Kocamla ev arkadaşıymışız ! Boşanıyoruz !

Teşekkür ederim

Az önce konuyu açtı ve kavgalarda Söylenen şeylerin ciddiye alınmaması gerektiğini söyledi !! Sevgisizlik olduğuna işarettir dedim o sözler insan sevdiği insani kaybedecek laflar etmekten kaçınır.Cinsellik istemiyorum olamaz mi dedi dedik Bekarken birileriyle istemiş yaşamışsın bu belli evlilikte isteniyordun öyle mi ?!! nasıl bir erkek bu anlamıyorum yemin ederim

Borçları çoksa tek başına ödemek zor gelmiştir sizi ikna etmeye çalışıyor o yüzden.

Bir de cüzdanda prezarvatif bulmuşsunuz, bir bayanı erkek ismiyle kaydetmiş gibi cümleler okudum. Bu sorunları geçmişte hallettiniz mi ki bir de cinsellik isteyip istememenize gelsin konu

Anladigim kadariyla guclu bir kadinsiniz ve zaten erkeginizin desteginide beraberken gormediginiz icin yoklugunu hissetmeyeceksiniz. Bu sekilde daha cok psikolojiniz bozulacak degersiz olan siz degilsiniz kendinizi kotu hissetmeyin ayaga kalkin toparlanin tam gaz yola devam kadinlar erkeklerden daha guclu unutmayin simdi o dusunsun ne yapacagini bes parasiz kalinca bakalim hayat misir patlatip guldur guldur izlemek kadar keyifli olacak mi? Esyalarinizin hic birbirini birakmayin ayirin evide kucuk bir eve cikin bi sekilde hersey girer yoluna hiic merak etmeyin cok degerlisiniz ve is guc sahibisiniz toplumda bir sayginliginiz var saygi duyulan birisiniz bunu unutmayin. Ayrica cinsellik olmadan evlilik olmaz kusura bakmasinda para yuzunden size mecbur olmasa o adam 2 dk yaninizda kalmaz bunu sizde herkezde biliyor malesef.

Cocuk olmasaymis keske bence yillarca tanisip evlenip kisa sure evli kaldim bende montunun cebinde prezervatif yakaladim eve kimsenin geldiginden suphelenmedim ama aldatma var umursamamzlik var para hesabi var gitse bile bu evlilik nereye gider bilemedim Allah yardimciniz olsun

Borclar bitene kadar sanirim borclari odetmek icin bosanmiyor. Borc bitince bosanir o zaman. Neden evin yukunu aldiniz ki? Hata... bir de 600 tl eft mi yapiyorsunuz? O ne oduyor peki? Subati neden bekliyorsunuz?

ben de boşanmak istediğim halde çok sevdiğim için boşanamıyorum. o sürekli seni boşucam diyor her seferinde ikna ediyorum. arzulanmıyorum. dikkate alınmıyorum. eve o bakıyor bi de ilk evliliğimden olan oğlum bizde. o yüzden sesimi çıkarmıyım diyorum.

Medenı halın evlıyken hem adama bakıyosun hem evıne hem kendıne. Bekarken sadece evıne ve cocuguna
Tek kısılık yalnızlıga lafım yok allah ıkı kısılık yalnızlıktan korusun yeter..lafını da pek severım. Ayakların dımdık sapasaglam yere basıyorken bırak gıtsın

Bunlara birer kılıf uydurdu o zamanlar tek derdim çocuğu saplıkla Dünya'ya getirmekti o Yüzden askıya aldım şimdi yeniden canlanıyorlar

Borclar bitene kadar sanirim borclari odetmek icin bosanmiyor. Borc bitince bosanir o zaman. Neden evin yukunu aldiniz ki? Hata... bir de 600 tl eft mi yapiyorsunuz? O ne oduyor peki? Subati neden bekliyorsunuz?
Kira ve faturalar onda.İki yılımızı doldurana kadar süre istemişti normskde ocaktan sonra benim yükümü azaltacaktı güya.Ev bulma, para ayarlama ,sayaçları üzerime alma,doğalgaz bağlatma,çamaşırları Yıkama,evi toplama,taşıma derken Şubat'ı bulur diyordum ama belki o kadar uzun sürmez

Ben de boşandım. Iki küçük çocukla. Elbette ilk zamanlar biraz zor oluyor. Ama çabuk toparlarsın böyle bir evlilikten sonra. Benim üzerimden bir yük kalkmis gibi. Aynı senin gibi ben de eşimin borçları şüphelerim ilgisizligi sevgisizligini yasadim. Evi ben gecindiriyordum zaten sorun da etmezdim eger gerçekten iyi bir eş olabilseydi. Alışkanlıklardan ötürü ilk bir kaç ay zor geçiyor. Ortada sevgi falan da kalmadıysa inan boşandıktan sonra rahatlayacaksın. Hiç düşünme bile. Ben giden yıllarıma üzülüyorum su an keske daha önce olsaydı

Böyle düşünüyorsanız güzel bence.Dün işten Erkrn geldi benden yüz bulamayınca uyudu akşam konuyu açtı seni ciddiye almıyorum Saçmalıyorsun dedi bışanılavsk bir durum göremiyorum Razı değilim.Tabi bunu sırf çocuk kendisinden uzak kalacağını bildiği için yapıyordur eminim keşke beni kazanmak olsaydı amacı ama yok.Kavgalarımız olsaydı buna sebep bir şekilde çözülürdü ama neyazıkki sıkıntı daha büyük dedim.Evliliğin olmazsa olmazları eksik bizde böyle çok uzun sürmez ,ne kadar geç ayrılsak o kadar zor olur çocuğa.Baba bildiğinde onu da ayırmış Olacağım çok Üzücü bu..Cinsellik istememem neden garip geliyor diye de bana soruyor.Cüzdanda gördüğüm o şey zaten beni soğuttu cinsellikten kendi de yanaşmayınca böyle bir evlilik cidden gereksiz.

Şimdi neler yapıyorsunuz nasılsınız peki ? Kaç yıl oldu Boşanalı ?

Bosaninca esler ayriliyor. O babaliktan bosanmiyor. Cocugunu gorecek. Mahkeme gun belirliyor zaten gorusme gunleri. Babaligi bitmiyor ki.

Emin ol eger bir hastalığı falan yoksa sağlıklı bir erkeğin cinsellikten degil senden uzak duruyordur. Emin olmadan yargılamak olmaz ama ihtiyac giderdiği birileri oldugunu düşünüyorum.
Biz ayrılalı bir yıl oldu. Kızlarımla düzenimize alıştık .birlikte mutluyuz. Bana biraz zor oluyor hem çalış hem ihtiyaçlarıyla ilgilen ama ben de öğretmeninim. En azından sabahtan aksama uzak degiliz haftada iki gün evdeyim. Büyük avantaj bizim için. Bakicimiz var. Biri krese de gidiyor . Baba da canı isterse görüyor. Ben de istemezdim böyle olsun çocuklarım babasiz büyüsün. Ama zorla da babalık yaptiramam ya

Canım şuan seninle aynı durumdayım çok üzüldüm ağladım kurtulmaya deil kurtarmaya çalıştım ...bende maddi ve manevi somurulenlerdenim ....lanet ediyorum hergun ona şuan ayrı yaşıyoruz evet üzülüyorum çünkü çabası yok grur yapıyor hatalarını kabul etmiyor çokta tinnn artık ..evlilik terapistinin kitabbu okudum şuan yolum net..diyorki zor giden ilişkiler zor biter...cunku sürekli affedilen kişi profesyonel bir saygısıza dönüşür..seninle barışmak için çabalamayani affetme..seni hafife alanla barışırken ağırdan al sürekli affettin ama devam etti artık affetme...adamlar bizi kurtarıcı görmüş hep..herşey yalanmış...yaptıkları affedilir gibi deildi..benm ki sahte de olsa konuşup kbarışmaya çalışıyordu ama seninki tam gevşek vaziyette.böyleleri ne hiç tahamul edemem..bak yalnız kalacam ozlerim diye şuan î çekmek zorunda değilsin..ki bundan birkaç sene sonrasını düşün daha yıpranmış daha kullanılmış daha öfkeli olacaksın...bundan sonraki hayatının üstesinden gelirsin ..ben herşeyi başarırım diye çık yola..yalnızlık boşluk korkusu değersizlik sevilmeme korkusu bunlar bizi içinde bulunduğumuz mutsuz hale mecbur kılıyor öncelikle kendini sev kendine değer ver kendine yetmeyi bil sana değer vermeyen kullanan insan sana hiçbirşey katmaz...çabalamadan hatalarını görmeden onu affetme...benm ki hala kusursuz adam rolünü oynadığı için ben gitmek durumundayim..kimsenin geleceğimi hayatımı mahvetmesine izin vermem..Allah yardımcın olsun

Çok benzer şeyler yaşıyoruz şu anda ilimizinki de pişman olacak ama emin ol biz olmayacağız

Bosaninca esler ayriliyor. O babaliktan bosanmiyor. Cocugunu gorecek. Mahkeme gun belirliyor zaten gorusme gunleri. Babaligi bitmiyor ki.
Biliyorum öyle olur elbette demek istediğim çocuk Baba'yı özleniyor mu Eşli evini özlemiyor mu ?

Biliyorum öyle olur elbette demek istediğim çocuk Baba'yı özleniyor mu Eşli evini özlemiyor mu ?
Cocuklar daha cabuk alisiyor yeni duruma. Benim toparlanmam 3 yil surdu. Biraz uzun surdu. Oglum daha cabuk alisti. 15 gunde bir hafta sonlarini babayla gecirdigi icin, yaz tatillerinde 1 ay, somestir tatilinde de 1 hafta babasinda kaldigi icin benden daha cabuk toparladi. Huzurlu ortami daha cok seviyor cocuklar.

Bir türlü emin olamıyorum.Evden işe işten eve geliyo,tatillerde izinlerde yine evde,evde onu şüpheli kimse aramıyor,iş yerinden her gün farklı saatlerde özellikle de öğleden sonraları pat diye arıyorum izin Alıp çıkmış mi dşye her aradığımda teli açıyo,cep telefonunu arada gizlice karıştırıyorum bişey bulamıyorum bilmiyorum.Ona dün akşam şunu sordum : Bekarken cinselliğe ihtiyaç duymuşsun belli,evliyken niye uzaklaştın ? Çok aşırı pimpirikli titiz biri Vücudu vücuduma değse huylanır.Neyim batıyo bilmem artık

Çok benzer şeyler yaşıyoruz şu anda ilimizinki de pişman olacak ama emin ol biz olmayacağız
Ne garip değil mi erkeklerde bu huylar genel olarak vsr demekki bencil duygusuz Yaratıklar ! Akşamdan beri bana yaranmaya Çalışıyor gece Yerlnde geldi yattı ama numaradan da olsa cinsellik teklifi yine yok - ki zaten ben de istemiyorum çok soğudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…