Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Buna hazırlıksız yakalandımajaajhahhaahjahahah

Hiçte bile gül suyu ilave etmezsen gül kokmaz. Ben eklemiyorum
Çatal elimde kendimi teselli ediyorum soğuk baklavaya da benziyor şekli en fazla ne kadar kötü olanilir ki dedim ama.
Ablam da evde yaptığı zaman muhallebili yapıyormuş o daha güzel oluyor dedi ama benim için güllaç sayfası tamamen kapanmıştır.

Hiçte bile gül suyu ilave etmezsen gül kokmaz. Ben eklemiyorum
çok teşekkür ederim.
içine gülsuyu koymayı unuttum zaten. ama sorun yok çok güzel oldu.

siz normal tarifi deneyebilirsiniz. ben biraz sağlıklı versiyonunu yaptım. rafine şeker yerine konsantre elma suyuyla tatlandırdım. muhallebisini mısır nişastası ile sorgum unuyla yaptım. evdeki çilekleri bitirmiştim. nar da yoktu. ben de derin dondurucudan böğürtlen koydum. fındıklı falan.... ama gerçekten çok lezzetli oldu. kesin en kısa zamanda yine yapacağım

Ahahajajajaaj ay ilk defa duydun böylesini
Daha neler var benimkilerde, bir de ikiz gibi oldular iyice birinde ne varsa diğeri de istiyor hemen.... bezdim yaaa
Onu benimkiler de yapıyor. Birde yüzüme bakıyor küçük olan. Duymasın görmesin diye
Ay benim büyük gizli işte çeviremiyor telefonu arkana sakla git içeride konuş Babanla diyorum aradan 1 Saniye geçmeden 'ben şimdi içeri gidiyorum'diye telefonla eliyle odayı gösteriyor sonra başlıyor kıyamet...

Muhteşem atmışlar bana onlar bile anlamış ne muhteşem olduğumu
Hahaha jenna yaaa.. biliyor musun geçen eşimin telefonundan grup kurmuşlar. Eşim görür görmez çıkmış ben de bari önce grubu kapatsaydın dedim hahaha o da heyecandan ne yapacağını şaşırmış başkanlar, müdürler, eski sokak arkadaşları hepsi bir arada hahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…