Kocamla kardes gibiyiz.

Ciddi soruyorum sen Saf mısın ablacım? bu ne biçim arguman? Anamla derdin var hıh küstüm deyip 1 senedir yanaşmayan aldatma geçmişi olan kocanı da böyle savundun ya pes.

Çok üzgünüm kimse böyle olacağını bilse o yollara girmez .. Ama bence sizin evliliğiniz bitmiş eşini arzulamayan bir insan görüyorum karşımda ve 2 çocuk var Allah yardımcın olsun ailenden destek görüyorsan eğer yoluna bakman en doğrusu

Aynen . Aşık net.

Hı hı evet, kesin yapmaz.
Adam bir kere aldatmış, bir daha yapar. Birkaç hafta çiçek alır, yine kurtarır. Ona dert mi?

Çocukların çok küçük ve eş kişisi senin özgüvenini yerle bir etmeye çalışıp bence başarmış , eş kişisi annesiyle anlaşma ile cinselliği aynı kefeye koyup seni kaybetmekten korkmadan o yüzden istemiyorum diyebilmiş. Ailene cocuklara bakmaya destek olmasını isteyip haftanın5-6 günü çalışmalısın.

Hiç dikkat ettiniz mi başka biri olabilir mi?

Gerçek bir aşk kadını 1 senedir elini sürmeyen kocayı ilk hafta dehlerdi. Böyle evlilik olmaz, anası yüzünden çükü kalkmayan erkek erkek değildir. Millet ne sorunlar yaşıyor karısı-annesi arasında da hala o iş hergün. Boşanın, düzelmez.

bence gay olması şu hallerden daha iyidir

1 sene derken?konu sahibi; 1 hafta 1 sene gibi geldi canım kadınlarım o yüzden böyle dedim demezseniz kedidir o kedi.Kaynana bahanesi..

Yav saf mısınız yoksa aksiyon almamak için numara mi yapıyorsunuz? Bi insan neden telefonu sürekli kaçırıp geçmişi siler ? Benim de eşimin de telefonu hep ortada. Valla o kadar ortada ki bazen nerde olduğunu bulamıyoruz.
Bi de adam 1 senedir gelmiyor yanıma diyorsun. İkitidarsız olsa 2 çocuk nasıl yaptı. Taş olsa çatlar ya hu. Bir de eminim diyorsun. O pişmanlık bi daha ki heyecan arayışına kadar maalesef..

Aldatmaya dair bir sürü ibare var ve siz aldatmadığından eminsiniz,peki..

Bi kadini bu kadar sevgisiz ilgisiz birakip sonra o kadin bi hata yaptiginda vicdani sizlamiycak mi acaba ben bunu meral ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…