Kocalara işveli cilveli dayak :)

Hiç üşenmeden dün geceden beri okudum her sayfayı ...
Çok hoşsunuz bayanlar gerçekten...
İnşallah taktikleriniz işe yarar....
Ben evli değilim fakat gerek benden gerek ondan kaynaklanan sorun yaşadığım bi ilişkim var...
Son zamanlarda benden fazlasıyla kaynaklanıyor...Buna rağmen bana deli gibi ilgi gösterir çok bağlıdır çok sever çokta kızar ama sonra gelir sarılır...Ama artık ona haksızlık yapmak istemiyorum...

Buraya okumadan önce dün olan olayın ardından eve geldim saatlerce düşündüm....
Baktım ki kendimi tanıyamadım...ve bu yüzden adım attım... Hatamı telafi etmek için... Sonra bu topiğe rastladım.. Umarım banada yardımcı olursunuz...
eskilere gitmeye gerek yok sadece dünki olaydan bahsetmek istiyorum...
Çok kıskanç biridir kendisi... Bende onu çok kıskanırım...Karşılıkla deli gibi bi kıskançlık içindeyiz...( ayrıca benim bi huyumda vardır boş boş bakarım etrafıma incelemem insanların yüzünü bakarım ama boş yani derler ya bakmakla görmek arasında fark vardır diye ) Neyse dün dişçiye gidiyorduk....Karşıya doğru baktım çocuk geliyormuş... Farkettim ama yüzüne bakmadım( oda hep beni uyarır erkeklere bakma kızıyorum kırılıyorum ben erkek olduğum halde bi bayana bakmıyorum sende sakın bakma der)neyse bakmadığım halde tutturdu neden bakıyorsun inceliyorsun çok mu beğendin yüz kere uyardım seni hala neden aynı şeyi yapıosun çok mu zor gözlerine hakim olmak diye bağırmaya başladı elimi bıraktı s...git dedi. tam giderkende nereye gidiyorsun buraya gel doktora gidiyoruz yanımda ayrılma dedi çok kızdım çünkü hep uyarırırm onu ben senin arkadaşın değilim sinirlendiğinde öyle diyemezsin diye (kendisi aşırı sinirlidir karşısında kim olursa olsun çok sinirlenirse diline hakim olmaz buna aileside dahil) neyse gitmiyorum ben laptopu ver eve gidiyorum dedim buda sonra tamam dedi. tamam dedi ama ardından bi laf söledi sen neden bu kadar erkeklere meraklısın dedi deli oldum aldım yerden bi taş fırlattım ama gelmedi dahada sinir oldum bi kaç tane daha attım yine gelmedi. kendine gel demeye falan başladı ama ne mümkün kendime hakim olamıyorum.Neyse sonra onlara geldik ben iyice deli oldum başladım elime ne gelirse atmaya ona oda yetmedi beni durdurmaya çalışırken vurmaya başladım nasıl denk gelirse tekme tokat yarım saat çıldırmış bi moddaydım benle cebelleşti resmen evden çıkarken baktığımda heryeri tırnak izi ve kızarıktı... eve geldim yolda biraz sakinleştim sonra düşünmeye başladım ne yapıyorum ben diye... ona msj attım ama ondan gelen tepki tabiki benden ayrılmak istediği oldu benim çok değiştiğimi ve bu tavırlarımla beni tanımadığını ve yaptıklarıma çok şaşırdığını resmen ona şiddet uygulamadığımı söledi ve bi süre görüşmeyelim dedi....
Durdum düşündüm düşündüm...Bi kaç aydır bu tavırlar içinde olduğumu farkettim...fazlasıyla hırçın vahşi şiddet yanlısı biri geldi gözümün önüne ....Ve bu bendim...
Gerçekten bende kendimi tanıyamaz oldum bu tavırları nasıl yapabiliyosun düş dedim...Hiç mi utanmıyorsun....O güler yüzlü sevecen iyi kalpli biri gitti yerine huysuz asık suratlı şiddet yanlısı biri geldi... Nasıl bu hale geldim düşünüyorum...Biraz onunda etkisi var kıskançlıkları yüzünden... ama yinede çok ileri gidiyorum... hatamı anladım...Aslında hep böyle yaptıktan sonra hatamı anlıyorum ama artık bir şeyler yapmam gerektiğinin farkına vardım.... Annemde herkese karşı değiştin sadece ona değil banada etrafındakilerede böylesin çok fena oldun dedi....
Ve ben böyle devam edersem çevremdeki insanları kaybediceğimi söyledi...
Bende bunun farkındaydım ama annemin demesi bana baya dokundu...
Dedim bi an önce kendine çeki düzen veriyorsun düş..Yoksa insanlar senden uzaklaşıcak ve yalnız bi hayat seni beklicek.....
sonra yine sevgilime msj attım özür diledim bu tavırların bana yakışmadığını ama haksızlık karşısında deliye döndüğümü söyledim vs vs vs bi çok msjın ardından yumuşadı biraz ....bugün de msjlaşıyoruz ama soğuk...
Bana yardımcı olun kızlar... Çok uzun yazdım ama gerçekten durum gidişat iyi değil...

mrb. sana bişi söyleyimi arkadaşın aynı benim eşim gibi.. sende biraz bana benziyorsun... benim eşimde acayıp kıskanç ve sinirlidir.. bende senin gibi boş boş etrafa bakarım onun için kavga ederiz bir sürü hakaretler küfürler ederdi.. tabi bu durum zaman la değişiyor.. eşim kızıyor diye bende etrafa bakma olayına çok dikkat ettim kafamı kaldırmadım yerden felan zamanla düzeldi.. evlenmeden önce felan neler yaşadık neler... eşim sinirli olunca bende duramıyorum sinirleniyorum bizde başlıyorz kavgaya tartışmaya... çok küfürler felan ediyor.. ama sonra oda pişman oluyoo ..özür diliyor çok sinirliyim gözüm bişi görmüyoo isteyerek söylemedim diye af diliyoo tabi bende ... öyl öyle zamanla düzeliyor herşey... tabi burda sana çok iş düşüyor çok sabırlı olman lazım o nekadar kızarsa kızsın senin ona karşı anlayışlı olman ve onu ikna etmen lazım.. durumu sakin bi dille anlatman lazım.. aşkım farkında değilim boş bakıyorum felan gibi tatlı tatlı söylersen belki oda biraz yumuşar... ( gerçi ben eşime ne kadar tatlı dille söylesemde onunyumuşaması baya uzuzn sürüyordu.. bende sabır kalmıyordu artık ) biz evli değilkende böyleydi kıskançlık acayipti... onun istemediği şeyleri yapmamaya gayret et.. başka çaresi yok.. çünkü bende çok şey denedim. oturdum konuştum böyle olmaz gereksiz gere kışkançlık yapıyorsun diye... benimki un küçük şeyden bile kıskanır.. mesela iş yerinde bi misafir geldi hoş geldiniz diye adam elini uzattı sende uzatmak zorunda kalıyorsun sadece elini sıktı diye neler neler söyledi bana.. hiç bi erkekle muhabbet etmek yok.. ksadece işle ilgili konuşabiliyorsun.. felan abuk sabuk kıskançlıklar yanii...onun söylediklerini yapmaktan başka çare yokk.. çünkü onu kendine takıntı yapmışş.. her defasında senin başkalarına bakcağını düşünüp seni inceler.. bi süre sonrada bakar ha bu kız benim dediğimi yapıyor... ozaman da vazgeçer ... ben böyle yapmıştım çünküü şimdi kıskançlık konusunda daha iyi...
seninde kendine biraz daha hakim olmaz lazım .. onu sürekli el üstünde tutman lazım...allah kolaylık versin.. kıskanç erkekten daha beter bişi yok heralde.. yaşayan bilir ancak ...

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.Bende yaptıklarımdan dediklerimden sonra çok pişman olurum bazen özür diler bazen dilemem...aynı şekilde o da....
Kızdığı şeyleri çok iyi biliyorum...
Ve bu yüzden gerçektn çok dikkat ediyorum...Erkeklere bakmıyorum ayrıca sadece yanındada değil kızlarla çıktığım zamanda bakmam...Ama bunu ona anlatamıyorum...Onunlayken gözü hep benim üzerimde yada karşıdan gelen erkeğin üzerinde bakalım bana bakıyormu ....Ben kafamı kaldırırsam o çocuğa baktığımı sanıyor o zaman al sana kavga benimde çileden çıkıp deliye döndüğüm an oluyor...çocuk bakarsa bu sefer kendi kendine o çocuğa küfürler savuruyor bazende yanından geçerken çocuğa laf atma yada başka türlü tepki göstermeye başlıyor...
Neyse ben bu huyunu bildiğim için gerçekten dikkatliyim ama o benim boş boş bakındığım konusuna inanmıyor...anlatamıyorum kendimi...
Ama yinede onunla çıktığım zaman sırf yanlış anlaşılmamak için zorda olsa etrafıma başımı kaldırmıcam. Dediğin gibi kendime hakim olmaya çalışıcam... Yorumun için teşekkkürler tekrardan.

Evli değilim,daha 3-4 yılımız var.

Son bir aydır aramız çok kötüydü.

Sürekli kavga,huzursuzluk.

Uzaktayız,Mayıs ayından beri hiç görüşemedik.

Onu suçluyordum hep.

Ben de bir gün yaptığım hatanın farkına vardım.

''bugu_su sen değilsin bu,kendine gel.'' dedim.

İlişkimiz bu zor sınavdan geçti,şükür.

Şimdi akıllandım.

Yağlıyorum ballıyorum,oh misss...

Gül gibi geçinip gidiyoruz.

insanın eşine sürekli sevimli görünmesi imkansız bence oldumuz gibi olmalıyız valla hiç uğraşamam şımartmaya hakederse olurda sürekli aman sorun çıkmasın dıye uğraşmam insan kendını kasa kasa patlar bee

yazdıklarımla biçok arkadaşıma ışık tutmuşum,özelden teşekkür ediyorlar minnetlerini yo kadar mutlu oluyorum kiiii anlatammm:)

Evet,çok haklısın.

Aslında mutlu olmak zor değil...

Mutlu olmak için bir şeyler yapmak yerine,mutsuzluğa bahaneler üretiyoruz.
kesinlikle hayatım
insanların iki dudağının arasında HUZUR!
iş sadece kullanmaya kalıyor dudakları
oradan çıkacak 2 güzel kelime ile eşlerinizi deli divane edebilirsiniz,ya da yerle bir...
tahammül sınırları olmayan bayanlar çok mutsuz farkındaysan,en azından benim gözlemlerim öyle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…