Kocamin asiri yiyisi:(

Kenide hayatin baharinda 28 yasinda peki niye bu eziyet kendine mideye sora mide agrilarindan duramuyo bidaasla cok yemicem diye kivraniyo ikimiz birbirimize diyette destek olsak az yesek saglikli beslensek ve insanlara nekadar birbirlerine yakisiyorlar dedirtsek fena olmazmi
Butun bu eziyet "insanlar birbirlerine ne cok yakisiolar desin" die mi:KK12:

Konu sahibi gece senle yazıştım burda
Bende çok yiyorum filan dedim
Sabahında kustum işe gidemedim ya : S
Hayır olsun

bizimkide beni tutunmu 3 kez elinde çevirir yani iri biraz, boyu 1.85 kilo 90,canı sıkılır diyet yapar ,canı sıkılır bırakır,canı sıkılır spora başlar hiç müdahale etmem ağız onun ağzı mide onun miğdesi,ben onu o olduğu için seviyorum,eleştirilecek şeyleri de var ama içimde tutuyorum,mesela diyete başladımmı çok biçimsiz kilo veriyor bacaklar çöp gibi kalıyor belden üstü küp gibi ,aman olsun kerata :KK67:

Son düzenleme:
A
Ya sua okadar sinirlerim bozukki ben zaten diyetteyim onunda saglikli beslenmesini istiyorum artik dilimde tuy bitti anlata anlata ve artik hakarate kadar gitti hersey aksam kuruyemis getirdim ona yarim kase bide nescafe sora baska kuruyemisleri gordu dolapta ve corba kasesinin agzina kadar doldurdu oyleki fistiklar yere dokuluyirdu artik napiyosun sen ya nasil yiceksin okadar seyi cok kilo alirsin yarisi ideal bosalt onu dedim tabiki de hepsini yedi bitirdi sora gelde yine biseler yiyo aksam yemeginde de yaptigim her yemekten hunharca tabaklar dolusu yedi bense yaptiklarimin birinde 1 kasik birinde 2 kasik yemistim onun yediklerine saskinlikla baktim ya resmen gozu donuyor bukadar obur bir erkek olurmu yaaa habire cani tatli ceker bi oturmaya biekmegi yer akli fikri yemekde baska sosyal hayaati yok tek derdi sabah kahvaltida sunu yap oglen bana yemek koy aksam yemegini sunu yap yatarken cani bise ceker of kendimi buna asci hissediyorum guzellikle soylesem yumusaklimdan yuz buluyo yemeye devam ediyor bagirip cagiriyorum artik resmen yuzuune karsi kilolu erkeklerden hoslanmiyorum kendine ceki duzen ver ben nasil ac duruyasan sen de dur en azindan az ye diyorum yine ayni yine ayni bu kuruyemis faciasindan sonra yanima yakismiyosun bile dedim umrunda degil adamin ya biyu 175 kilosu 81 eskiden 98 kiloydu evlenmeden once obez gibiydi annesi asiri yediriyormus sonradan anladim evlendikten sonra bu yillarda anca zayifladi ama oburluk devam .annesigile gidiyoruz nerdeyse zorla agzina tikistiracak esimin kadin yaa ama esimde suc yemiyom de arkadas cocukmusun ablasina gideriz cayin yanindaki ikramliklari siler supurur her gittimiz yerde ayni utaniyorum artik ya annesi artiklari bile atmayin osman yer diyor esim icin demekki esim zamaninda alistirmis annesini cok yedigine diyetisyen falan fayda etmez buna neler sayiyorum begenmiyorum da desem yine yapacani yapiyor ve ben gerekten onu artik begenmiyorum 26 yasinda bir kadinim iyi huy yaninda yakisiklilil gorsellikde ariyorum cok bisey istemiyorum kendisi yakisikli ama kilo alinca inanilmaz cirkinlesiyor bana sen esinin yaninda cok guzel duruyosun bakimli duruyosun severekmi evlendiniz diyenler oluyor cok bisey istemedim sadece biraz daha fit olmasini istedim ama bu koti goruntusu beni kendinden uzaklastirdi onla hicbise yapasim gelmiyor artik tiksiniyorumda biraz bazen cok seviyorum opmeye doyamiyorum ama kilo almasi beni tek kalemde sogutuyor napicam ben sevgimin bitmesini istemiyorum yoksa omur gecermi:KK43:
Edit : 98 kiloyla evlenmissin simdi niye begenmiyorsun diyenlere askere gitmeden 1 ..2 hafta icinde annesi hunharca yedirmis ve o kiloya ulasmis ben o halini askerden gonderdi resimle goruyorum 75 kiloya kadar dusmustu asker bitince ve evlenmistik ama simdi tekrar o haline donecek diye korkuyorum ki az kaldi
Adamı boğma 81 erkeğe göre gayet normal nazi kampı mı sizin ev dır dır bu nedir. Zayıf bir adam bulup onunla evlenseydin.

adamın yediği yemekleri niye sayıyorsunuz? kendi tercihi. şişman erkeklerden hoşlanmıyorsanız boşanın adamın basının etını yemeyin.

Sen yeme dedikçe yiyesi geliyor belli. Hepimiz öyleyiz. Çok üstüne gitme. Evde aburcubur bulundurma, ekmek çok olmasın, yemekleti de kararında yap. Bi süre bu konuyu da açma. Düzelir.

Bence gayet haklısın. Türkiye'deki kadınların çoğu kilolu olduğu için eşini koruyup ona sahip çıkmışlar falan, doğumla vs kıyaslamışlar ama bu çok yanlış. Bir kadın hamilelik döneminde elbette kilo alır çünkü dünyaya bir bebek getiriyor! Yani hamile kadının kilo almasının sonucu bambaşka bişey. Bir insan doğuruyorsun, boşu boşuna almıyorsun ki o kiloyu. Erkek neden kilo alıyor? Afedersiniz ama pis boğazlıktan. Sen hamile kalıyorsun ama bir çocuk veriyorsun ona, o ne yapıyor? Eğer ki erkek, karısı hamileyken kilo aldı diye ondan soğuyorsa öyle bir adamı baba yapmak başlı başına hata zaten. Ama erkek neden kilo alıyor? Kilo almasının getirisi ne? Hiçbir şey.

Offf iyiki boyle senin gibi bir eşim yok. Benim esimde 172 kilo 87 valla ben hayatta böyle dusunmedim. Bende çok kilolu es tercih etmem ama seviyorum aadamın kilosu gözüme batmiyor . Bence kocana olan sevgini sorgula önce

ra, post: 45764224, member: 745956"]Benim 3 kilo fazlam var hedefimm belimi inceltmek 2 gundur slkl diyetteyim gunluk 1 kilo veriyorum az kaldi hedefime insallah ve bukadar hirs yapmamin sebebide esimin yiyisi ters tepki yapmis olabilir ben ondan nasil tiksindiysem buaksam insanlarda benden tiksinir dsuncesiyle yemiycem midem bulaniyo gercekten 1 kasik bulgur 1 kasik fasulyeyle duruyorim
Ya yazdiklarin o kadar tuhaf ki günde 1 kilo çok yanlış bir uygulama .verdiğin 4 kiloyu 8 kilo olarak alicaksin .insanlar senden neden tiksindimdi. Diyetin sağlıksiz zihniyetin sağlıksiz. Bence psikiyatriste gorunun

Bence eşinin çok yemesi gözüne batıyor . Çok kilolu durmuyordur erkek yapısı gereği kası kadından fazla . Sen de zayıf değilsin ki . Benim eşimde 171 boy kilo 82 öyle şişman durmuyor

boyla kilo normal değil mi hem kiloda vermiş bence sizde gidin ikinizin gidebileceği bi spor salonuna para verince mecbur gidecek

Konu sahibi çok yediğini söylemiş tiksindim demiş aynısını ablamda dedi hemde can ciğer kızı için o zaman bende çok kızmıştım ablama ama görünce şoklamıştım burdan götürdüğüm kocaman çanta çikolataları birgünde yediğinde şokkk üstüne şokk yaşadım ya dolapda hiçbirşey koyamazsın anında midesine indiriyor bizim 5 kişinin 2 günde yiyeceğini o tek seferde yiyor heleki kızkardeşimle eşi market alışverişi yapmışlar damatın yeğeni dayı terminalden beni alırmısın demiş bunlarda yeğenimi çağırmışlar çoçukların yanına daha 1 saat içine 2 kangal sucuğu yemiş neyse damat demiş ahhh yeğenim sana bir tost yapayım bizde yengenle marketten geldik şanslısın bak kardeşimle kocası aramadıkları yer kalmamış ne sucuk var nede kaşar peyniri kardeşim eşimden utandım abla 2 kangal sucuk yemiş birde kaşar peynirinide yemiş ayı yaaa bari yarım ayır demi diyor hayatımda bu kadar utanmadım eşimden dedi fiziği falan geçtik kaçkez hastanelik oldu serum yedi bu boğazı yüzünden gerçekdende sağlık sorunu büyük oluyor konu sahibi haklı kızlar düşünsenize evde habire yemek yaptığınızı tek öğün yapmaya bile takatim olmuyor çoğu zaman şahsen bende sinirlenirim sürekli yiyip içenden evde 2 öğün yada 3 öğün yersin olur biter ondada adabınca yersin oldu bitti işte

bizimkide beni tutunmu 3 kez elinde çevirir yani iri biraz, boyu 1.85 kilo 90,canı sıkılır diyet yapar ,canı sıkılır bırakır,canı sıkılır spora başlar hiç müdahale etmem ağız onun ağzı mide onun miğdesi,ben onu o olduğu için seviyorum,eleştirilecek şeyleri de var ama içimde tutuyorum,mesela diyete başladımmı çok biçimsiz kilo veriyor bacaklar çöp gibi kalıyor belden üstü küp gibi ,aman olsun kerata :KK67:
Hakkaten nedense uzun boylu erkekler oyle oluyo hele bide gobek varsa bacaklar incecik.:KK70:

Mercimek corbasina kek dogramakmi.yerken midesi bulanmiyomuki.
Gercekten mide genismis.

Bende cok yerim.sabah aksam canim ne istiyosa yapar yerim hic usenmem.yada esime derim canim cekiyo diye.
3haftadir diyetteyim heralde kocam cok sevinmistir :)
Dusun o kadar ince dusuncesiz esim bile cok yiyosun demedi:)

X