Kocam bana dokunmuyordu şimdi da ben istemiyorum

Kimse kusura bakmasın bu konu bana tuhaf geldi
Ben başıma gelenşu anda dünyayı başıma yıkan bir konuyu paylaşmak istedim derdimi net açıklayamadım gece uyumadığım bütün gece ağladığım için inanıp inanmamak yardımcı olup olmamak size kalan bişey sonucta ben bunh burda paylaşarak para filan elde edicek değilim hanj elimde herhangi bir mefaaf yok sadece ağır şok içindeyim ve neyi nerde söyleyeceğimi bile bilemez haldeyim dun sabah e7den beri ne yaşadım bi ben bi allah bilir

Biseksüel ve sen bilmiyordun boşanman için bu yeterli sebep evli olup başkalarıyla birliktelik yaşaması kabul edilebilecek birşey değil sende öyle bir bahsediyorsun ki normal birşeymiş gibi :KK12:

Biseksüel ve sen bilmiyordun boşanman için bu yeterli sebep evli olup başkalarıyla birliktelik yaşaması kabul edilebilecek birşey değil sende öyle bir bahsediyorsun ki normal birşeymiş gibi :KK12:
Kabul etmediğim için yasal yola başvurmaya çalıştım internet üzerinden 2 ayrı avukata yazdım birisi hiç cevap vermedi biriside o kabul etmeden etmeden bosanamayacahimi soyledi özbekistan vatandaşı olduğum için pek önemli biri sayılmiyorum galiba zaten psikolojim bozuk zorbalanmaya değil çözüm aramaya yazdım

Avukatla konuştum yabancı uyruklu olduğum için o beni boşanmayı reddederse geçersiz kalırmış öyle dedi ne kadar doğru bilemiyorum dedim deport yesemde raziyim giderim ülkeme sıkıntı yok dedim bayramdan sonra bakariz detaylı konuşuruz diye kapattı konuyu bide evlenmeyi ben istemedim kesinlikle reddettim aşırı manipülatif insan olduğu için aklımı çeldi şimdi da acı çekiyorum ne güzel okulumh okuyup gidecektim diş hekimj olacaktım kandim hayatımı mahvettim
Lütfen ülkene dön. Hem hayatını kurtarmış olursun boşver Türkiye'de kalıp napıcan ülkende daha mutlu olursun.

Ben yazdığım yazıyı guncelleyecektim ama program o kadar karışıkki daha çözemedim bugün açtım kocam beni bir erkekle aldattığını yakaladım dunyam başıma yıkıldı açıkçası boşanmak isteyince de benim abarttigimi düzeleceğini aslinda o çocukla özellikle ben yakalayım nasıl tepki vereceğimi ölçmek için gerçek yüzümü görmek için yazıştigi hakkında palavaralar sıktı ama karşılıklı boşalmışlar arayarak görüntülü bide eşim işten geldi sakın yazma diye mesaj atmış. Ben akşama kadar eve ekmek girsin dihe çalışıyorum o beni evde gönlünü kizlarla erkeklerle karşılıklı hoş ederek gününü geçiriyor kesinlikle eve tek kuruş katkısı yok bide üstüne bugüne kadar hep beni itti
Eşin gay hiç bir zaman normal bir evlilik olmayacak boşanmazsan. Sormanı falan anlamıyorum o yüzden

Kabul etmediğim için yasal yola başvurmaya çalıştım internet üzerinden 2 ayrı avukata yazdım birisi hiç cevap vermedi biriside o kabul etmeden etmeden bosanamayacahimi soyledi özbekistan vatandaşı olduğum için pek önemli biri sayılmiyorum galiba zaten psikolojim bozuk zorbalanmaya değil çözüm aramaya yazdım
:KK14:

Kocam bana dokunmuyor 7 aydır evliyiz evliliğin ilk gününden beri ben zorlamasam benimle birlikte olmaya asla yeltenmedi hatta genelde reddediyor ayda 1 filan zar zor oluyordu. Dün sabah onun aslında bisexuel olduğunu yani aynı anda hem kadına hem erkeklere ilgi duyduğunu öğrendim 7 aydır eve tek kuruş para getirmedi ben çalışıyorum o da bazi sitelerde insanlarlankarsilkkli boşalarak gönlünü hoş ediyormuş boşanmak istediğimde her şeyi ben abarttigimi aslında o çocukla özellikle ben yakalayım nasıl tepki vereceğimi ölçmek için gerçek yüzümü görmek için yazıştigi hakkında palavaralar sıktı ama karşılıklı boşalmışlar arayarak görüntülü bide eşim işten geldi sakın yazma diye mesaj atmışlar Şimdi ise ben onu istemiyorum bosanacam diyince suçlu ben oldum eskiden soyleydin boyleydin diye 2 aydır annen yüzünden sana soğudum bana karşı anneni korudugun gun ben senden soğudum dedi ve sorun bendeymiş gibi davranıyor sizce sorun benmiyim
Kocanın bir erkekle cinsel mesajlarını yakaladın öyle mi ?? Bu ne demek farkında mısın ? Koşarak uzaklaşmak gerekiyor. İhanetin hiçbir bahanesi olamaz hemde bir erkekle aldatılmışsın ne kadar korkunç hemen boşanmak gerekiyor

ülkene git Türkiye’de yaşam zor zaten . Kadin sığınma evlerine git sonra ülkene deport ol. Diş hekimi artık Türkiye’de çok kazanamıyor zaten . Karadenizli bir aileyse oğullarını böyle kabul etmezler . Adam rezil olmamak için seni paravan olarak kullanmış . Midem bulandı . Adam çok zekimis bilerek seni seçmiş . Türk kızı olsa rezil etmişti onu . Yabancı yetim ailesi yok . Pislik midem bulandı konudan . Ailesi evlen diye baskı yapmıştır . Oda seni bulmuş

Evet Bir erkekle aldattı elimde kanit var boşanmıyor
sen boşayacaksın o değl aç davayı ne bakıyosun sen ona? adam başka erkekle aldatıyor sonra boşanmıyor diyorsun alakaya maydanoz. zaten davaya bunu sunsan delil olarak tek celsede boşar hakim seni

Kocam bana dokunmuyor 7 aydır evliyiz evliliğin ilk gününden beri ben zorlamasam benimle birlikte olmaya asla yeltenmedi hatta genelde reddediyor ayda 1 filan zar zor oluyordu. Dün sabah onun aslında bisexuel olduğunu yani aynı anda hem kadına hem erkeklere ilgi duyduğunu öğrendim 7 aydır eve tek kuruş para getirmedi ben çalışıyorum o da bazi sitelerde insanlarlankarsilkkli boşalarak gönlünü hoş ediyormuş boşanmak istediğimde her şeyi ben abarttigimi aslında o çocukla özellikle ben yakalayım nasıl tepki vereceğimi ölçmek için gerçek yüzümü görmek için yazıştigi hakkında palavaralar sıktı ama karşılıklı boşalmışlar arayarak görüntülü bide eşim işten geldi sakın yazma diye mesaj atmışlar Şimdi ise ben onu istemiyorum bosanacam diyince suçlu ben oldum eskiden soyleydin boyleydin diye 2 aydır annen yüzünden sana soğudum bana karşı anneni korudugun gun ben senden soğudum dedi ve sorun bendeymiş gibi davranıyor sizce sorun benmiyim
Acilen boşan, seni manipüle ediyor , boşanmazsan yandın...

Ben yazdığım yazıyı guncelleyecektim ama program o kadar karışıkki daha çözemedim bugün açtım kocam beni bir erkekle aldattığını yakaladım dunyam başıma yıkıldı açıkçası boşanmak isteyince de benim abarttigimi düzeleceğini aslinda o çocukla özellikle ben yakalayım nasıl tepki vereceğimi ölçmek için gerçek yüzümü görmek için yazıştigi hakkında palavaralar sıktı ama karşılıklı boşalmışlar arayarak görüntülü bide eşim işten geldi sakın yazma diye mesaj atmış. Ben akşama kadar eve ekmek girsin dihe çalışıyorum o beni evde gönlünü kizlarla erkeklerle karşılıklı hoş ederek gününü geçiriyor kesinlikle eve tek kuruş katkısı yok bide üstüne bugüne kadar hep beni itti
Ya hu neden çekiyorsun bu pisliği def et gitsin , yazık değil mi sana , bu ne olduğu belirsiz şahısla bir dakika bile durmamalısın...

Avukatla konuştum yabancı uyruklu olduğum için o beni boşanmayı reddederse geçersiz kalırmış öyle dedi ne kadar doğru bilemiyorum dedim deport yesemde raziyim giderim ülkeme sıkıntı yok dedim bayramdan sonra bakariz detaylı konuşuruz diye kapattı konuyu bide evlenmeyi ben istemedim kesinlikle reddettim aşırı manipülatif insan olduğu için aklımı çeldi şimdi da acı çekiyorum ne güzel okulumh okuyup gidecektim diş hekimj olacaktım kandim hayatımı mahvettim
Acilen bu pisliği bırak ve eğitimini tamamla...

İnşallah belgelemessindir.

Erkeklere ilgi duyduğunu öğrendim dün
Eee NİYE BOŞANIYIM MI DİYE SORUYOSUN O ZAMAN GÜZEL KARDEŞİM YOK BOŞANMA KOCANIN ERKEK SEVGİLİSİ DE GELSİN BERABER YAŞA MI DİYELİM? KOCAN SENİ BAŞKA ADAMLA ALDATMIŞ BURAYA GELİP SUÇLU BEN MİYİM DİYORSUN ŞAKA MISIN YA ÇILDIRTIYORSUNUZ BENİ

Allah aşkina boyle bi durumu ogrenip hala konusturuyo musun onu yok şöyle yaptin böyle yaptin. Hangi hareketi yaptimda bisexusel olmaya ittim seni sen sapkaan ben napiyim diyip disari aticaktin!

Yakaladığıniz bu olay sonrası hâla boşanma davası acmayip gelip buraya mı yazıyorsunuz? Yapmayın lütfen.Sen şunu yaptın senden o yüzden soğudum falan hikaye.Elbette sizin hayatınız ama fikir soruyorsaniz benim cevabım acilen boşanmak olur.

X