kocanıza karını sabah akşam döverdim deselerdi ne tepki verirdi?

Aslında pek büyütülcek bir şey göremedim yani konu kapansın diye gülüp geçilmiş...
Orda olumlu yada olumsuz birşey söyleseydi konu uzardı diye düşünüyorum...
Seni savundumu diğer taraf birşey söylerdi...( erkeklerin dalga geçme huyları vardır ya)
Seni savunmasaydı sen birşey söylerdinn yani uzar giderdi bu ...
En iyisi gülüp geçmiş işte hiç bir şey söylememiş...
Diğer sorunlarıız nedir bilmiyorum ama bu konuda kızıcak birşey yok emin ol sadece biraz fazla duygusal bi dönemdesin..
Bunun etkisi olarakta herşeye kızıp kırılıabilirsin bu çok normal...

şuan hamilesiniz sanırım,bunları düşünüpte ne kendinizi üzün,nede bebeğinizi...
3.şahıslar eşinizin yumuşak yüzünden güç alıp,bu tarz konuşuyorlar sanırım...
siz eşinizle konuşun,yada bu tarz konuşmayı yapan kişiye
o ortamda cevabını verin...
sizi kimse ezemez unutmayın,siz kendinizi ezdirmediğiniz sürece...
sevgiler...

Evli degilim ama sevdigim var, ve adim gibi eminim ki biri hakkimda öyle birsey söyleseydi, o kisinin agzini burnunu dagitirdi.
Eger cok yakiniysa cevabini verir otuttururdu.
Terbiyesizin isi yokmuymusda seni sabah aksam dövecekmis???
Boyu devrilesiceler dayakla delikanli adam oluyoruz zannediyorlar!!

Son düzenleme:
bi laf bilir misin "kötü söz söyleyenindir". Sen bence bu lafa karsilik bile vermez kale bile alma

eşin sırıttımıı ciddenn
mannakmı o
onu diyen kişide ilginç ama ne olduda bu kadar iddalı bir laf geçti annamıdımm

o 3. şahsiyetin kişiliksizliği karaktersizliği kendisini ilgilendirir ama eşinin buna gülmesi bence karaktersizliğin daniskası

2 kisi konusurken tartisirken ücüncüye ne düser hepimiz biliyoruz sanirsam!!benneyaptımki

Esinde gülmüs gecmis buda aslinda bir bakima tepkisi sayilir, yani senin bu lafina gülüyorum cünkü ciddiye almiyorum gibi....:1closedeyes:

Hic sinirlerini bozma canim benim buna hic gerek yok suanki durumunda..:teselli:.

ahh canım benim senin konularını okurken hep üzgün hep sıkıntılı buluyorum...
birde hamilesin niye böyle bu adam niye üzer seni üstelik daha yenide evlisiniz....
çok iyi bir ders vermek lazım gerçekten aklı başına gelsin ama nasıl olcak inan bende bilmiyorum...
insan eşine laf ettirirmi bunun şakası bile kötü...
ALLAH yardımcın olsun canım benim inş en kısa sürede biter sıkıntılı günlerin

evet canım seni hatırlıyorum ben sanırım üyeliğimiz birbirine yakın tarihlerdi...

ayrıca kötü dönemler geçirdiğin günlerde olmuştu değişen pek birşey yok sanırım...

kilit nokta eşin işte herşey onda bitiyor ama o da pek ağırlığını koymuyor yine...

hamilesin bak stres yapıpda üzülme canım herşey olacağına varır....

Böyle bir şeyin şakası bile hoş değil:kızgın:

Kimse benim yanımda eşime böyle bir şey söylemeye cesaret edemez..Eşim eğer o adamın ağzını burnunu kırmıyorsa ya da yanından kovmuyorsa gözümden düşer...

O kovmazsa ben kovarım ve eşimden baya bir soğurdum..Kocam beni ezmemeli başkalarının yanında,onare etmeli..

Canım , sen gereken zamanda tepkini göstermeli,zayıf görünüp seni ezmesine izin vermemelisin...

ben olsam o adama baban anneni hamileyken sabah akşam dövdü de ondan mı böyle kaba saba,geri,zekalı biri oldun ,yoksa sonradan mı derdim...

Son düzenleyen: Moderatör:
bu konularda çok sertim.
asla kaldıramam 'ben olsam bunu sabah akşam döverdim' lafını.
çok küçük bi ihtimalle, çokk yakın 1 arkadaşım şakasına söylüyorsa umursayamayabilirim ki o da zor aslında.
çok samimi olmadığım, şakasına dediği çok bariz olmayan bir durum olsa,
o insan benim sevgilime dese biri böyle birşey, kendisine çokkk yazık olur.
ha diyelim ki sevgilim böyle birşey yapmadı güldü geçti,
o yoluna ben yoluma o zaman.
altında da kesinlikle kalmam böyle bir lafın, sevgilim tepki vermese böyle bir lafa, gider abime söylerim, erkek arkadaşlarıma söylerim, birşeyler yaparım yani. bakalım dövülmenin ne demek olduğunu anladıktan sonra bakalım öyle şeyler diyebilcek mi???

Ben bu konuyu eşimle mutlaka konuşurdum ve ona ne kadar kırıldığmı,beni ne kadar üzdüğünü söylerdim.Neden böyle davrandığını sorgulardım.

ben çok konuştum eşimle ama sürekli bana denmediğini söylüyor her konuda böyle eşim kavga gürültü sıkntı sevmeyen biri hiçbirşeyi kaile almaz kendine kötü birşey söylense bile umursamaz banane der ama benim hassas olduğumu biliyor çok fazla üzülüyorum onun hep yanımda bana destek olmasını bekliyorum böyle çok zarar görüyoruz

Öyle davranıyorsa sen de eşine tavır al,konuşma bir kaç gün.Belki anlar ne kadar üzüldüğünü.

o olayları umursamıyor olabilir ama sen umursuyorsun onun için buna göre davranmalı...benim eşimde alıngan değildir ama ben çok alınganım...oda bana hep olaylarda senle ilgili değil falan der ama biz yanyana toplum arasındayken bana bişey söyletmez.zamanında çok yaptı ama artık akıllandı...eğer evliysen karına sahip çıkacak açıklarını daha büyütmek yerine kapatacaksın...şu erkek milleti ne tuhaf böyle şeylere hiç kafaları basmıyo illa söylicen...hee bu arada bunun sırrı erkekleri toplum arasında özellikle onun ailesi yanında pohpohlamak o zaman havaya giriyo ortada sorun kalmıyo...ben pohpohlamam ama özellikle onun ailesi yanında kavga çıkarmam.malum haklıda olsa haksız çıkacan baştan kaybedilmiş maça çıkmıyacan...

X