Koltuk temizliği

Kutbettin

Şüphesz insanğlu yasklndğı şey üzerine hırslı olur
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
1.938
3.014
Herkese merhaba. Benim kız akşam koltuğa çiş yaptı. Pazar günü de doğum yapacam tam yatacağım koltuğa yaptı. Bunu nasıl temizleyebilirim. Yıkasam kötü olur mu acaba koltuk, eşim yıkar tabi. Ya da tahtası ne tür bilmiyorum 🤭 o da şişer kötü olur mu. Nasıl hijyen yapabilirim. Fikri olan yardım edebilir mi?

Herkese merhaba. Benim kız akşam koltuğa çiş yaptı. Pazar günü de doğum yapacam tam yatacağım koltuğa yaptı. Bunu nasıl temizleme bilirim. Yıkasam kötü olur mu acaba koltuk eşim yıkar tabi. Ya da tahtası ne tür bilmiyorum 🤭 o da şişer kötü olur mu. Nasıl hijyen yapabilirim. Fikri olan yardım edebilir mi?
Koltuk yıkamacılar var eve gelip yıkıyorlar. Özel ona göre ilaçları felan var. Ben sene de nir yıkatıyorum gayet temiz oluyor

Herkese merhaba. Benim kız akşam koltuğa çiş yaptı. Pazar günü de doğum yapacam tam yatacağım koltuğa yaptı. Bunu nasıl temizleyebilirim. Yıkasam kötü olur mu acaba koltuk eşim yıkar tabi. Ya da tahtası ne tür bilmiyorum 🤭 o da şişer kötü olur mu. Nasıl hijyen yapabilirim. Fikri olan yardım edebilir mi?
Kopurtun silin guzelce esiniz cektirsin yikama makineniz varsa

Koltuk yıkamacılar var eve gelip yıkıyorlar. Özel ona göre ilaçları felan var. Ben sene de nir yıkatıyorum gayet temiz oluyor
Acaba tek koltuk için gelirler mi? Yeni taşındık diye daha 1.5 ay önce yıkatmıştım

İşte 1.5 ay önce yıkattık kız sağolsun çiş yaptı :) eşim yarın ben balkonda yıkarım diyor artık bir şekilde halledeceğiz. Teşekkür ederim 🌸
Amam bacim nolcak cocuk o yarin bebiste geliyomus hepten batar bosver sil gec yaaa ben beyaz sabun eritiyorum koltuklarimi silmek icin birazda bulasik makinesi parlaticisi koyuyorum bosver s.cmamis ya cocuk😀😀

Amam bacim nolcak cocuk o yarin bebiste geliyomus hepten batar bosver sil gec yaaa ben beyaz sabun eritiyorum koltuklarimi silmek icin birazda bulasik makinesi parlaticisi koyuyorum bosver s.cmamis ya cocuk😀😀
Ahahahh 😅 çiş yaa rahat edemiyor insan eşim sağolsun çıkardı balkona bir güzel yıkayıverdi 😁

Bende koltuklarimi silmek istiyorum beyaz sabunum yok Dalin sampuan koysam biraz olurmu acaba biri köyü biri açık renk☺️

X