım 100 tane daha okudum...liste yaparsan kaç tane kaldığını görebiliriz...

Çok sağ ol canım ya.. Tamam liste şöyle:

birgaripyalnizzzz > 100
ANNONA > 50
Debusi > 200
yasmn_ > 300
ysmn1096 > 500
Puurple > 100
Nara87 > 100
Everdeen > 41

Toplamda
1391 tane ediyor, geriye kaldı 3053 tane. Bu okuyanların her birinden Allah razı olsun..

Ama arkadaşlar bu konuyu görüp bu kardeşinize biraz da ben yardım edeyim deyip okuyan olursa başka, öyle güzel olacak ki... Hepimizin hayatında bir kişi var herkesten çok değer verdiğimiz. Allah hepinizi korusun böyle acılardan ama o kişiyi bir hastane odasında solunum cihazına bağlanmış şekilde görmek var ya... Birlikte geçirdiğiniz güzel günleri hatırlarken, onun bir daha ayağa kalkıp kalkamayacağını bilememek... Ben hiçbir zaman bu kadar büyük bir acı yaşamadım hayatımda, hiçbir zaman bu kadar dua etmedim bir şey için.. Ve hiçbir zaman da kendimi böyle çaresiz hissetmedim.. Burada arkadaşım için okunan dualar benim için moral kaynağı oluyor, lütfen esirgemeyin dualarınızı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…