Kocalara işveli cilveli dayak :)

Ya bu erkekler neden hep kendini düşünür anlamıyorum ya... Ne kadar bencil olurlar!!! 7,5 aylık kızım var iftarı açtık onu da doyurdum yatırayım da işlerimi halledeym dedim kızımı uyuttum eşim geldi hemen apar topar işini halletti ve duşa gitti kullanılıyorum ben ya. Hiç insan yerine koymuyor

Bir de bugün tartıştık hiç de utanmıyor sanki kalbimi kıran o değil. Anacım yok da diyemiyorsun ters tepkiyi tepecek diye

canım kızma ama ben tam neye kızdığını anlayamadım :26: seninle hiç ilgilenmedi mi? sen yokmuşsun gibi mi davrandı? ona mı kırıldın?

Son düzenleme:
canım kızma ama ben tam neye kızdığını anlayamadım :26: seninle hiç ilgilenmedi mi? sen yokmuşsun gibi mi davrandı? ona mı kırıldın?

Anacım işte bende senin gibi fransız kaldım ya bu işe o işi diyorum kendine göre zamanını ayarlıyor hiç bana göre olmuyor bir kerede ne oldu nasıl oldu valla bişi anlamadım

e iftarı zeksle açaydınız bari be bacım bu ne acele

Anacım işte bende senin gibi fransız kaldım ya bu işe o işi diyorum kendine göre zamanını ayarlıyor hiç bana göre olmuyor bir kerede ne oldu nasıl oldu valla bişi anlamadım

iftarı açar açmaz mı? anlamadım vay be ne acele iş ama... insan yemek yedikten sonra bi uzanır nefes alır

Aslında hak etmiyordu da neyse çocuğu zar zor uyuttum uyanmasın diye ona dua etsin bugün beni çok kırdı

Aslında hak etmiyordu da neyse çocuğu zar zor uyuttum uyanmasın diye ona dua etsin bugün beni çok kırdı

Direk oldu bittiye geldi iş sanırım. Özel bi vakit geçirmediniz azda olsa.. ben öyle anladım da. sinirlenmekte haklsın bence ben olsam izin vermezdim

iftarı açar açmaz mı? anlamadım vay be ne acele iş ama... insan yemek yedikten sonra bi uzanır nefes alır

örnek benim herüf
oruç vurdu malum ilk günü
devirdi kendini yatıyo oturma odasında
az sora güzelce yatağımıza alıcam kendilerini
sonra elimden kaçmaz zaten alsın uykusunu rahat rahat başına geleceği bilmiyor garibim

yeşim bak +18 e girince nasıl çoğalıyor altta güzide üyelerimiz
bir de konuya dahil olsalar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…