Kocam üvey ve öz çocuğunu ayırıyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu ne acele böyle. kızınız 1 yaşındayken ayrılmış olmanız lazım ki iddeti müddeti doldurup (9 ay) öyle evlenebilesiniz. neydi acelemiz? kocadan bıkıp bosanip yeni bir koca bulma aski da ne bileyim...e haliyle adamın öz çocuğu doğunca üvey olanı eskisi kadar kucaklamayacagini tahmin etmis olmalıydıniz. benim bir tanıdığım var ilkkocadan 1 tane doğurdu, ayrıldı çocuğu ile 2.kocaya gitti ondan da bi tane doğurdu. 2.koca ilk çocuğa zülm etti diye ayrıldı 3.kocaya gitti simdi ondan doğuruyor. Allah yardım etsin sizin de sonunda bu evlilik yürür gibi durmuyor dogrusu

Arada yazdıklarını bir okusan...
Adama sen çocuklar arasında ayrım yapabilirsin, ben yapamam demiş.
Eşi kendisine çok ilgiliymiş...
Arada onun da sinirleri bozulabiliyormuş...

Annem evlenmeden hamile kaldığım zaman sen o...pu olucaksın belli diyip beni terk etti o günden beridir hiç konuşmuyoruz
O yüzden mi kızınız öz babasının soyadını taşımıyor? Evlilik dışı doğdu değil mi ? Babasıyla bağı bu yüzden hiç yok çunku adam sizinle evlenmedi...

Annem ikinci kocasıyla çok mutlu beni aklına bile getirmiyor aramıyor sormuyor.

Annem evlenmeden hamile kaldığım zaman sen o...pu olucaksın belli diyip beni terk etti o günden beridir hiç konuşmuyoruz

Sizde annenizin izinden gidiyorsunuz anneniz 5 yaşında sizi üvey babaya ezdirmemiştir ama siz ezdiriyorsunuz kocamın sinirleri bozuluyor arada bana çok ilgili demeye başladınız şimdiden.

Kızınız 21 e gelince (Allah korusun) hamile kalırsa annenizden de beter davranırsınız kim bilir .

Böyle birinin kocasına sevgisinin azalacağını sanmıyorum.
Arada yazdıklarını bir okusan...
Adama sen çocuklar arasında ayrım yapabilirsin, ben yapamam demiş.
Eşi kendisine çok ilgiliymiş...
Arada onun da sinirleri bozulabiliyormuş...
ben konuya geriden geldim de yaptim o yorumu.
ama konu sahibinin su cumlesinden sonra fikrim komple degisti
En azından o kendinden olan çocuğuna sahip çıkıyor.
psikolojide bir sey varmis. cok oldu okuyali adini unuttum ama senin icinde yara acan kötülüğü firsatin gelince seve seve yapman gibi bir durum. metreslerin buyuk cogunlugunun annesinin de aldatıldıği, cocukken bu aldatmalara/kavgasina sahit olduğu ve üzüldüğü, icsellestirdigi, ileri yillarda kendisini karisina tercih eden bir daly.rak görünce nihayet kurban rolünden cikip metres olmaya hevesli olmalari gibi bir ornek vardi.
ya da zorbalanarak buyuyen bir cocuksan nihayet ezik yillarin gectiginde senin de birini zorbalaman gibi, patronundan azar yiyenin altindaki insana is hayatini eziyet etmesi gibi...
konu sahibinin
Annem ikinci kocasıyla çok mutlu beni aklına bile getirmiyor aramıyor sormuyor.
bu cumlesi bana o adini unuttugum seyi hatirlatti.
annesi ikinci kocasiyla cok mutlu, konu sahibini aklina bile getirmiyor. konu sahibi de nihayet guc ona gecince ayni seyi yapiyor. eminim kizi büyüyüp asi bir kiz olsa ve esi tarafından istenmese konj sahibi zengin eşini ve yeni ailesini secer

O yüzden mi kızınız öz babasının soyadını taşımıyor? Evlilik dışı doğdu değil mi ? Babasıyla bağı bu yüzden hiç yok çunku adam sizinle evlenmedi...

Dava açıp değiştireceğini sanmıyorum 27 yaşında iki adamdan 2 çocuk yapmış.

Dini nikahla evlendi sanırım ona evlilik diyor.

Allah bilir evli biri bile çıkabilir ben her şeyi beklerim

Küfür edicem şimdi size! Bu konuyu nereden okudum hay Allah sizleri bildiği gibi yapsın! O kız neler neler yaşıyor. Bakın benim 6 yaşında oğlum var kardeşlerini kıskanıyor hala, sevme amaçlı zarar vermeye de çalışabiliyor ama ben güzelce uyarıyorum anlatıyorum. Babası da keza öyle. Biz birini hiçbir zaman tek öpmüyoruz, sırayla öpüyoruz aynı anda. Hepsine sevgimizi eşit gösteriyoruz. Bu konuda öyle hassasım ki o güzel kızcağıza sizin de aşırı psikolojik baskı yaptığınızdan yüzde bir milyon eminim!
“Dur şöyle sevme acıtacaksın bak baban kızacak, dur tutma, dur yapma, of ağlatma şimdi baban duyacak, gibi gibi” lanet b.ktan eziyetlerinizi uygulayıp bir de “hiç olmazsa kendi çocuğuna sahip çıkıyor” diye o leş zengin! kocanı savunup kızın hayatının içine ediyorsunuz!
Nefret ediyorum sizden ve sizin gibilerden! Canınız cehenneme!

Hadi canım koskoca internet kullanabilen hemşire kadın imam nikahına evlilik demiyodur herhalde , saçmalama yani , yok artık

Hayır resmi olarak evlendik dini bir inancımız yok ayrıca

Kızına katlanmak zorunda mıyım demiş
Hayır bir de koştura koştura evlenmiş ya adam sapık mı pedofil mi umrunda değil. Koca olsun da. Çok koca istediysen keşke ilkini boşamasaydın ay çıkamıyorum konudan
Çok ağır bu laflar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…