Komadaki annem için dua

elit81

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
917
933
arkadaşlar annem 23 gündür komada,kalp durması sonucu beyni oksijensiz kalmış
23 gün oldu uyanamadı
Dr lar hiç umutlu konuşmuyor,bekliyoruz herşey olabilir diyorlar
Rabbim den umut kesilmez
dualarımızı kabul eylesin inşaAllah
Annem için salatı tefriciyye okurmusunuz
Ya da başka dualar..
Şuan o kadar çaresizim ki (
Allah yardımcımız olsun anneme güç kuvvet versin inşaAllah

merhaba,
Allah yardımcınız olsun..bildiğim duaları okudum anneciğiniz için inş. şifa bulur ..

ALLAH ( c.c ) şifasını versin , korktuğunuza uğratmasın inşaALLAH ( c.c )...
Anneniz için fatiha okudum

Allah annene tez vakitte şifalar nasip etsin inşaAllah.. Size de sabır, güç, kuvvet versin (amin)
İnsanın sevdikleriyle sınanması gerçekten çok zor.. Allah yardımcınız olsun.. Allah'tan annene ve bütün şifa bekleyen kullarına ''Ya Şafi'' isminin tecellisiyle şifa vermesini dilerim...

Çok önceden bir sitede şu yazıyı okumuştum.. İzinsiz buraya kopyalıyorum ama alıntı olduğunu belirterek aktarıyorum.. Umarım umudunu yitirmeme konusunda sana yardımı dokunur bu olayın..

s.a. arkadaşlar bazı arkadaşlar bilir amcam kalp krizi geçirip hastaneye hemen yoğun bakıma alınmıştı bende sürekli yanında (hastanede) kalıyordum derken 3 gün geçtikten sonra koğuşa alındı.bende 3 ayımı bitireceğim inş. Bazı sebeplerden dolayı oturdugum yerde camiye giderek namaz kılamıyorum.Hastanede mescid vardı ama camide 10 dak. yolda her vakitte camiye gidiyordum.Sabah namazlarında imam efendi Allah tan razı olsun sohbet ediyodu.

Bir sabah namazında aynen aktarıyorum.
Cemaate namazlara katılmaya çalışan bir arkadaşımız doktor arkadaşımız geldi prof şu olayı bana anlattı.
Hocam bir hastam vardı öleceği kesindi uğraşmak istemedim çünkü tüm hayat fonksiyonları bitmiş sabaha çıkmaz gözüyle bakıyordum.Hastayı asistanlarıma emanet ettim.Gittim odama yattım saat 10 a geliyordu.Asistanlardan biri koşarak odaya girdi.Hocam hastamız öldü dedi bende kalktım ölüm saati vs yazmak rapor tutmak için hastanın oldugu odaya gittim aileside odada ağlıyor parçalıyorlardı kendilerini baktım hiç bir hayat belirtisi yok adamın karısı ayaklarıma sarıldı nolur doktor kurtar kocamı diye yalvarıyordu ama yapacak birşeyim yok dedim.Kadın beni bırakmıyor tamam dedim odayı boşalttırdım ve abdest aldım adamın elinden tuttum içimden Ya Şafi Ya Şafi diye zikretmeye başladım.Öyle vucudum yanmaya ateş basmaya başladı ki her yanım yanıyordu öyle bir ağırlık çöktü ki üzerime anlatamam bi gözümü kapatıp diğeri açık yine birini kapatıp diğeri açıp sabah 3 e kadar zikrettim 3 gibi nabzı hastanın yeniden atmaya başladı.Hastaya nasılsın dedim iyiyim hocam dedi 1 hafta sonrada hastayı taburcu ettim hocam. demiş.

Olay Koşuyolu Kalp Damar Hastanesinde geçiyor ama imam efendi doktorun adını vermedi.İmam efendide hastanenin acil kapısından kıble tarafına doğru olan caminin şu anki imamıdır.Rabbim isterse herşey ayaklarımıza serilir.
Selametle.

yani demek istediğim Rabb'imden sakın ümit kesme bol bol O'na dua et.. Allah yardımcınız olsun

canım benim Allah şifa versin diye Kenzül arş duasını okuyacağım senin için. belki gerçekten yanında değilim ama emin ol duamla sana da yakın olacağım.

Esmeralisa ve melisamelis
Allah razı olsun arkadaşlar
Rabbim kabul eylesin dualarınızı inşaAllah
Çok özledim annemle oturup sohbet etmeyi
Çok zor...içim yanıyor kelimeler kifayetsiz..
Rabbimden umut kesilmez
inşaAllah dualarımızı kabul eylesin:Âmin:

Rabbim Şafii adıyla şifalar versin...Tez zamanda sağlığına kavuşsun...Aminnn...

Amin çok Teşekkürler arkadaşlar
Allah Razı olsun
Annemin durumu aynı
Ne iyiye gidiyor ne Kötüye
Rabbim yardımcımız olsun
Dua etmekten başka yapabilecek bişey yok
Rabbi yessir vela tuassır rabbi temmim bil hayr

100 ya şafi çektim anneniz için... rabbim dualarımızı kabul etsin... annenizede acil şifalar versin...

Rabbim yardimcisi olsun canimm cok gecmis olsun yasin.okuyacagim insallahannee sifa olur arkadasim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…