Lekeler, Çiller Koltukaltı kararması

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bu kremler cidden işe yarıyomu arkadaşlar .. Yaramıyosa hiç almıyalım bana baya pahalı geldide :S

benim de böyle bi sorunum var çok rahatsız oluyorum bu durumdan.bugün doktora gittim expigment % 4 lük ve locoid %0.1 lik krem yazdırdım.expigmentin renk açıcı özelliği olduğunu biliyorum.bunu denemeye karar verdim.herhangi bir farklılık olursa tekrar yazıcam.

arkadaşlar bendede vardı kararma travozol diye bi krem kullanıyorum rengini açıyor baya tavsiye ederim

Öncelikle herkese merhabalar.:)
Bu problemle ilgili internette bir çözüm bulabilirmiyim derken, bu sitede buldum..
Evde de bepanten krem varmış; hemen uyguladım:) Hemen etkisini gösterir mi bilemem ama ufakta olsa renk değişikliği oldu sanki.
Teşekkürler kızlar:)
kaydirigubbakcemile2

mrhaba finale whitening kremden tam olarak sonuç alabildnmi? yazarsan çok sevinicem :kedi:

Finale Whitening kremi koltukaltı ve bikini bölgesine uygulamam için epilasyon merkezinde çalışan bayan önerdi. Kesinlikle faydasını gördüm. Ama bu iş sabır istiyor arkadaşlar akşamdan sabaha çözüm beklemeyin.

eğer koltuk altınızda mantar olduysa ki buda koyu görünür ve kaşıntı olabilir sadece travazol türü kremler faydalı olur,bence ayrımı yapabilmesi için doktora görünmekte fayda var

bende böyle bir tarif buldum ama daha denemedim,biraz daha bakim boshayallersmile Eşit miktarlardaki limon ve salatalık suyunu çay kaşığının 1/8′i kadar zerdeçal tozu ile karıştıtarak koltuk altlarınıza ve ensenize sürün. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.

Tüm bayanların ortak sorunlarından biri olan koltuk altı kararması evde uygulayabileceğiniz basit bir karışımla çözülebiliyor. Bir çay kaşığı vazelin, bir çay kaşığı elma suyu ve bir çay kaşığı limon suyu ile hazırlayacağınız karışımı önceden temizlenmiş olan koltuk altınıza sürün. Karışım tam olarak kuruduktan sonra ılık su ile temizleyin ve sonrasında bebek pudrası ile cildinizi yumuşatın. Karışımı her duş ya da banyo öncesinde uygularsanız zamanla koltuk altınızın teniniz ile aynı renge kavuştuğunu göreceksiniz.

yaw hanimlar ben söle söle usandım uğraşmayın şunlarla yahu bana doktorum verdi benimkini ten rengime çevirdi annem denedi aynısı fuducin kremin adı ssk karşılıyor bütün eczanelerde bulabilirsiniz 15 gün kullanın kurtulun o kadar hadi öpüldünüz:))

lazer epilasyon yaptırın hepsinden birden kurtulun :)) maddi durumunuz müsait değilse 2 seans yaptırın yarı yarıya tüylerden ama kararmanın tamamından kurtulun...

kızlar bende kararma çok fazla oluyor. her epilasyondan sonra biraz daha arttı. bepanthen tüylenme yapıyor diye okudum tüylenmeyi hızlandırabilir mi ??

benimde kararma olmaya başladı koltuk altımd altım fuducin nasıl bir krem kiii ???

fucidin krem aldım denedim biraz önce bakalım faydasını görürsen sizlerle paylaşırım özel bölge ve koltuk altına sürdüm benimki ada yüzünden karardı yaaaa

canım nihayet sonunda sen kulak verdin bana inan bana dua edeceksin bana doktorum verdi kol altıma baktı kapkara olmuştu nerdeyse ten rengine dönecek düzenli kullan dedi inan ben sıkılırım öle şeylerden sadece 1 hafta kullandım ve şuan yok birde benim kol altım orman gibiydi şimdi kıl bitmiyo hayret ne işe yaradı onu bilmiyorum aynı durum bikini bölgem içinde geçerli neler yaptım söleyim çişimi denedim bıraktım onun etkisi oldu tabi sonra bakla suyu sonrada bakla suyuyla yoğurt suyunu karıştırarak sürdüm şuan abartmıyorum sadece 10 kıl çıkıyordur onlarada kıyamıyor muyum ne :)))))) ben bu dertten kurtuldum sizlerde inşallah kurtulacaksınız kıllar kökten alınacak tabi ekleyim onuda öpüyorum sizleri kendinize bakın arkadaşlar şuan 30 yaşındayım ama görseniz asla inanmazsınız asla

şu kremin tam adı bepanten mi ya yalnış ilca mı bakıyorum acaba bepanthene yazıyo bu krem mi yalnış almıyımbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…