Kocam KK ya kadın rumuzuyla sızabilir

• Konu Sahibi herşeygüzelolacak
  • Başlangıç Tarihi
eyvahhhhhh
temkinli olalım ozaman..
:)))
benımde babam kızıyor bırde dıyorkı...
ne konuşursunuz kadınlar dunyasında dıyor....
ay çok guluyom oda fırtınanınkızının babasıyım yada fırtına benım kızım yada fırtına dıye rumuz alırsa bilinki babam......

sağolsun benim nişanlımda aynı. askerden bile karışıyo bu sitede uzun vakit geçirmeme. deli yawww sanki buraya üye olmasaydım fazla vakit geçirmicektim pcde.
bigün kızdı bende üye olcam dedi öylemi dedim gittim erkekler kulübüne üye oldum, şimdi sende üye olda göreyim dedim madem kadınlara özel bi siteye girip beni kontrol etcen bende erkekler kulübüne gireyim bakayım erkeklerin özel yaşantısına:))) böyle konuyu kapattık. üye müye değil konusunu bile etmiyo artık:)

kocan belki rumuzu
herşey kötü olacak derse o zaman anlarız :))))))

:roflol::roflol: Yok o daha seksü bir rumuz seçer garanti....:asigim::eek:
Ve kesin gelip melek erkek cadı kadın edebiyatı yapar...
Evde dinlediğim yetmiyor bu edebiyatları bir de burda hiç çekemem biliyor musun kaydirigubbakcemile3:icecream:

eyvahhhhhh
temkinli olalım ozaman..
:)))
benımde babam kızıyor bırde dıyorkı...
ne konuşursunuz kadınlar dunyasında dıyor....
ay çok guluyom oda fırtınanınkızının babasıyım yada fırtına benım kızım yada fırtına dıye rumuz alırsa bilinki babam......
heheheheh çok güldüm kızlar yaaa :roflol::roflol:
Olur mu olur yani :KK70:DD

kocan belki rumuzu
herşey kötü olacak derse o zaman anlarız :))))))

Ya da "Kabusun olurum senin KKya girersen" felan olurmuş nicki :KK70:DDD

benim kocada sagolsun hiç karışmaz....eşiniz gelsin görsün kk ne bi bamlansın...bizim uyanık kk üyeleri hemen onun erkek oldugunu anlarlar da....-tatlicadiarzu-

Banlatırız walla.

Herşeygüzel olacak canım,kocan baktın sızmış KKya sen bize bi özel mesaj at heemn biz onu Bannlatalım :KK70:DD Yaşasın kötülük.

Ay ben onu kabus niyetine hergece görmeye razıyım:asigim:...Deli şey işte, çocuk gibi kapris yapıyor bana...
Rumuzunu bilemem de '' kocana iyi davran, bu devirde koca kolay bulunmuyor, -tatlicadiarzu- bir dediğini iki etme yoksa evde kalmış kızlara kaptırırsınkaydirigubbakcemile gibi gıcık yorumlarından tanıyabilirsiniz...:kahve::nazar:

Banlatırız walla.

Herşeygüzel olacak canım,kocan baktın sızmış KKya sen bize bi özel mesaj at heemn biz onu Bannlatalım :KK70:DD Yaşasın kötülük.

kaydirigubbakcemile5 Yaşasın KK dayanışması...

benim eşim buradaki oyunlara hasta ne olur ver biraz ben bir iki oyun oynayayım oku oku nereye kadar diyo bende oyna oyna nereye kadar diyorum bulduk biz ortasını hihoyyyt

valla olumu olur.
sonrada karşınızda 50 yaşlarında tombiş emekli bir adamcagınızın hayat felsefesınden ve tecrubelerınde yararlarınırsınız artık...
bir başlarsa artık.....

KIZIM................

dıye ayyyyyy çok güldüm..

Adam kıskanmakta haklı bacımmm..Anamm saat kaç olmuş.:emir_bebek:Hepinize iyi geceler.Öptüm sizia.s.

Benim kocam evdeyken ben eğer KK yı açmışsam o da bakar,yorum yapar kendince..
Ben rahatsız olmam açıkçası..:eek:
Onun da sinir olduğunu hiç görmedim buraya..
Nerede,ne yaptığım,ne yazdığım belli..
Ondan mı çekinecem?:dilcikar:

yani bir eğlencemiz var burda onuda elimizden almasına mı göz yumcaz oyarım yolarım:roflol:
ben onun maç sefasına karışmadıgıma göre oda benim kk sefama karışamaz
biliyor zaten nere takıldığımı bazen benle göz atar gider yanımdan:sm_cool:

[
benimkide bilgisayar ve sistem uzmanı yeter benle ilgilen yoksa patlatıcam o siteyi bi gün diyo :KK70:DD

aman en tehlikeli senin kiymiş canısı:roflol:
sen arada ilğilen kojişinle de patlatmasın bizim kk mızı :roflol:

benimkide bişey dedimmi o forumdanmı öğreniyorsun bunları deyip duruyor sanki biz safız bişey bilmiyoruz alla alla bu adamlar bir alem yaw

vallahi benimki de ilk zamanlar kıl oluyordu burda kesin erkek de vardır niye bir şeyler yazıyorsun diyordu... aşkım tek bu siteye giriyorum adam gibi bir bu site var başka sitelere mi gireyim yanii dedim... başka derken ne demek o başka dedi ben de anla işte dedim... adamın gözleri ayrıldı... şimdi de uyuz oluyor ama sesini çıkaramıyor bir türlü..

*Desenize hepside aynı fikirde.:KK43:

çekiştirmiyorda değiliz yani:enbuyukkk:
eşler .sevgililer,kaynanalar görümceler.........
ooooo dolu...

Çekiştrmek ne demek sündürüyoruzzlaelaelaelaelae
İyi de yapıyoruz..:dilcikar:Yapılan araştırmalar deertleşmenin hatta dedikodu yapmanın ruh sağlığına faydalı olduğunu ispatladı.içimde kalacağına anlatırım.
Gocacımm tipçiyimmmm ben lafımı ortaya gorum beğenen alır gider beğenmeyen gaçar giderrrr :teytey::roflol::roflol:

kocam yk sewgilim yk rahat rahat giriorum waktim oldukça hihoyyythihoyyythihoyyyt

X