Kocalara işveli cilveli dayak :)

merhaba kızlar..
konu geyik bölümüne taşınmışşş

bu arada herkese hayırlı ramazanlar

kızlar ben size söyliyim..taktikleri uyguluyorum bende herşey aynen devam...ve çok güzel ..işallah sizde uyguluyosunuzdur..

sakın koyvermeyin kendinizi pesetmek yok dedik ona göre yane

selam kızlar naptın kelebek geçmişi okuyamadım durumlar nasıl bende öyle abartısız devam ediyorum şımartmak yok :))

aslında tam benim adamın istediği şey.

bizim tüm kavgalarımız benim tavrım yüzünden çıkar. ya somurturum ya basit bir olayı büyütürüm.

biraz suyuna gitmek lazım

kızlar ben size söyliyim..taktikleri uyguluyorum bende herşey aynen devam...ve çok güzel ..işallah sizde uyguluyosunuzdur..

sakın koyvermeyin kendinizi pesetmek yok dedik ona göre yane

neler yapiyorsun peki?

hoşbulduk canım..nasılsın..sende durumlar nasıl ?

idare ediyorum canim acikta birsey yok ama durgunum yani ona karsi...

iliskimizi gözden geciriyorum...

aslında ben sizden habersiz başlamıştım.

ama benim adam alışmı.ş artık. güzel yemek yapayım o gün,iyi davranayım, hemen "inşallah bu kez uzun sürer" diyor(

valla ben de yine batırıyorum. sinirleniyorum hemen. o da parlıyor.

en büyük kavgamız bebek yüzünden. hiç ilgilenmiyor. babalık anlayışı keyfi yerindeyse kucağında sevmek, yoksa ben tutarken uzaktan sever. ben iş yaparken hayatta bakmaz. sofra kurarken tut desem sinirlenir yorgunum diye. ben de patlarım, o da patlar(

öyle yapıcam artık türkmengelini senin yaşadığın seyleri çoğu kişi yaşıyor

bebiş büyüsün biraz rahatlarsınız. eşini öyle kabuk et bence

selam kızlar naptın kelebek geçmişi okuyamadım durumlar nasıl bende öyle abartısız devam ediyorum şımartmak yok :))

şekerim şımartmıyorum ama şen şakrak devam ediyorum..bazen o yokmuş gibi davranıyorum...birşey dediğinde şarkı söylediğim için kendi kendime onu duymuyorum hahahahahah aloo hiç beni duymuyosun diyor ...

ee tabi..heo ilgi alaka olmaz..birazda kendimize ilgi alaka gösterelim öyle değilmi..birazda kendimizle ilgilenelim özellikle onlar evdeyken..

hayatım ben nekadar güzelim dimi saçlarım şahane...şu gözlerime baksana yaaaaaaaa gibi ego gösterişleride fena olmaz hani...

bazende kedi gibi kocanın yanına sokulup manalı manalı gözlerine bakıp ''aşkım iyiki varsın.'' demek bile yeter öyle değilmi...hem cıvımamış oluruz hem mesafeyi koruruz hemde içini titretiriz adamın..

biz akşam çok çok gezdik kızlar..neşemi hiç kaybetmedim..eşim bilardoya gitmek istedi gece..sahura kadar açıkmış ve arkadaşlarıda gidecekmiş..bebişleri uyutalım..giderim ama istemiyorsan gitmiyim yapabilcekmisin dedi..bende git hayatım niye gitmiceksin..gözün arkada kalmasın biz uyuruz dedim..iç rahatlığıyla gitti..
gece 2 de filan geldi..ama bende o saate keyif yaptım..bebişler uyumuştu zaten dulumuda aldım tv izledim müzik dinledim v.s

o geldiğinde henüz yatmıştım..hadi gel canım birşeyler yiyelim dedi..kalktık başka şeyler de yaptık sonra duş sonra yemek faslı derken saat 4 te yattık..evet uykusuzum bu yüzden kızlaaaarrrrrr

size söylemek istediğim evet surat asmıyoruz neşeli oluyoruz ama cıvımıyoruz...

işallah hepimiz kocaları alacaz avcumuzun içine..görecekler anyayı konyayı puuhahahahah

Son düzenleme:
ya saçma sapan bir evliliğim vardı ve son iki üçgündür sanki sihiirli değnek değdi..benim koca kadar kimsenin kocası kaba ve bencil olamaz...eğer bu adam düzelme sinyalleri veriyorsa sizinkiler dünden düzelir ve avucunuzun içine girer diyorum ..

kadın isterse başaramayacağı hiçbirşey yoktur....sözü gerçekten doğruymuş....eğer başarılı olamayan arkadaşlar varsa aramızda

ayarı vermede sıkıntı var demekki..

yoksa kadınlar erkekleri dünden alt eder

kızlar akşam kocaları kapıda güzel karşılayalım..en güzel kıyafetimizle...ama usturuplu bir şekilde...ramazanın ilk günü..koca beni her halimle gördü..ama hiç tülbentle filan görmedi..
akşam beyaz bir tülbent örtücem saçlarıma..melekler gibi olucam..eski usul osmanlı hatunları gibi..saygı on numara kocaya karşı hizmette..bide benim bu halimi görsün...

hoş sohbetler ve biraz muziki

evet evet evet ...harika olur...yemekten sonra karşılıklı bir türk kahvesi...biraz eskilerin sohbetini yapmak..eski bayramlar eski ramazanlar çocukluğumuzdaki hayat şartları..gelenekler görenekler..DİNİ BİR KAÇ KONU..

EVET BUGÜNKÜ EŞİMLE SOHBET KONULARINI BELİRLEDİM İŞTE BUNLAR HATUNLAR....

ben eskiden çok anlayışlıydım kavga etsek ben haklı olsam bile gidip barışma çabalarına girerdim.. amaa benimki naptı geldi tepeme çıktı.. hatta bir keresinde boşanıcam dedi yalvardım tamam düzeltcem kendimi diye barıştık.. sonra bi kere daha dedi ben bi patladım senin geçinmeye gözün yok ben kaç senedir sana bir kere bile ayrılalım demedim dedim ama sen neler konuşuyosun dedim ve kapadım telefonu 3 gün benim ne yüzümü gördü ne telefonda sesimi duydu ne de internetten haber alabildi sonra annemden haberlerimi aldı ve kendisi aradıı o gün bugündür ne ayrılma lafı ne boşanma lafı.. hatta baya gözle görülür değişiklikler var bu yüzdendir ki kocalara çok yüz verilmesi taraftarı değilim biraz kendimizi de çekmeliyiz çantada keklik olmamalıyız hatta bana eşim dedi ki 25 yıldır bu özgüveninn nerdeydi? adam beni özgüvensiz görüyomuş zaaar görsün şimdi özgüveni bakalım

Herkezde aynı sıkıntı var canım benim eşimi anlatıyorsun sandım biran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…