Kocamı sevmiyorum ayrılmak istiyorum ama cesaretim yok acil yardım!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca sırf dikkat çekmek için fotosuna bir tepki bekliyor olacaktı ki, kimse birşey demeyince, kendisi gündeme taşımaya çalışmış. Ve atıştığı bir nick için " şimdi bu profil resmime de laf yapar tüü der" gibi birşey yazmıştı.

Her kelimesine katılıyorum, adama çok üzüldüm gerçekten...

Bazı kadınlar dram yapmayı kendine acimayi çok sever. Madem bu kadar mutsuzsun. Neden ikinci çocuk. Yok kimse yanıma yakistirmiyo.kusura bakma ama aglancak bı tarafın yok senin. Boşan adam kurtulsun. Kendinden igrenen yanına yakistirmayan bı kadınla yaşamak zorunda kalmasın.

Var ya şu konuyu burada bir kadın açsa dese ki kocamla 14 yıldır evliyiz bana beni sevmediğini söyledi ayrılmak istedi. Gelen yorumlarda erkek taşlanır. Sen ona Gül gibi 2 evlat vermişsin, donunu yıkamışsın , kesin başka kadın var gibi gibi erkek gönülürdü. Ama kadın sevmeyip adamın 14 yılını yiyince ne kadar minnoş yorumlar geliyor.

+100000
aynılarını yazacaktım
Ne istediğini bilmeyen bi kadın yüzünden olan iyi bi adam ve iki kız çocuğuna olmuş..
ayrıl konu sahibi dışarıda aşk seni bekliyor 16 yaşındaki gibi sokak köşelerinde buluşursun bu saatten sonra ama evlenmezsin tabi
Dünyada iyi erkek sayısı bu kadar azken bunlardan birinin konu sahibine denk gelmesi de ayrı olay

Nişanlıyken istemiyordum evlendim ill gece tecavüz gibi oldu istemiyordum ilişki istemiyorum ama 14 yıldır eevlisinizve çocuklar var 2 tane. Bunca zaman istemiyorken neden surdurdunuz? Eşiniz de kendini gerçekten seven biriyle evlenirdi onun da 14 yılı boşuna gitmiş oldu.
Daha önce ayrılamadım şimdi de 2 ev aldık o yüzden ayrilamdaim fln yazmışsınız. Siz eşinizin size sunduğu imkanlara alışmışsınız o sebepten ayrılmıyorsunuz.
Bu şekilde bi 14 yıl daha devam edersiniz sonra da yaşlandım artık dersiniz.. Keşke en baştan biraz net olsaydınız. Hadi ailenizin zoruyla evlendiniz neden çocuk yaptınız istemiyorken pek ala korunabilir sonra ise girer çalışır ayrılırdınız.
Bunları yapabilecekken yapmayıp eşimin bana dokunmasını istemiyorum fln yazmanız da tuhaf.
Ben eşiniz için üzüldüm. Esiniz de kendini seven biriyle evlilik yapmak yaşamak isterdi erkekler için de ayrılık bazen zor olabiliyor. Evliliğin basinda ayrılmak daha kolaydı çocuk vs yokken yani..

O zaman sizi düşündüren şey ne?

Çocuklarınızin bu durumun farkında olması da kötü.

Bir bahaneniz de yok haliyle ayrılmamak için.
Dün ban yedim anlamadığım bir sebepten dolayı oysa bir şey yazmamıştım neyse . Beni düşündüren çok kararsızım zamanında ayrılamadım dayandım yıllarca eşimi sevmeye çalıştım sadece insan olarak sevdim bana sahip
Çıkışını değer verişini... ama ara ara panik atak geliyor cinsellik esnasında eşimin dokunmasından tiksiniyorum yıllarca istemedim ama sırf evlilik yıkılmasın çocuklar babasız kalmasın diye sabrettim ama artık tahammülüm kalmadı ): yine eşim iyi belki de onu çok arayacağım ama ortada kaldım ): bana yorum yapıp beni suçlayanlar olmuş ben evliliğim için sabrettim kendimi çocuklarıma eşime adadım memur olduğum halde . Gitsem çoktan giderdim ama kıyamadım ):

Sonra 2 ev aldık fln yazmış boşanmama sebebi de maddiyat. Adam evine bakıyor nasılsa

Saygı çerçevesinde tarafsız yoruma açığım . Benim ailem hayatımı yaktı bende eşimin hayatını yaktım eşim beni seviyor bende aşk yok artık yaş ilerledi tahammül kalmadı

Sonra 2 ev aldık fln yazmış boşanmama sebebi de maddiyat. Adam evine bakıyor nasılsa
Sen iyi misin ne maddiyatçı ev ve araba benim üzerime diğer ev araba eşimin üzerime benim maddiyatta gözüm yok eşim işsiz şuan ben çalışıyorum ne diyorsun sen her türlü
Zorluğa göğüs gerdim ama artık dayanma gücüm kalmadı tiksinti geldi burda anlatmak paylaşmak istedim

Eşinize adamış haliniz, size dokunurken tiksinmeniz mi?
Kendisi anlamıyor mu sanıyorsunuz bunu? Bu çok onur kırıcı birşey farkinda değilsiniz herhalde.

Kızınız neden boşanin diyor madem eşiniz çok iyi siz de bu evliliğe kendinizi adadiysaniz? Ortada çocukların boşanin diyeceği sıkıntılı bir aile ortamı var demek ki.

Bu şartlarda evliliği devam ettirmeye çalışmanız iyi birşey değil ki.

Kimseye de bir fayda sağlamamış farkındaysaniz.

Ayrılın eşiniz de kendinden tiksinen biriyle çürütmesin ömrünü, sizde istemediğiniz bir hayatı yaşamayın daha fazla.

Son düzenleme:
Ben zorla evlendim sonra alışmaya çalıştım yuvama sarıldım çocuk oldu yaşım küçüktü işim yoktu kızımı bırakıp gidemezdim. Sonra memur oldum eşime alıştım aşk olmasana eşimi insan olarak sevdim saygı duydum ama evlendiiğim günden beri hep kavga ettik anlaşamadık ara ara iyi ara ara kötüydük... eşim evine bağlı iyi biri olduğu için sevmesemde yuvamı yıkmak istemedim cinsellik ilk günden beri sıfır sırf eşim istiyor diye oluyor ama artık dayanma gücüm kalmadı çocuklar büyüdü

Evet tiksinti geliyor sevgi aşk yok. Bu adamak değil de ne! 2 evlat var onlar için sabrettim para pul umrumda değil ki evde tek çalışan benim. Eşim erken emekli oldu 39 yaşında...
eşime sezdirmedim sevmesem de istediklerini yaptım ama kendime yazık ettim eskiden dayanmışım ama artık yaş 36 görmeye konuşmaya tahammül yok sürekli kavga etmeye başlıyoruz

Eşiniz bütün bu duygularınızın ve düşüncelerinizin farkında mı?
Onunla konustunuz mu?
Ne kadarından haberdar?
Her şey yolunda mı sanıyor? bunlara verebilecek cevaplarınız var mı???

Siz eşimi burda anlattığım kadar tanıyorsunuz. Dışardan konuşması kolay tabi . Ben ilk günden beri ayrılmak istedim ama işim yoktu sahip çıkılmadı çocuğumu bırakıp gidemedim . Ayrıca ayrılsam da evlenme gibi derdim yok ben kızlarımla yeni bir hayat kurma peşindeyim eşime yazık ediyorkm seviyormuş gibi yaparak ve sürekli kavga etmeye başladık artık

Pasif agresif davranıslarınızı ne yazık ki "ömrünüzü adama" seklinde ifade ediyorsunuz.

Siz ömrünüzü adamamıssınız vicdan rahatlatmıssınız bence...

Eşinizi alın karsınıza lütfen dürüstçe baştan sona konusun.

Para pul demedim zaten.

Ama adamak bu değil. Arkasından böyle iğrenerek bahsettiğiniz birine gerçekten iyi davrandığınizi hiç sanmıyorum ama artık geçen zamanı geri getiremezsiniz.

Bundan sonrası için toplayın cesaretinizi ayrılın. Sığınmayın hiçbirseyin arkasına. Kimse kimseye dayanmak zorunda kalmasın daha fazla.

Sanki şuan sizi zorla o evde tutuyorlar gibi yazıyorsunuz.

Muallakta kalmanızı gerektiren bir durum yok aslında ..eşiniz boşanma konusunda size terslik çıkarmiyor saygılı biri olduğu için sizin kararinizada saygı gösteriyor..bana kalırsa karşı tarafta bir sorun yok..bu evliliği istemeyen sizsiniz her günüm tecavüz diyorsunuz..karşı tarafı düşünmeyin ..madem zulm gibi geliyor bu evlilik size ..o zaman kiyilmacak bir durum yok esinizde problem çıkarmıyor zaten

Saygı çerçevesinde tarafsız yoruma açığım . Benim ailem hayatımı yaktı bende eşimin hayatını yaktım eşim beni seviyor bende aşk yok artık yaş ilerledi tahammül kalmadı
Sizi haklı bulmayan insanlara verdiğiniz yanıtları görerek yazdım o düşüncemi. Halen de aynı düşünüyorum. Sizin kendinizi haklı görüp yazdığınız, size bunca yıldır eşim diyen adama, çocuklarınızın babasına olan duygu ve düşüncelerinizi ve bunları ifade ediş şeklinizi asla onaylamıyorum Ayrıntılı yorum yapmaya da gerek duymuyorum artık Sadece eşinize kıymet bilecek, huzur verecek mutlu edecek gerçek ve iyi bir eş diliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…