Kocamla ev arkadaşıymışız ! Boşanıyoruz !

Son kısmı yeni okudum. 36 yaşında evlenmişsiniz. Geç kaldım diyerek mantık evliliği mi yaptınız?
Bu Evliliğin keşke mantığı olsaydı..iki boşanmışlıklı bir çocuklu gırtlağa kadar borcu olsn bir adam...inandım ve sevdim biraz inandım derken de meğer kandırılmışım

Bazı erkekler gerçekten mal gelip geçici heveslerini arzularını onları bir ömür mutlu kılabilecek yuvalarına, eşlerine, çocuklarına değişiyorlar. Ne denebilir ki karaktersiz. Elbet zor dönemler olacak belki her zaman arzulamayacaklar da eşlerini ama bununla başa çıkabilmeliler aile kurmak bunu gerektirir. Evli adamla birlikte olan evine gelen kadında mı bulacak sende bulamadığı mutluluğu. Üzülme gercekten mide bulandırıcı hareketleri yalnız da kalmazsın öyle düşünme asla pişman da olma ne mutlu bir evlat sahibi olmuşsun. Gözünde küçült küçült buruştur sonra da çöpe at eşini. Yoluna devam et ne güzel mesleğinde varmış. Mutsuz olan zararlı çıkan o olacak inan bana meslektaşım.

Güya gelmiş espri yapmaya çslışıyo çocupu kaçırırsın dşye Erkrn geldim dşyor yemiyorum

Bu Evliliğin keşke mantığı olsaydı..iki boşanmışlıklı bir çocuklu gırtlağa kadar borcu olsn bir adam...inandım ve sevdim biraz inandım derken de meğer kandırılmışım

Hadi yaa. Çok iyimser davranmışsınız. Neyse geçmişi kurcalamayalım , şimdi önünüze bakın. Ne güzel ekonomik özgürlüğünüz var. Mis gibi bir ev kurun kendinize. Evladınızla o güzel hayatın keyfini çıkarın. Bu adama da üzülmeyin. Kıymet bilmeyen, insanları kullanan, maymun iştahlı biri . Karşısına kim çıksa size davrandığı gibi davranırdı. Çünkü adam zaten bu fazlasını yapamaz. Durum sizin değersiz olmanızla alakalı değil. Üzülüp yıpratmayın kendinizi. Evladınıza ve kendinize odaklanın. Hayat bazı şeyleri yaşatarak öğretiyor ne yazık ki.

sizden önceki evliliğinden olan çocuğuyla iletişimi nasıl? valla kimse kusura bakmasında eşi vefat etmiş erkek onda tamam hiç sorun yok ama bi adam boşanmışsa %80 dolaylarında sorun ondadır.

Bir önceki konunuza da yazmıştım yine yazıyorum ama hala umudunuz var sizin eşiniz bi hadi dese deneyecek gibisiniz.
Ama onun için çokta önemli değil sanki hiçbirşey önceki 2 Evliliği 1 oğlu. Aile hayatına alışkın değil ki istemiyor da.
Adam olmaz.
Bence yolunuza bakın.
Bir süre aileniz ve bebeğinizle zaman geçirin. İşiniz var maaşınız var belli mi olur Birgün aşk yeniden doğru insanla kapınızı çalar.

Sırf Çocuğum için şükredip evlenmeseydim demiyorum ama keşke bu adam karşıma hiç çıkmamış olsaydı
Çok acı bir cümle bu. Her kadın hayatında 1 kerede olsa kullanmıştır maalesef bu cümleyi..... Allah yardımcın olsun hayata 1 kere geliyorsun unutma. Senin kaldıra bildiğin acıyı başkasında kaldıra bilir. Kimseye acıma.

Acımıyorum Artuk teşekkür ker amin

K Karnabahar sorun içki kumar olsa dedikleriniz doğru ama beni sevmeyen ilgi göstermeyen arzulamayan bir insanı zorla bu şeylere zorlayamam

Boşanmak kolay değil ama sevgisiz bir ömür geçirmek de kolay değil. Seçim de senin hayat da senin.
O adam değişmeyecek bunu hayal etmeden kendine yeni bir dünya kur. Onu bencil bir adam olarak kabül et. Beklentini azalt ve yoluna böyle devam et.
İyi şanslar.

Canim cidden anlattiklarin yenilir yutulur degil fakat cok sukur bir yavrun var ortada ve meslegin Allah in izniyle bugunleride atlatirsin sikinti yapma sutun kesilir mutlaka birgun kafasina dank eder is isten gecmis olur malesef bole adamlar hicbirsrye layik degiller ne yazikki cogunluktular bebegini dusun kendini dusun ne gelirse sikintidan gelir surunen kendi olur Allah indn bulsun birak herseu zamanla daha guzel olur ins Rabbim bi kolaylik saglayacktir Allah yardimcin olsun cnm dua edicem yalniz degilsin bunu unutma ..

Öğretmenmişsiniz,bir tane de çocuğunuz varmış.Aileniz size destek olabilecek durumdaymış.Ne güzel işte.Kocanızdan boşanarak bir yükünüzden kurtulacaksınız bence yeni ve güzel bir hayata adım atıyorsunuz.Eşiniz ise sizi kaybederek yanlış yapmışa benziyor ilerleyen günlerde ne olur beni affet diye yalvaracak tiplerden bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…