Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Maşallah elticim 🥰
Fırın tepsilerimiz çok küçük ondan baklava yapmadım.Birde fırını tanımıyorum. Nasıl pişer dedim. Ama iyiymiş. Kurban Bayramına artık baklavadan yaparım🤗Heveslendirdiniz🤩
Küçük tepsiler daha iyi elticim, şerbetlediğin 2 günde bitiyor. Sonra istediğin zaman diğer tepsilerden şerbetlersin.
180 derece ile başla, rengi dönünce 160’a indir. Böylece için için pişer bence. Senin şimdiki fırın midi miydi?
🎈🥰🤗😍♥️

Küçük tepsiler daha iyi elticim, şerbetlediğin 2 günde bitiyor. Sonra istediğin zaman diğer tepsilerden şerbetlersin.
180 derece ile başla, rengi dönünce 160’a indir. Böylece için için pişer bence. Senin şimdiki fırın midi miydi?
🎈🥰🤗😍♥️
Canım 150 de piştiler. Fırın biraz değişik😁
Azdan başlayıp deneyelim dedik çok sürmeden piştiler. Her şeyi farklı ayarda yapıyor.
Mini fırın evet:)
Ama yemeği çok güzel yapıyor. Dün kızartmadan, eti pişirmeden patlıcan tava yaptım. Odun ateşinde pişse o kadar güzel olmazdı😁

Canım 150 de piştiler. Fırın biraz değişik😁
Azdan başlayıp deneyelim dedik çok sürmeden piştiler. Her şeyi farklı ayarda yapıyor.
Mini fırın evet:)
Ama yemeği çok güzel yapıyor. Dün kızartmadan, eti pişirmeden patlıcan tava yaptım. Odun ateşinde pişse o kadar güzel olmazdı😁
Yeni olduğu için mi o kadar derecesi yüksek acaba 😳

Ellerine sağlık canım benim, sen yaparsında parmaklar yenmez mi🤗♥️😍🎈🥰😘

X