Kocam evdeyken iş yapasım gelmiyor

Hah işte bundan bahsediyorum yoksa dedikleri gibi biri olsa o evde yokken de yapasım gelmez ki sinir olurum yani

Ayy sen benim kaynana mısın? O da başak ve aynı böyle. Yardım edene de laf eder etmeyene de tüm yük bende ben yapmasam yapan yok diye söylenir.

Kirli bulaşıkları siz dizin temizleri o yerleştirsin. Çamaşırları siz programlayın o assın. Süpürge bence tam erkek işi zaten bel falan koparıyor. Verin eline yapsın. Yemek yaparken soğan doğrasın gözü yansın..

Of çok mantıklı çamaşır da astırıcam güzel asıyor

Ev işleri benim görevim diye kodlamışsınız belli ki. Ne desek boş.

Sakin olun kızlarr ben bu işleri görev edindim bu doğru bunun sebebi de şuan çalışmıyor olmam. Eşim çalışıp evin gelirine katkıda bulunuyor ki yaptığı iş yorucu bir iş akşam da eve gelince dinleniyor. Ben ise tüm gün evdeyim tabiki de ben yapıcam. Şu an memleketime taşınırsak ben de işe gidicem ve o zaman iş bölümü yapıcam her türlü. Çocuk olursa da zaten ben demeden yardım eder o bana hiç bişi yaptırmaz hatta canım kocammm

Derdiniz çok güzelmiş güle güle kullanın

Çalışıyorsa niye evde? Evdeyse nasıl çalışıyor? Bir dediğiniz diğerini tutmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…