Kocam güçsüz ve beceriksiz

Burda bir üye vardı eşinin böyle sosyal becerileri çok zayıfmış ve adamın otistik olduğunu öğrenmişti o geldi aklıma. Acaba sizin eşte de hafif düzeyde böyle bir durum mu var?
Ama on yıllık bir birliktelikten bahsediyorsunuz ve bu kadar zaman sonra böyle gözünüze batmasına anlam veremedim doğrusu.

Müthiş bir erkek Allahtan daha ne istiyorsun kız cezanı mı? Çekingen olsun nolcak? cinsellik iyiymiş zaten daha ne?
Ya trolsün yada eski kafalı. Biri bana zorla birşeyleri dikte etse benimde içimden yapmak gelmez. Höt zöt, eşine saygı duymayan, sadakatsiz bir erkek hakediyorsundur belkide...
Esas böyle bir adam çocuklarına hakkıyla baba olabilir.

Ne biçim sevgisiz bi insansınız ya, Allah adamı elinizden kurtarır umarım hakettiği şekilde sevilir

Hahaha siz tam olarak nasıl bir şeysiniz çok merak ettim:)Spora adamı tek yollayacağınıza sizde eşlik etseydiniz.Sohbet kurarken eksik buluyorsanız siz tamamlasaydınız evlilik böyle bir şeydir.Bu öyle boyla posla çözülecek bir şey değil gibi.Umarım eşiniz en kısa sürede bu kadar yüzeysel birinden kurtulur.

Cidden evlenmiş olmak için, ve adamı avucunuza almak için evlenmişsiniz. Almışsınız da avucunuza. Eee, daha ne istiyorsunuz? Adam sizin için uzasın mı mesela. Kısa boyuyla kilo alsa daha kötü duracak, zayıf kalsın daha iyi. Bir topluma girdiğinde iletişim kuramıyor diyorsunuz ya, 10 yılda hiç mi bi topluma girmediniz adamla? Bal gibi biliyordunuz adamın herşeyini. Sonradan şikayet etmeye hiç hakkınız yok. O girdiği toplumlarda gözleri fıldır fıldır etse, uçan kuşa asılsa, önüne gelenle sizi aldatsa, adama zamk gibi yapışırdınız eminim. Vallahi iyi insan yaramıyor ya. Adama yazık değil mi, onu tepeden tırnağa herşeyiyle eleştiren biriyle evli. Büyük ihtimal sürekli sizi bu konularda tatmin edemediği için de sürekli kaygılı ve huzursuzdur adam. Lütfen acilen ayrılın çünkü o adamı altın suyuna da batırsalar size beğendiremezler artık. Ay inşallah adam sizden ayrılınca onu herşeyiyle sevecek biriyle karşılaşır.

Bu şekilde kocanız size değil de siz kocanıza yük oluyorsunuz. Beğenmediğiniz bi adamla evlenmeseydiniz. Üzüldüm eşinize. O size devamlı her fırsatta sizi beğenmediğini, ortamlara sizinle girmekten çekindiğini söylese nasıl hissederdiniz acaba? Yerinde olsam bi dk daha beklemez ayrılırdım sizin gibi bi insandan. Kaf dağından inin de boşanın madem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…