Kocamın sırnaşıklığı

Benim rızam olduğunu sanıyor aramız bozulmasın diye istiyomuş gibi davranıyordum bazı zamanlarda. Gerçekten hep onun zorla istemesi benim de nazımla oldu hep. Sonra onu da haklı görüyordum bende sorun var diye. İlişkiden sonra ben başlarda psikolojik olarak rahatladığımı düşünüyordum eşim de mutlu oluyor aramız iyi oluyor diye.
şimdi iyice bunaldım belki de gerçekleri söylerim artık

İstemediğim için kendimi haksız görüyodum sonra o zorlayınca istekli gibi davranıyodum sınırlarımı çizemedim evet anlatamadım şaka sandı hep o aradaki kovalamacayı

İstemediğim için kendimi haksız görüyodum sonra o zorlayınca istekli gibi davranıyodum sınırlarımı çizemedim evet anlatamadım şaka sandı hep o aradaki kovalamacayı
Hiçbir kadın bu tarz bir münasebete tahammül edemez. Ileride seksten büsbütün soğursunuz. Gıpta edenler ya olaydan habersiz ya da kadın taklidi yapan erkeklerdir. Çok var böyle tipler

yaşlarınız kaç bilmiyorum ama bana normal gibi geliyor. bence bebeğinizin olması sizi zor duruma sokuyor. erkeğin biraz anlayışlı olması gerek. onun bebekle daha fazla zaman geçirmesi gerek ki, sizin ne kadar yorulduğunuzu kendisi bizzat deneyimlesin. bu dönemde cinselliğe kimi insan uzaklaşıyor, kimi insan daha düşkün oluyor. işiniz zor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…