Kocamın sırnaşıklığı

Peripadisahininkizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
826
752
Bebeğim var 9 aylık. Eşim son birkaç aydır iyice tuhaf oldu. Her gün ama her gün cinsellik istiyor. Sabah oluyor ben artık istemez derken akşam yine yanıma geliyor. Bebek uyanıkken bile sırnaşıp duruyor ben onu uyutamamışım zaten beşiğinde uyusa da bende dinlensem diye bekliyorum o da bebek uyusun yanıma gel uyumasa bile her an beni sıkıştırıyo popoma şak şak vurmalar, sıkıştırıp üzerimi çıkarmaya çalışmalar. ben bağırıp duruyorum artık bırak yeter dinleniyim diye aşırı sinirime gidiyor. Beni her gün sinirlendirip bağırtıyo bebeğim duyuyor yazık biz o yokken çok sakiniz huzurlu bebeğim alışık değil benim böyle sinirli olmama. Ayrıca onun yanında böyle yapmasına da sinir oluyorum bebek uyanıkken niye öpmeye bi yerlerimi mıncıklamaya vurmaya çalışırsın ki .
eşim bunları şaka sanıyor hala bir kaç kere güldüm diye şimdi gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Uyarıyorum defalarca ya tamam karı kocayız da bebeğim varken belli bi yerden sonrası yoruyor bıktım . Sabah akşam olmaz ki deliricem artık.
Not : fake konu gibi olmuş okuyunca öyle geldi

Eşiniz bebek bakımında aktif mi?
Evet gün içinde bebekle biraz oynar bakar arada bi altını değişir ama bana yetmiyor bunlar toplasan 1 saattir, benim kadar değil öğlen uykusunu da uyuyor akşam arkadaşlarıyla dışarı da çıkıyor ben bunları şuan yapamazken beraber dışarı çıkıyoruz bazı hafta sonları

İyi de yaptıkları bu kadar ise sorumun cevabı evet değil. Şu an siz sadece bebek bakımı ile ilgileniyorsunuz dönem gereği ama adamın eli boş gönlü hoş afedersiniz bir şeyinin keyfinin peşine düşmüş. Ortada yorulan bir kadın ve bir bebek varken böyle bir azgınlık benim de hoşuma gitmezdi kalbini kırardım yani. Bu kadar enerjik ise size daha fazla destek olsun yaptıkları bir şey değil...

Bebegin bakiminda daha aktif olmasini saglayin. Arada ona birakip dinlenin uyuyun ev isi yapin. O da yorulsun. Normal bir zamanda da konuyu acip cok yoruldugunuzu bu yaptiklarinin sizi ittiginide anlatin
Katılıyorum. Bu adam yorulmuyor ve karşısındaki insanında yorgun olduğunun farkında değil.

Bir gün ver kucağına çık gezmeye. Ne kadar emek o kadar love de.

Reactions: Gao
Nesine gıpta ettin? Adam belli ki çok açlık çekmiş. Şimdi doymak bilmiyor. Karısının ne hissettiğini önemsemiyor, sadece kendini düşünüyor. Kimi bulsa tereddütsüz ilişkiye girer zaten.
Valla çok büyük psikolojik baskı hissediyorum. Ben istemesem demek ki 3 ayda bir olacak diyor. Daha olalı 3 gün oldu . Şimdi de bi daha istemicem göremeyeceksin böyle bir şey zaten diyip küstü. Saçma sapan bişey yaşıyorum tamam benim libido düşük şuan haftada bir iki normal geliyor da bilemedim ya

Bunun sonu kötü mü bitecek biz birbirimizi seviyoduk birbirimize karşı en anlayışlı çifttik o kadar ama bu konuda özellikle bebekten sonra sıkıntı çıkıyor kendimi çok baskılanmış hissediyorum

E bu manipülasyon ama bir daha istemicem deyip seni tehdit etmiş oluyor bu sayede istediğini alıyor. Rızan umrunda falan değil adamın işi görülsün yeter. Konu sahibinden bağımsız söylüyorum, şöyle bir durumdan rahatsız olmayan kadın da etik algısını sorgulasın zaten!

Hiçbir kadının vücüdu, bir erkeğin spermlerini biriktikçe çıkartıp atacağı bir çöp kutusu değildir. Haftada bir kez çok bile. Erkekler evliliğe bedava seks imkanı olarak bakıyor, bu davranışın sevgiyle falan alakası yok. Aldatır diye de korkmayın, o iş o kadar kolay değil. Sınırlarınızı çizin. Sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…