Kocam eltime cok mu düskün yoksa ben mi abartiyorum

Uzakta olmasi zor canim tabi hersey göze batiyo...anliyorum seni...ama sakin olmaya calis ve bu tür seylerle esini de sogutma senden ne de olsa uzaktasiniz birbirinizden....Allah yardimcin olsun

canm çok umursama derim fakat gözlem yapmayıda ihmal etmesonuçta yanlış şeyler bunlar ateş olmayan yerden dumanda çıkmaz dimi?

inşallah eşinle kavuşursun ve bütün vesveselerden kurtulursuna.s.

Son düzenleme:
evet insallah bir an önce kavusuruz cünkü dayanilacak gibi degil üfff delirecegim arkadaslar.........

olabilirlikleri sıralayacağım sana:
1.eltimin eşi sürekli çalışıyor demişsin,
belki kardeşi istemiştir karısıyla ilgilenmesini işlerini görmesini vs.
2.eşinin eltine zaafı olabilir.
3.eltinin eşine zaafı olabilir.
4.senin ismini eltisiyle karıştırdığına göre sürekli görüşüyorlar demekki.
5.belki kardeşinin karısı küçük ise senin eşin onu abisi gibi seviyor ve kolluyor olabilir.
bence anlarttığına göre 1. ve 5. seçenek ağır basıyor benim gözümde.

Bence bu konuyu abisi elltin ve kocan bir aradayken konuşmalısın açık aÇIK RAHATSIZ OLDUĞUNU DİLE GETİREBİLİRSİN bence kocan iyi niyetinden yapıyo ama eltin yalnış yapıyo ben şahsen kaynımla alışveriş olsun hast işleri olsun rahatsız olurum tek yaparım işlerimi yinede gitmem ikaz edip uyarmazsan sıkıntı çeken hep sen olursun kocanla birebir çözemiyorsan eltinle konuş derim

benım anlamadıgım eşinle eltınız yaşıtmı abı hanımıysa neden yenge dıye hıtap etmıyorda ısmıyle hıtap edıyor çok tuhaf geldı bana
yardım etmeye gelınce belkıde hiç bı kotu nıyet olmayabılır ama sız yınede temkınlı ve dıkkatlı olun
az bı zaman kaldı dıyorsunuz bıraz dayanın ve sabırlı olun ..eşiniz yanınıza gelınce butun bu sorunlar ortadan kalkacaktır
sevgılerımle

X