Kocam neden boyle yardımcı olun lütfenn

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
54
-21
24
Merhaba kızlar çok karışık durum ıcerısındeyım eşimin kuzenının dugunu var guzel bı elbıse almak istedim o ortamda esımın yanında guzel gorunmek ıstedım bir elbise buldum yalvar yakar esıme ıkna edemedım halbukı elbısenın her yerı kapalı daha sonra farklı bı elbıse buldum gene uzun sadece tek omzu hafıf acık hıc bır sekılde almama ızın vermedı sureklı benı kısıtlıyor kısa acık gıyınen bırı zaten degılım o kadar baskı yapıyo kı artık ozenıyorum ınsanlar guzel guzel gıyınınce hevesım kalıyo bı bısey alıcak oluyorum gıdıcek oluyorum sureklı kısıtlama sınırlendım en son alcaktım begendım elbıseyı bu sefer bagırır evde kavga cıkar benı odaya kıtler kendı dugune gıder dıye ses etmedım tek sorun bu da degıl ısten geldınde sadece telefon elınde telefon olmasa da uyur balayında tatılde gıttık bana uzun kapri tısort gıydırdı ve denız gırmeme ızın vermedı kendı gırdı ben ızledım hersey zehır oluyo napcam boyle yardımcı olurmusunuz lutfenn ( kızlar arkadasımın hesabı olmadı ıcın kendı hesabımdan paylasıyorum sorununu esı gorur dıye hesap acmadık )

Allahim bitmedi bu arkadas konulari ya. Biz yemis gibi yapiyoruz ama rahat olun.

Esinizle balayinda mi tanistiniz?

Allahim bitmedi bu arkadas konulari ya. Biz yemis gibi yapiyoruz ama rahat olun.

Esinizle balayinda mi tanistiniz?
Neden oyle olsun telefonunu 7 24 kontrol ettı ıcın benden rıca ettı benım sorunum olsa ben kendım paylasırım sonucta burda kım oldumuz bellı degıl degerlendırmenızı boyle yapın lutfen

Neden oyle olsun telefonunu 7 24 kontrol ettı ıcın benden rıca ettı benım sorunum olsa ben kendım paylasırım sonucta burda kım oldumuz bellı degıl degerlendırmenızı boyle yapın lutfen

Hani arkadas sizin arkadasiniz ya simdi siz arkadasinizi da esini de taniyorsunuz. Simdi konu basligini arkadasiniz size sordu varsayalim cevabiniz ne olurdu?

Hani arkadas sizin arkadasiniz ya simdi siz arkadasinizi da esini de taniyorsunuz. Simdi konu basligini arkadasiniz size sordu varsayalim cevabiniz ne olurdu?
Ben gerekenı ona soyledım neyın yanlıs ve dogru oldunu alt tarafı yorum yapıcaksınız neden bu kadar abarttınız

Bacım odaya kitler gider diyorsun sen niye hala o evde duruyorsun

Görücü usulü mü evlendiniz? Yoksa sevgililik döneminiz oldu mu? Olduysa zaten tanımış olmanız lazım kabullenip evlenmişsinizdir

Soruyu tam anlayamadım. Ortada çok karışık bir durum da yok. Adam belli, böyle birisiyle devam edip etmemek kendi tercihi. Kısıtlamasındaki neden tamamen kendisinin kadınlara bakış açısıyla ilgili.

Fazla kıskançlığı hep tehlikeli bulmuşumdur bugün elbise boyunuza karışan yarın balkona hava almaya çıkartmaz sizi ? Kendinize layık gördüğünüz hayat bu mu ? Erkek her şeyi yapar kadın erkeği dinler bunlar geçeli çok oldu …
Ağırlığınızı koyup net olacaksınız ki haaa söz hakkı olan bir eşim var benim diye hatırlayacak .
Diğer türlü sadece boşa kürek çekip yerinizde sayarsınız
Allah kimseyi böyle insanlarla karşılaştırmasın .

Ben burdan kadınlara şunu demek istiyorum. Sevgiliyken insanlar az çok kendini belli eder, biz kadınlar görmek istemeyiz ya da mantığa büründürüp görmezden geliriz. Hatta bazılarımız bu ufak kıskançlıkları sever de. Ama bu kıskançlıklar kartopu gibi büyüdükçe büyür. Paranoyaklığa doğru evrilebilir. Kıyafetle başlar genelde, arkadaş çevresine uzanır vs. Vermeyin! Bu tavizleri bu dağ ayılarına vermeyin. Neden bikini giydirmiyor biliyor musunuz, çünkü öyle kadınlara ağzının suyu aka aka bakıyor da ondan. Kişi kendinden bilir işi demişler. Art niyetli insanlar/erkekler böyledir. Sakın çocuk yapmayın böyle bir adamdan. Hatta imkanınız varsa bırakın gitsin adamı. Böyle bir ruh hastasıyla ömür geçmez, artı sizi hasta eder. Bir kere geldiğiniz hayata hasta, prangalara vurulmuş, benliğini kaybetmiş biri olarak veda edersiniz. Bence değmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…