Komadaki annem için dua

Merhaba,

Teyzem 2006'da çok büyük bir kalp krizi geçirdi. Kalbi durdu, beyni durdu ve tamamen ölüm hali gerçekleşti. Sonra bir şekilde hayata tutundu. Kalp yeniden çalıştı, beyne oksijen gitti, yoğun bakıma alındı. Uzun süre yoğun bakımda kaldı. Her şeye hazır olmamız söylendi. Sonra günden güne iyileşti, derken odaya alındı. Hiçbirimizi ve hiçbir şeyi tanımıyor, bilmiyordu. Kendi kendine anlaşılmaz sözler mırıldanıyordu. Televizyonu ilk gördüğünde "bu ne?" diye sormuştu. Beni 10 sene önceki halimle tanıyor, okulumu soruyordu. Eşinin vefat ettiğini hatırlamıyor, sürekli nerede olduğunu soruyordu. Hepimiz için kabus gibi günlerdi. Doktorlar "Böyle de kalabilir, her şeyi yeniden de öğretebilirsiniz, hafızası da geri gelebilir." dediler. Beyin durduğu için bu şekilde olduğunu anlattılar. Teyzem yavaş yavaş açıldı. 2-3 ay içerisinde hepimizi hatırladı, 1 senenin sonunda hafızası tamamen geri geldi. Kendi özel tarifi olan kurabiyelere, 20 yıl önce küstüğü ahbaplarına kadar hatırlıyor, hepimiz gibi artık.
Ama tabii kalbinde stend var ve kalp ilaçları kullanıyor. 6 ayda 1 rutin kontrolü var. Yine de maşallah sağlığı yerinde.
Bu örneği unutmayın. Umudunuzu yitirmeyin.
Teyzem gitti ve geri geldi.
Allah'ın dediği olur.
İnşallah annenizi size bağışlar.

Peygamber efendimiz hastayken 2 avucunu yan yana birleştirip 3 ihlas, 3 felak ve 3 nas okur, avuçlarına üfler ve ellerini önce başına, sonra yüzüne, sonra da elinin yetiştiği her yerine ve sıkıntısının olduğu yerine sürermiş. Annenize peygamberimizin bu duasını okuyun, Ondan şefaatçi olmasını temenni edin. Bol bol Ya Şafii, Ya Bari Hu okuyun.

Allah sağlık sıhhat versin,

Ben de bu gece sizin için okuyacağım.

Allah dualarımızı kabul etsin.

Çok geçmiş olsun.

Amin inşallah sağolasın
Rabbim bu mübarek cuma gününün hürmetine anneciğime ve tüm hastalara tez zamanda şifalar versin inşaAllah Amin

rabbim acil şifalar versin 100 tane Ya Şafi okuyorum

Sağolun arkadaşlar
Anneciğimi kaybettik
Rabbimin takdiri
Elden ne gelir..
Hep bekledim bir umut ama olmadı...

Sağolun arkadaşlar
Anneciğimi kaybettik
Rabbimin takdiri
Elden ne gelir..
Hep bekledim bir umut ama olmadı...

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..
Allah'tan geldik yine O'na döneceğiz..

Rabb'im mekanını cennet eylesin.. Anneciğine gani gani rahmet eylesin..
Sana ve diğer yakınlarına da ummanlar kadar sabır, güç, kuvvet, dayanma gücü versin.. Acılarınızı hafifletsin inşaAllah.. (amin)

Annenin ve bütün ölmüşlerin ruhuna ben de Fatiha okudum.. Allah kabul eylesin inş..

Başınız sağ olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…