Kocam KK ya kadın rumuzuyla sızabilir

• Konu Sahibi herşeygüzelolacak
  • Başlangıç Tarihi
benim esimde guluyor her gormesinde, ne okuyorsun orda Allah askina diye
oglumsa sinir oluyor, offff yinemi kadinlar kulubu diye
hatta gecen gun, ogluma kulaklikla muzik dinlemek kulaklarda mikrop sayisini artiriyor hasta olabilirsin dedim, aman anneeee kadinlarkulubunden okudugun bi sacmaliktir o inanma demezmiiiiiiiiii
SIKI bir azar isitti kerata benden, bidaha laf edemez sanirim

ooff off merak etme canım yalnız degilsin .benimde erkek arkadasım sinir oluyor ..ne zaman arasam kk dasın ne var orada anlamadım diyor. kadınların güç birliği yapmalarından rahatsızlar sanırımkaydirigubbakcemile2 şimdi bi sürü kadın erkekler hakkında konuşup degişik yargılara varıyosunuzdur diyor bide kaydirigubbakcemile3

yok canım tek seninki degil benimkide düsman ... ama bazen olayları anlatınca heyecanlanıyor:))) biraz bulastırdım:))) beni tehtid ediyor bende erk kulubune girecem die :)) ki kendi orda kayıtlı:)) çaktırmayın ama benimde kaydım var :))) burma_bıyık die :)) merak yaptım girdim... ne olursa olsun KADINLAR KULUBUNU SEVİYORUMMMMM... BENİM EN İYİ ARKADASIM DİYEBİLİRİM ..VE ÇOK GÜZEL ARKADASLIKLAR BULDUM... HİÇ BİR ÇIKARI OLMADAN SİZE DESTEK OLUYORLAR BUNDAN GÜZL BİSİ OLAMAZ DÜNYADA

al bendende o kadar benim kardeşimde buna benzer cümlelerle dalga geçer .oda online oyun oynuyo,bende buna karşılık oyunuyla acaib dalga geçerim.ama eşim rahatsız olmaz bazen şaka yollu der napıosunuz siz bu sitede merak ediyom der. bende derim gel bi gün birlikte okuyalım.kısacası benimki çok kafa adamdır bu konularda:1hug:.ama onun olduğu zaman çok takılmıom zaten ihmal etmem kocacığımı.bazende der ya bayan nick i almış erkek varsa fln der sonrada güleri birliktekaydirigubbakcemile3

Ben eşimle çalışırken de beraberiz 7/24 ilk zamanlar ne var filan diyordu hani sanki chat zannediyordu.Ama hergün yeni bişeyler öğrenip araştırdığımda eve gittiğimizde onunla paylaşınca artık sesini çıkarmıyor.Bazen bende abartıyorum müşterim karşımda ben hala yazı okuyorsam bitirmeden iş yapmıyorum sistem arızalı diyorum:))

valla benim esimde galiba kiskaniyor ne var oda diyor bide kadin oldugu yerde erkekte vardir diyor bende kadin kulubu diyorum hehe diyor bazen ben girince oda bakiyor yada msn nime cok bakar ne konusuyorum diye bide sifremi ogrenmek ister bende sen ver oyle veryim diyorum guluyor ne olacaksa boyle hehhhee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…