Kocam ben bilmeden beni hamile bırakmış mıdır :(

Selam kızlar,

Eski konularımı okuyan bilir 1 yasinda çocuğum var ve yurtdışında desteksiz büyütüyorum.

Her ilişkide olduğu gibi eşimle bazı sorunlar yaşadık..

Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım ve plansız bi gebelikti. Yine de çok sevinmiştim içten içe. Eşim o zamanki sorunlarımız sebebiyle hiç sevinmemiş gibiydi. Aldırmayı bile düşünsek mi demişti. Ben istemiştim.
Hamileliğim zor sıkıntılı geçmişti.

Doğumdan sonra da eşimle aramız gerçekten kötüydü.. Yalnız büyütmenin zorluğu vs..

Sonra bağ geliştirdikçe oğlu canı oldu.
Baba olarak çok iyi bir baba.

Ben de anne olduktan sonra bi kere daha anladım ki çok iyi yapmışım iyi ki doğurmuşum enerji olarak da kesinlikle daha geç doğuramaz mışım...

Arada bi benimle seni senden habersiz hamile bırakıcam diye sakalasirdi.

Bu zamana kadar hep prezervatifle korunduk.

Bu arada hpv tedavisi görüyorum ve yumurtalıklarımda aşırı bi ağrım var, Reglim gecikince eşime test yapmam lazım dedim bu sefer de adam gerçekten kalp krizi geçirir diye düşündüm ama tamtersi eşim çok sevindi.

Sen doğur yeterki ben sana hep yardım ederim bebek sevmeyi özledim çabuk büyüyorlar dedi.

Durexin kiler gerçekten yokmuş gibi oluyor belli bir süre sonra.. Acaba takmamis olabilir mi?..

Doğumdan sonra kendime geldim 30 kilo verdim.
Oğlumu kreşe verdikten sonra işe başlamayı düşünüyodum.

Pozitifse napicam :KK43:
Canım hiçbir koruma yöntemi (kanal bağlatma vs hariç) %100 koruma sağlamaz ama kondom da %90 civarlarında diye biliyorum yanlış olmasın. Çocuk istemiyorsan yumurtalama günlerinde özellikle kaçın korunmalı bile olsa yapma. Tabii ki yumurtlama günün bazı faktörlere göre ara sıra değişiklik gösterebilir ama zaten korunuyorsun. İhitmali minimize etmek için diyorum. yumurtlama dönemini anlamak için de akıntı ağrı vs gibi belirtileri kontrol edebilirsin. Zaten bu döngüye dikkat edip takip ettikçe yumurtlama zamanlarını tahmin etmeye başlarsın..

Canım hiçbir koruma yöntemi (kanal bağlatma vs hariç) %100 koruma sağlamaz ama kondom da %90 civarlarında diye biliyorum yanlış olmasın. Çocuk istemiyorsan yumurtalama günlerinde özellikle kaçın korunmalı bile olsa yapma. Tabii ki yumurtlama günün bazı faktörlere göre ara sıra değişiklik gösterebilir ama zaten korunuyorsun. İhitmali minimize etmek için diyorum. yumurtlama dönemini anlamak için de akıntı ağrı vs gibi belirtileri kontrol edebilirsin. Zaten bu döngüye dikkat edip takip ettikçe yumurtlama zamanlarını tahmin etmeye başlarsın..
Sence korunma yöntemi mi sormuş ?

Nooooo, ten tene degsin
Gocasi olan var olmayan var, hatta gocasi olup gocasi 1000 km otede olanda var, demen oyle guuzzum.
#Durex beni bi görsün beni bi duysun 😂 çok seviyorum kendisini 🫶🏻
Zaten tum iliskinize sponsor olmazsa bu da durex'in ayibidir su saatten sonra.
yok otesi dedigi bu muymus? Biz direkt cop posetiylen korunuyoruz, catir cutur hissediyorum.
Arkadaşlar şuna sperm demeyin yav. Sperm meninin içinde bulunan mikroskobik boyuttaki hücrenin adı. Meni demiyorsanız da Ferhans gibi DÖLLL deyin bari.
Zeki kadinin hali bir baska, ben de bunu nasil hissettiklerini anlayip sasirmistim.
Konu çok akıcı, anlatım da sürükleyiciydi 💫
Bu yorumu yazarken yine 5 sayfa cogaldi konu.

Cinsel deneyim yaristirmiyorum heralde.
Fikir danismak için sordum. 2. Çocuk maddi durumumuzu etkilemeyecek.
Eşimin bu davranışına şaşırdım sadece, durex de yok gibi geliyo bana. Sonuçta kondomla da hamile kalan var di mi çok bilmişler..???testin sonucunu bekliyorum.

Dur.x size bu reklam için nekadar ödüyor 😅

X