Kocalara işveli cilveli dayak :)

Oruçluyken öpemez tabi ki de
onun içinde bu çok üzücü:KK23::KK23::KK23::KK23:

Evlenince umarım sıkılmam ilgi patlaması yaşayabilirimmm

millet ilgi için burda kocamı nasıl yola getiririm diye yöntemler çareler aarıyor ve ilgiden kim sıkılır yani ben asla sıkılmam şahsen sevgilim benle ilgilense demek ki isteyince olmuyor çok ilgisizlik içindeyim bende:63:

genelde en ufak şeyde hemen suratı asılan, trip yapan biriyim
ama dün çok pozitif davrandım, saçlarını okşadım,öptüm bol bol,onu ne kadar sevdiğimi anlattım
ona bazen haksızlık ettiğimi, gereksiz yere trip yaptığımı, onun hak etmediğini söyledim
sen bu dünyada sahip olabileceğim en harika erkeksin ve benim nişanlımsın diyerek de pohpohladım bi güzel :KK9:
mesela yüzük parmağını yara yapmış normal şartlarda asla çıkarma derdim ama dün 'hayatım iyileşene kadar takmayabilirsin, sorum yapacağımı düşünme sakın' dedim
bugün de güzel bi günaydın mesajı yazdım 'yerim ben seni nazar değmesin sana bu aralar ' demiş :KK17:

olumlu davrandığı zaman insan kendini de gayet iyi hissediyo
normalde ona trip yaptığım zamanlarda kendimi mutsuz bezgin hissederim ama böyle iyi davrandıkça daha bi mutlu hissettim

canım alyansınız kalın sanırım yara yaptığına göre çünkü kalın alyanslar hava almıyormuş o yüxzden yara yapıyormuş:KK34:

millet ilgi için burda kocamı nasıl yola getiririm diye yöntemler çareler aarıyor ve ilgiden kim sıkılır yani ben asla sıkılmam şahsen sevgilim benle ilgilense demek ki isteyince olmuyor çok ilgisizlik içindeyim bende:63:

ilgiden beklentin nedir mesela,bu konuda senı nasıl tatmın eder?
nedir ilginin ölçütü??

Sıkılıyorsun canım valla
sürekli evde arkanda dolaşam biri
her zaman vıc vıc olmak isteyen
Sürekli sarılmalar öpmeler
Wc bile el ele gitcez adamla:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Sıkılıyorsun canım valla
sürekli evde arkanda dolaşam biri
her zaman vıc vıc olmak isteyen
Sürekli sarılmalar öpmeler
Wc bile el ele gitcez adamla:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ne güzel işte ilgi iyidir tabi sevdiğin tarafından yapılınca :KK31:
ALLAH bozmasın bak nazar değmesin aşkınıza o zaman:KK55:

bende göremedım,dün aksam gezmeye gideceklerdi ikizlerle yoruldu heralde bide orucun etkısı,uyku tatlı gelmiştir:))

bu arada konumuzzz nerelere gelmiş vayy geyiğe dönmüş:))

haaa dogru o calismiyordu degilmi?

sende durumlar nasil canim?

bugün birsey yaptinmi mesaj v.b. birsey?

merhaba arkadaslar :KK3:topik o kadar hızlı ilerliyoki yazmaya bi türlü fırsatı olmuyor insanın ancak sunu söylemeliyimki kelebek elosa siz harikasınız :KK19:ısrarla takip ediyorum sizi ve taklitlerinizdende sakınıyorum haberiniz ola akandenizinde takibindeyim ve son gelismelerden cok seviniyorum onun adına ama ben zaten onların arasının düzelecegini düsünüyodum icime öyle doguyodu nedense ilk bastan beri neyse ben konuya gireyim kelebegin etkisi ile (bu arada film ismi gibi oldu)burada paylasım yaptıgınız ilk gün durduk yere kocama msj attım askım seni cok özledim diye msj yazmayı pek sevmez benimki aradı bi 5 dk sonra falan normal sekilde konustuk iste aksam ne yapıyım sana canının istedigi bişey varmı falan diye böyle konustuk kapattık normal bi konusmaydı neyse aksam oldu eve geldi ben ona güleryüzlü bi şekilde yemek boyunca sohbet neseli bi sekilde gecti sonra onun telefondan oynadıgı bi oyun var arada acar cok sever oynamayı kendini kaybeder hatta bende cok kızarım normalde yine onu actı ama bu sefer ben hiç kızmadım aksine ona cay demledim meyve tabagı hazırladım güleryüzlü davrandım degisik sohbet konusları buldum bu arada oyun oynasa bile sohbete devam tabi 1 2 saat sonra oyunu bırakıp benle ilgilenmeye basladı farkettimki aslında ne kadar huzurluymusuz yatagımıza yattıgımızda bana nasıl ask dolu bakan gözleri görmeliydiniz yavasca öptü ve seni seviyorum iyi geceler hayatım dedi iste böyle hosgörümün neticesini alarak o günü bitirdik gercekten fazla cıvımadan birbirinizin hayatına saygı gösterek yasamak harikaymıs denedim ve gördüm:KK8::KK16:

SLM kızlar ben 4 yıllık evliyim gayette güzel bir hatunum severek evlendik 1 yaşında bebeğim var kızlar benim eşim çok titizdir yorgan altı sex yapar bitiririz eşim istemez başka şeyler kendine yapmamı ister ama o yapmaz kııla tüye kokuya falan bahane bulur bu son zamanlarda tamamen isteksizleşti hamile kaldım tam kırkım çıkana kadar elini bile sürmedi bana siz bana yardım edin lütfen ama eşim saftır hemen tatlı söze giyime kuşama kanıyor etkilenmesi kolay bir erkek ne yapmam gerek sizce

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar :KK3:topik o kadar hızlı ilerliyoki yazmaya bi türlü fırsatı olmuyor insanın ancak sunu söylemeliyimki kelebek elosa siz harikasınız :KK19:ısrarla takip ediyorum sizi ve taklitlerinizdende sakınıyorum haberiniz ola akandenizinde takibindeyim ve son gelismelerden cok seviniyorum onun adına ama ben zaten onların arasının düzelecegini düsünüyodum icime öyle doguyodu nedense ilk bastan beri neyse ben konuya gireyim kelebegin etkisi ile (bu arada film ismi gibi oldu)burada paylasım yaptıgınız ilk gün durduk yere kocama msj attım askım seni cok özledim diye msj yazmayı pek sevmez benimki aradı bi 5 dk sonra falan normal sekilde konustuk iste aksam ne yapıyım sana canının istedigi bişey varmı falan diye böyle konustuk kapattık normal bi konusmaydı neyse aksam oldu eve geldi ben ona güleryüzlü bi şekilde yemek boyunca sohbet neseli bi sekilde gecti sonra onun telefondan oynadıgı bi oyun var arada acar cok sever oynamayı kendini kaybeder hatta bende cok kızarım normalde yine onu actı ama bu sefer ben hiç kızmadım aksine ona cay demledim meyve tabagı hazırladım güleryüzlü davrandım degisik sohbet konusları buldum bu arada oyun oynasa bile sohbete devam tabi 1 2 saat sonra oyunu bırakıp benle ilgilenmeye basladı farkettimki aslında ne kadar huzurluymusuz yatagımıza yattıgımızda bana nasıl ask dolu bakan gözleri görmeliydiniz yavasca öptü ve seni seviyorum iyi geceler hayatım dedi iste böyle hosgörümün neticesini alarak o günü bitirdik gercekten fazla cıvımadan birbirinizin hayatına saygı gösterek yasamak harikaymıs denedim ve gördüm:KK8::KK16:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: sızın yuzunuzden erkenden dunya evıne gırıcem

ailesi hakkında haklıda olsan ileri geri konuşma canım..fikrini söyle kenarıya çekil..öyle uzun uzadıya onlar böyle yaptı seni kayırıyorlar seni dışladılar diye anlatıp durma..kafasına sokmaya çalışma..eğer bu gerçeği görmesini istiyorsan senin ailen ileri geri konuşmak seni kırmak istemem ama bence seni ayırıyorlar..yaşanılanlar bana bunu düşündürüyor de..ve birdaha hiç konusunu açma..bu iki lafında onda yer eder merak etme..ama konuyu uzatırsan söylediklerinin hiçbirini aklında turtmaz..birdaha kendi konuyu açarsa yorum bile yapma..o iki kelimen aklında kalır hep..ok

kesinlikle dediğin gibi keşke böyle aileler olmasa ama gören göz nasip etsin yaradan

X