Kocam neden boyle yardımcı olun lütfenn

terapiye gidin

Dahaaa en başında balayında o denize girerken hiç sorgulamadnz mi durumu yani daha en cicim zamanlar da bile adam acımamis ki sizee ve sizde tek kelime etmeden oturup adamın yüzmesini anın tadını çıkarmasını izlemissniz.
Bide odaya kitlemesi var yani daha beter ne olur dicem de sizden yeni değişik şeyler çıkacak gibi hissediyorum o yüzden sormuyorum.

balayinda capri giydiren, omuz gorunmesine karsi adam sanki gelinlik seçerken hiic belli etmedi mi kendini? nisanliginiza karismadi mi?
arkadaşına söyle, sirf evlenmek icin tüm red flaglari gormezden gelince böyle oluyor iste. tavsiyem bosansin, bu pis adama cocuk verilmez . böyle de ömür gecmez.
boşanmayacaksa da ceksin, kocası istemiyorsa o da giymesin . kaos çıkarmaya gerek yok, adam degismez

Neden oyle olsun telefonunu 7 24 kontrol ettı ıcın benden rıca ettı benım sorunum olsa ben kendım paylasırım sonucta burda kım oldumuz bellı degıl degerlendırmenızı boyle yapın lutfen
Arkadaşınız bu adamla evli kalma motivasyonu neyse ona sıkı sıkı tutunsun. Boşanmıyorsa kendi tercihi çünkü, alışmaya baksın. Böyle birine verilecek bir tavsiye yok bende.

Bu adam bir günde bu hale gelmemiştir,hiç sanmıyorum. Böyle seylerde en başta tepki koyulmazsa sonrasına geçmiş olsun demekten başka çare yok. Ya hayatına sahip çıkıp yiyorsa boşanacak veya en azından boşanmayı kullanıp sağlam blöf yapıp duruma bakacak yada kafasına vura vura böyle ezik bir şekilde yaşamaya devam edecek.

Hemen boşa bebek yapma , balayına gidicem ben bir şey yapamayacağım köle misin sen?

Bu arada eski konulariniza baktım da geçen yıl kocanizin annenize dahi küfür ettiğinden yakınan bir konu acmissiniz,üstüne önce konuyu silmiş sonra da kapattirmissiniz ve deli gibi bu adamdan çocuk yapmak gibi bir çabaya girmissiniz. Muhtemelen "benim değil arkadaşımın derdi" olayi hikaye,değilse de aynı kafadan 2 arkadaş bulmuşsunuz bence birbirinizi,oturun çöp olan hayatınıza yanın

Başlığa cevap veriyorum; çünkü adam psikopat sapık bir manyak.

Şimdi bu psikopat sapık manyağı koca olarak seçen, sevgililikte ihihihi beni çik siviyir ondan böyle kıskanıyor diye mutlu olan, evliliğe adım atma sürecinde bütün manyaklıklarını görmezden gelen, balayında bile zorbalanan arkadaşınıza deyin ki adamın istediği, beğendiği, kriterlerine uyan bir elbise alsın. Ve lütfen boşanmasın ki başka kadınların canı yanmasın bu adamla karşılaşarak. Mümkünse çocuk yapmasın diyeceğim ama havaya gidecek.

Arkadasinizin odaya kitlenmesi falan ona adrenalin salgilatiyor sanirim
Balayina gidince denize girdirmeyen adamla evli kalma motivasyonu ne ise onla devam etsin
Elbise de giymeyiversin bi kapri bi tisört neyine yetmiyor

Çok mu arıyorsunuz böyle kocaları, anlayamıyorum. Bu adamın böyle olduğunu yeni mi fark ettiniz? Hayatınızda hiçbir şey değişmeyecek, siz tüm hevesleriniz kursağınızda kalarak belki de bir ömrü tüketeceksiniz. Karar sizin.

Sakın çocuk yapmayın.

Özel sipariş mağaradan çıkma erkeği koca yapana özel mağara kreasyonu canım. Denize sokmuyor ne demek eve kitliyor ne demek allah aşkına az mantıklı olup yazdıklarınızı sonradan okusanız siz de dersiniz ki bu kadın deli mi de bu adama katlanıyor.

Bu sekilde sorunlar yasanirken genelde adet gecikmesi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…