Kocamın telefon bağımlılığı

Çagımızın hastalığı hepimizn elinden telefon düsmüyo kadında erkekte aynı sahsen benmde elimden düsmüyo

bu böyle gitmez ki :/ daha 9 aylık evlisiniz ayda 2 yanınıza geliyo.Karşınıza alıp ben mutlu değilim böyle devam edersen boşanmayı düşünüyorum diyceksiniz ama blöf olarak değil böyle devam etmesini istemiyorsanız gerçekten bitireceksiniz.Ya da düzelmezse bile böyle yaşamaya devam edeceksiniz ki bu kısacık ömürde bunu hak ettiğinizi düşünmüyorum.Ya da bi ihtimal adam düzelecek.Cinsel tercihlerinin doğru olduğundan emin misiniz yani gizli gay olabilir mi?Evlenmeden önce ne kadar zaman birlikteydiniz aranızda cinselliğe dair bişey geçti mi yoksa sırf sosyal kültürel sohbetler mi yaptınız uzun uzun?

4 yıl sevgililik sürecimiz oldu bütün sevgililer gibi öpüşme koklasma falan oluyordu yani ama gay değil canım sohbeti geçince bile tiksinc olduğunu söyler ay vallahi bu erkekler bizim onları taktigimiz kadar bizi taksalar ilgi gosterseler güzel kafamı buna gördüğüm için kendimden utanıyorum ya

+
+1

Evlilik denen olayın böyle bir şey olmadığını anlatın. Eşinizle yaşamak paylaşmak yapmak istediğiniz şeyleri beklediğiniz şeyleri güzel güzel anlatın.

Telefon , televizyon bağımlılıktır..
Benim eşim iyidir ilgilidir temizlik yemek yapar sarılmadan asla uyumaz vs vs ama lanet olası o film izleme aşkı bitmiyordu izlediği filmleri bile 5 6 defa çok rahat izlerdi bende tam tersi televizyonu 10 gün açmasam aramam televizyon sesi başımı ağrıtır.
Eşim televizyonu izlemese bile açıcak o derece bekarken bağlanmış o ses illa evde olmalıydı onun için ben bunu büyük uğraş sonucu kırabildim çok şükür ama o bağımlılığını yenemeseydim ne yapıcaktım biliyor musun ? O işteyken işten erken çıkıp eve gidip televizyonu ortadan kaldıracaktım ve inan yapardım bence bunu dene.
Telefon konusunda bence bi kurcala derim telefon bağımlığı televizyon bağımlılığından da kötü çok farklı yerlere gidebilir bir de ayda 1 2 ilişki diyorsan bi bit yeniği olabilir

Sen de onu ihmal et. Yemek yapma, camasirini yikama, ayda iki kez yanastiginda reddet. Ancak o zaman anlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…