Kocamin asiri yiyisi:(

Ilginc yemek zevki varmış.
Benim eşim 83 ama genetik onun kilo.yoksa kuş kadar yer yani.

Ya arkadaslar esimi savunuyosunuzdda kendine dikkat etmesi gerekmiyomu allah askina bu yasda bi erkek neden boyle hunharca yer ben bilmiyomuyum yemeyi ben neden dikkat ediyorum o da etsin yaa hastalansinmi yani bu yemeye zaten allah korusun bi hastaliga yakalanacak saglikli beslenmesi lazim degilmi ..neden bir erkek mercimek corbaina kek dograyarak yesin! Ve ben artik nasil sakin olabileyim
Tabi ki baksin tabi ki dikkat etsin ama bu biraz da tercih meselesi hem de konunu bu sekilde anlatsaydin ona gore cevaplar gelirdi ama sen resmen adami gomdun burda, simdi saglik fln diosun...
Ayrica adamin damak zevki sana uymak zorunda mi? Ben de salataliga recel koyup yerim ben de mi tiksincim:KK53:

kilolu erkekten tiksiniyorum demişsiniz evlenirken eşiniz daha kiloluymuş şimdi daha zayıf evlenirken fit değilmiş zaten şimdiki kilosundan fazlaymış ama evlenmişsiniz sorunun kilo olduğuna eminmisiniz
Arkadaslar konuya not ekledimm lutfen okuyun tekrar tekra yazmayim lutfen

Edit : 98 kiloyla evlenmissin simdi niye begenmiyorsun diyenlere askere gitmeden 1 ..2 hafta icinde annesi hunharca yedirmis ve o kiloya ulasmis ben o halini askerden gonderdi resimle goruyorum 75 kiloya kadar dusmustu asker bitince ve evlenmistik ama simdi tekrar o haline donecek diye korkuyorum ki az kaldi
1-2 hafta içinde nasıl o kadar kilo alır insan

Bence asıl obur olan sensin , yemedikce adamın yediği gözüne batmış.Yani adam evlendikten sonra kilo vermiş , 98 kiloyken seviyodun da şimdi mi sogudun. Bunlar hep açıktan, diyeti bırak ,gözün acılsın ☺☺
Biraz diyetten dolayi da gerginim galiba ama ben 1 er ywmek kasigi yeyip ac ac kalkinca onun hunharca yenesi bana cok fazla geldi ce gicik oldum

bu sıralar da bu moda var

kendi lokmalarını saydıkları yetmezmiş gibi adamların lokmalarını da sayıyor kk hatunları

gerekçeleri de sağlık değil

yanlarına yakışmaması, fit adam istemeleri vs

dünya tersine döndü dedikleri bu olsa gerek

eskiden erkekler kadının kilosuna takardı

huzur batıyor galiba

kimsenin lokmasını saymayın yediğine yediği anda müdahale etmeyin daha çok yer

yesin doysun, yarın muhabbet açıp durumun sağlıksız olduğunu iletin vs vs

siz de o kadar sıkı diyet yapmayın zira gözünüz dönecek adama sarıyorsunuz

Eskiden ekmegin icine koyup yiyomus ve ben uzakta oldugumdan goremuyorum bu lari bekarkwn tabi benden korkusuna kasikliyo artik
Kaşık çatal kullanmıyo demiştin de ondan sordum pilavı
Bak adam kaşık kullanıyomuş
Yanıtların bi garip geliyo bana, sonradan not eklemeler filan
Hadi hayırlısı

Zayıf erkek isteyebilirsiniz ama siz kilolu olsaydınız ve eşin böyle düşünseydi senden tiksinseydin ne hissederdin acaba :KK51: bide adamda alışkanlık olmuş demek ki yıllarca anası öyle beslemiş bunalışkanlık öyle kolay değişmez bence :KK66: bide fazla diyet yapma sinir yağıyor belliki sende :KK56:
Dipnot kiloluyum hemde fazlasıyla neyseki eşim sizin gibi değil şükür :kk77:
Ne hissederdim hemen zayiflama yoluna koyilurdum

Kaşık çatal kullanmıyo demiştin de ondan sordum pilavı
Bak adam kaşık kullanıyomuş
Yanıtların bi garip geliyo bana, sonradan not eklemeler filan
Hadi hayırlısı
E genel olarak dedim onu kasik catalin ne oldunu biliyo sukur ama kuru yiyeekler haric genelde ekmek le yer not ekleyebilirim ne var bunda eklemeyi unutyigim yazilar olamazmi

Ya arkadaslar esimi savunuyosunuzdda kendine dikkat etmesi gerekmiyomu allah askina bu yasda bi erkek neden boyle hunharca yer ben bilmiyomuyum yemeyi ben neden dikkat ediyorum o da etsin yaa hastalansinmi yani bu yemeye zaten allah korusun bi hastaliga yakalanacak saglikli beslenmesi lazim degilmi ..neden bir erkek mercimek corbaina kek dograyarak yesin! Ve ben artik nasil sakin olabileyim
Çorbaya kek doğramak hakikaten abes ya. :KK57: Bence de aşırı bir hareket olmuş artık.
Biraz sertsiniz ama haklı yanlarınız da yok değil.
Akşam yemeği yeni yenmişken çorba kasesiyle kuru yemiş yemek ve bunla bile yetinmeden arayışa geçmek mantıklı değil.
Arada mutsuzken rutinin dışına çıkıp kendimce çok yerim ben de arada. Her gün olmaz bu, ama eşiniz sadece yemekten zevk alıyorsa hayattan zevk almıyor demektir. Yani diyetisyenden önce psikologa gitmeli.

E genel olarak dedim onu kasik catalin ne oldunu biliyo sukur ama kuru yiyeekler haric genelde ekmek le yer not ekleyebilirim ne var bunda eklemeyi unutyigim yazilar olamazmi
Tuzlu çorbaya tatlı kek doğrayanı da yeni duydum
Genel olarak şaşırıyorum yazdıklarına

Oyle bi anlatiyosunuZ ki konunun sonunda adam heralde 150kg cikacak falan dedim.

Esiniz icin uzuldum acikcasi. Asiri uclarda olmadktan sonra fiziksel ozelliklere bu kadar takilmak bezdirir insani..

1-2 hafta içinde nasıl o kadar kilo alır insan
Almis iste annesigil anlatiyo askere gitcek diye uzuluyodum bir topsi isoanakli boregi oturup yiyodu ustube yemek yiyiddu is yerinde 8 tane pogaca yiyomus kendi dusunceiyke nasilsa askerde istedigim dakka yiyemicem diye mubarek sanki afrikaya gonderiliyor resmen vucudunu stoklamis ve 98 kiloya kadar ulasmis daha neler nelerrrrr

Biraz diyetten dolayi da gerginim galiba ama ben 1 er ywmek kasigi yeyip ac ac kalkinca onun hunharca yenesi bana cok fazla geldi ce gicik oldum

iki kaşık yemek yiyecek kadar sıkı bir diyettesiniz kaç kilosunuz cidden meraktan soruyorum,cevaplamayabilirsiniz ama eşinizin aşırı yemesi sizde ters etki yapıp zayıf olduğunuz halde yemek yememeyi takıntı haline mi getirdiniz diye merakım bu açıkcası

X