Kolonoskopi olanlar yardımcı olur musunuz?

Byazzambak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
134
13
25
Hanımlar çarşamba günü kolonoskopi olucam. X-m diye 2 şurup verdiler birini pazartesi içicem diğerini salı. Bana direk iç dediler ama direk içiliyor mu? Eczacı meyve suyuna kat dedi. İnternette suya karıştırın yazıyor?

Çok geçmiş olsun. Umarım sonuçlarınızda iyi çıkar. Siz biraz kendinizi dinliyorsunuz sanki biraz kendinizi rahat bırakmaya çalışın evham yapmayın belki süreci biraz daha rahat geçirirsiniz.

Çok geçmiş olsun. Umarım sonuçlarınızda iyi çıkar. Siz biraz kendinizi dinliyorsunuz sanki biraz kendinizi rahat bırakmaya çalışın evham yapmayın belki süreci biraz daha rahat geçirirsiniz.
Evet Ekim den beri karnım ağrıyor 2 defa tomografi birçok kez ultrason ile bakıldı her şey temiz çıktı 5 defa acile gittim crp önce 9a sonra 12 ye çıktı doktor böyle bir şey belli olmuyor kesin kolonoskopi olman lazım kolit, chron olabilirsin dedi çok ağladım. Dün işlemden sonra doktor yanıma geldi öyle yarı baygın ağlamışım kötü bir şeyim yok Di mi? Kaç defa sormuşum. Doktorum da profosor demiş ki biz kötü bir şeyden anlamıyoruz güldüparçadan bi şey çıkacağını zannetmiyorum dedi. Bana en başta söylemişti eğer kolonoskopi de temiz çıkarsa ibs dicez diye. Allah herkese sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…