Kocamla ev arkadaşıymışız ! Boşanıyoruz !

Bizi inandırın demiyoruz tabiki,ama kendinize inanmıyorsunuz bence,her an kararınızdan vazgeçecek gibisiniz.ailene haber eder anneni çağırır davanı açar sonra eşine yazardın.ben halen eşine blöf yaptığını düşünüyorum.ama kendin bile kabullenmek istemiyorsun tabi.

Çocuğunu istediği zaman görebilecek.Hamilelikten sonra gösterdi gerçrk yüzünü napabilirim

Benim yazdıklarım size değildi ki özellikle vurguladım kandırılanlar hariç diye...Bile isteye sırf kendi annelik duygusunu tatmin etmek için yapanlardan, evlilik kurtarma projesi gibi görenlerden bahsettim.

Zaten üzgünsünüz, bir de ben sizi üzmek istemem asla, ki özellikle belirtmiştim tekrar edeyim.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Ben şimdiden pişman oldum daha önceden yapmadığıma inş böyle devsm eder.Bana dediklerini ve umarsızlıklarını düşündükçe nefret ediyorum
Siz yeter ki kararlı olun.
Ben boşanmadan evvel burada konu açmıştım.
Ne yapacağımı bilemez bir haldeydim.
Allah çok büyük.. Siz sadece o'na güvenin.

Konu sahibine değildi lafım zaten. Defalarca da belirttim.

Güzelce düşünüp son bir kez konuşsanız nasıl olur. Çok uzatmadan net! Ondan sonra duruma göre karar verin. Eşiniz bencil bir insan sanırım. Bencil bir adamla hayat çok zordur bilirim. Değişmesini beklemeyin asla değişmez. Boşanırsanızda dünyanın sonu değil bu. Çol güzel bir mesleğiniz var kendinize çok daha güzel ve huzurlu bir hayat kurabilirsiniz. Evladınıza sarılın ve geleceğe güvenle bakın

Ailemi yese doymayacak zaten ve babam da sinirli bi insan kavga gürültü çıkıp tansiyonu fırlatıp tekrar Felç geçirsin istemiyorum.Ben sıralamaya en son ailemi koydum kendimden de eminim merak etmeyin

Anlıyorum teşekkürler.Çocuk evlilik filan kurtarmaz inanmıyorum zaten buna.Çocuğa karşı ilgili benle değişen bişey yok mesela.Hatta bana gideceksen velayeti bırak git bakıcı da bulurum anne de bulurum dedi !

Ona adım atsam iyice şımarır ve bunu artık her kavgada beni eze eze yüxüme vurur,değmiyor.Bir insan neyse odur 43 yaşındaki Adam'ı değiştirmek mümkün olmıyor

Ona adım atsam iyice şımarır ve bunu artık her kavgada beni eze eze yüxüme vurur,değmiyor.Bir insan neyse odur 43 yaşındaki Adam'ı değiştirmek mümkün olmıyor
O zaman uğraşmayın. Kendinizide yıpratmayın. Siz yıprandıkça o dahada güçlü olacak. Ve ne kadar üzülürseniz toparlanmak o kadar zor olur. Ekonomik özgürlüğünüzde var çekmeyin bu adamı. Ev kimin üstüne eşyaları kim aldı. Gitmesi gereken bir kişi varsa o eşiniz olmalı. Bebeğiniz ile gitmeyin bir yere. Bırakın o gitsin

Ne kadar güzel ve doğru bir söz.Bunu içimden tekrar edip durucam.İnşallah bundan sonrası güzel olur en çok da kuzum için.Hiç baba eksikliği hissetmesin hissedecekse de babs gibi biri gelsin hayatımıza
anlayamadığım şey eşinizi neden evden göndermiyorsunuz. o gitsin hem dr hemenö siz küçük çocukla perişan olmamalısınzı

Eşinize psikolojik bir vaka, hasta falan gibi bakmayı deneyin, zira normal bir insan olarak kabul ederseniz burdan boğasım falan geliyor sinirden...
Çok bulur...

Ben iyi erkek yok diyorum:)) hepsi menfaatci:) zora gelemiyolar bi yerden sonra kopuyo normal. Ha yillari devirip dimdik ayakta duran evliliklerin cogunuda kadinlarin idare etmesiyle o halde olduklarini dusunuyorum. Kadin seviyosa ya da cocuklari varsa katlaniyo bazi seylere.. ama erkek ayni sekilde devam ederse kadinda herseyi bitiriyo bence. Seven mutlu kadin tasi as yapar, ama sevmeyen mutsuz kadina dunyayi sersen nafile. Tabiiki istisnalar vardir

Ev lojman onun üzerine tahsisli eşyaları da ben aldım
toranj

Yine sabirliymissiniz ben olsam o prezervatifi kafasına bir şekilde geçirir o saçları da ağzına doldururdum!
Utanmasi yok hayat güzel keyfi yerinde bir de yalan üzerine yalan.
Boşanmış bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ki..Evliyken yaşadığım kaygı ve mutsuzlukların yanında hiç biseymiş şuanki olağan huzursuzluklarim.O da iş,güç kendimle olan sıkıntılarım.Her zaman problem,dert,sıkıntı olur hayat bu.
Ama yalnızca kendi kahrımı çekiyorum.Yalnızca kendim.
Ama ekstra ekstra mutlu ve keyifli zamanlarim da çok fazla.Ohh sefam olsun.
Katlanılır mı böyle gamsız,utanmaz,sevgisiz bir adam icin değer mi??

Bu adamlar ne yiyip içiyor da bu hale geliyorlar? Kadınlara paragöz derler bir de. Paragöz adamlar türedi, sayıları da günden güne artıyor.Ve bu türden midem bulanıyor.
Ev masrafını ikiye bölmek de nedir?Karaktersizlik bu. Sizi eşi olarak görmüyor zaten. Ve siz evliyken bile yalnızsınız. İki kişilik yalnızlıktansa tek kişilik yalnızlık daha iyi değil midir ?
Allah yardımcınız olsun. Üzüldüm.

Dua etsin hamileydim ben de benzerlerini yapardım adi insan !

İşten 20.00 de gelirken şimfi geldi hayırdır bSkslım ???

Son kısmı yeni okudum. 36 yaşında evlenmişsiniz. Geç kaldım diyerek mantık evliliği mi yaptınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…