Kocamla ev arkadaşıymışız ! Boşanıyoruz !

Herkesin Duyguları Düşünceleri farklı..arabesklik değil bu,bir nevi şok diyelim

eşinin karaktersizliğini kendine çevirme lütfen.. hergün farklı odalarda ayrı yataklarda üzülüp evde iki yabancı olmaktansa bas tekmeyi gitsin.. kızın sana yeter o uçkuruna düşkün karaktersiz adam olsa ne olmasa ne..
okumuşsun mesleğin elinde evvelAllah kimseye eyvallahın olmadanda yaşarsın.. ne malüm ömür boyu yanlız olacağın belkide mutluluğu başkasında bulacaksın.. herşeyin hayırlısı de yoluna bak bence..

Evet çok Haklısınız.Sevgi ilgi eksikliğini bu evin içindeyken de yaşıyorum.Kendime yeniden mutlu olma şansı vericem.Evet çokkkk yanlış bir evlilikti bu

Yani öncelikle iyi tarafından bakıp yorum yapmak istiyorum.
Acaba siz mi tekrar bir yakınlaşma gösterseniz ,gözlerinin içine bakarak ne istediğinizi tüm hissiyatınızla anlatsanız .
Belki o da gurur yapıyor ve ortada sebep yok iken ciddi birşey evlilik bitme noktasına geliyor.

Eşiniz kötü bir eş
Hayatınızdan kaybettiginiz iki yıla üzülmek değil, kazandıgınız ortalama insan ömrüyle kıyaslarsak 45 yılı kar sayın kendinize
Bu sartlar altında hep süpheyle kavgayla mutsuzlukla belki aldatılmayla değersizlikle gececek 45 yıl daha oldugunu düşünsene
Hem evladınızda varmıs mesleğiniz elinizde aileniz arkanızda daha ne olsun

Çok üzücü bir durum ... siz bu evlilikte de yalnızsınız ve bu adamdan beklenti içindesiniz bu size daha çok zarar veriyor... çünkü çaba göstermiyor sizi umursamıyor... boşanmanın sizi daha mutlu edeceğini düşünüyorum... yalnızlığı paylaşan değil sizi daha çok yalnızlaştıracak bir adam bu... sizi anlıyorum çok zor ama Emin’im ki çok daha iyi hissedeceksiniz... umarım sizin ve yavrunuz için en hayırlısı olur...

18.haftaya kadar düşük riskinden dolayı ilişki yasağı vardı.Sonrasında da "hamile Kadınla mı ıyyy" diyerek beni reddetti.
O zaman sizin sıkıntınız hamilelik öncesine dayalı genel olarak bir sevgisizlik hali. Başta benim eşim de çekindi; anlattım hatta yararlı falan dedim. İnternetten makaleler gösterdim sonra gayet normale döndük. İkna yoluna gitme din mi? O beni istemiyorsa ben onu hiç istemem mi dedin?

boşanıcaksanız eğer lütfen gurur yapan kadın olmayın yaptığını yanına koymayın. evin masraflarına artık karışmayın aksine para isteyin ne koparırsanız kardır. ama onada belli etmeyin. yetmedi bebeğin çok gideri var felan her hafta ikişer paket ez aldırın stok yapın çektirebiliyorsanız kredi çektirin annenize verin saklasın nafaka neyi varsa isteyin mahkemede yok öyle bir anlık zevkle evlendi çocuk yaptı ne çabuk geçti hevesi hep yakasında olun. taşınırsanızda bütün evi boşaltın arkadaşım için bütün bunları yaptık o hep tenezülsüzdü Allah tan gözü erken açıldı. ayrı eve çıktı biraz zorlandı ama yaptığı bez stokları eşya stokları ve para stoğu bir süre onu götürdü. şuan çocuk 7 yaşında kocaman oldu velet. sevgiliside var. bebeğiyle beraber gidip geliyor kreşe. hafta sonu bir gün babada ödev işini hep ona kitleyip dakka başı arıyor. sevgisiylede gezip tozuyor valla. hiç bir daha mutlu olamayacağım gülemeyeceğim sanırsın merak etme inşalar ölüm kalım gibi daha kötü şeylerden sonrada gülebiliyorlar.

Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorlar şaşırıyorum, bence tek kalmayın ailenizin bulunduğu şehre gitmeye çalışın. En azından bebeğinize bakan olur, bi derdiniz olsa koşan olur. Kendinizi güçlü kadın olacağım diye zora sokmayın, aldığınız boşanma kararıyla zaten güçlüsünüz. Allah yardımcınız olsun inşallah...

O bişeyi istemiyorsa istemiyordur ikilemedimp Yüzden bir de pre yi hatırladıkça tiksindim

Bence iyi olmuş. en azından aklında soru işareti kalmayacak. acaba beklesem sabretsem düzelir miydi gibilerinden. o size şu an zaten psikolojik savaş açmış. gitmenizi bekliyor gibi geldi. boşanmada da sorun çıkarmayacaktır. alın çocuğunuzu hayatınızı tertemiz yaşayın.

Evet gitmemi bekliyor gibi davranıyor aynen

@lovelove1 eski konularına da göz attım, bu adamın annesiyle alakalı sorunları var ve bunu tüm kadınlara yansıtıyor, annesine olan nefretini, kinini hayatına giren kadınlardan çıkarmaya çalışıyor. Kendisi bir çocuk olarak sevildiğini hissetmediği için ve bencil bir karakteri olduğundan çocuklarına karşı da ilgi, sevgi göstermiyor, göstermeyecek de. Kısacası adam sorunlu. Yani bir cacık olmaz, üzgünüm.

Siz de bundan sonra yolunuza bakacaksınız, gerekirse terapi alın, acınızı yaşayın, toparlanın, hayatınıza devam edin. Çok kolay yazmak ama çok zor yaşamak, biliyorum. Ama yapacak başka bir şey yok. Hayat bu, hepimiz sınavdayız, sizin sınavınız da bu.

Sizinkisi evlilik degil cin iskencesi. Ayni evde iki kisilik yalnizlik yerine bosanin huzurlu bir hayat kurun. Boyle bir adamla birsaat gecirilmez ne evliligi Allahaskina

Senın yerınde olsam pekı tamam ev arkadasıyız der bır ıkı ay aynı evde yaşar onu yok sayarım. Gezerım tozarım süslenirim kuaförümü güzellik salonlarımı hergun ziyaret ederim. Çocugu ona bırakıp aksam dısarı cıkar eğlenirim. Bakarım nasıl tepkı verıyor hızaya gelıyor mu ? Ondan sonra duruma göre ne gerekıyorsa yaparım. Adam çark edecek mı yoksa hep aynı mı bı bakarım. Arada cocuk var sonucta bence bi deneyebilirsin bişey kaybetmezsın.

Kimine gore madem kotu gidiyordu evliligin niye cocuk niye yaptin...ama bence en buyuk en degerli kazanim cocuk...ne yalnizligi...Yaradanin en guzel hediyesi o

Sadece bir ev arkadasin var evt!!!!
Ustelik baska kadinlarla bir sekilde de munasebeti var.

Seni hic onemsemiyor bu ev arkadasin.
Hic bir sekilde umrunda degilsin yani

Ev arkadasindan ayril bence de.
Neyi bekliyorsun ki?
Hic olmazsa isin azalir yemek camasir utu vs.

Onun yerine bir kedi al besle

sen çıkmıcaksın kocan olacak o kişi çıkacak tabıkı.

Katılıyorum. Ama ev taşımak vb sebeplerden ötürü bekleme kararı aldı galiba.

Konusahibi. Sen evini taşımam kocan taşınsın. Sen şimdi bir avukata git konuş anlat o sana yol haritası çizsin.
Hadi bakalım hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…