Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
:KK74:
Yemeklerini akşam mı yapıyorsun 🤗
Yemeklerimi sabah yapıyorum elticim.
Pazar günü kampanyalar harici çalışmıyoruz, gün kendimize kalsın diye Cumartesi gecesi iş montları ve biriken ne varsa 3-4 makine yıkanıyor. Haftaiçi yıkananlar katlanıyor falan.
Bir döngü oturttum, ama bir ara mutfağa girip temizlemem lazım. 6 aydır dolapları silmedim.🥺
Tellesem anca paklanır gibime geliyor.🫠

Pazar günü kampanyalar harici çalışmıyoruz, gün kendimize kalsın diye Cumartesi gecesi iş montları ve biriken ne varsa 3-4 makine yıkanıyor. Haftaiçi yıkananlar katlanıyor falan.
Bir döngü oturttum, ama bir ara mutfağa girip temizlemem lazım. 6 aydır dolapları silmedim.🥺
Kolay gelsin cancağızım ❤️

Olsun ya, zaten evde pek olmuyorsunuz aşırı kirlenmiyordur. Bir boşlukta yaparsın inşallah 🤲 🥰
Temizlik çok nankör zaten :KK12:

Agagagsg kahveyi püskürttüm :KK70:bir tane de ben söyleyeyim yaprak dökümünden yeni Şevket in geldiği bölümlerde biri şey demiş fikretin ultrasondaki bebeği şevketten iyi rol yapıyor 🤣🤣
Tam olarak o bölümdeyim sjdkkddk

Eklentiler

• IMG_4958.png
    IMG_4958.png
    225,9 KB · Görüntüleme: 31
X