Kocalara işveli cilveli dayak :)

Kız ne korkuyorsunnn
Çocuğun varr yahuu
unuttun mu yoksammm nasıl olduğunu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Olabilir tabi yahuu
Benim nikah düğünde olcekkk
Hem o gün özel olsun istiyoruz
heyecan vericiiiii:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

yok be yavrucummm olamıyordukkk hıc anlatmadımmı onca sey konustukkk bebekte tüp bebek drlar hatırlıyolardır nasıl oldugunuuuu :KK53: :KK53: :KK52: :KK52:
bazı sorunlar vardı sımdı yazıp sınır kupune cevırmıyeyım kendımı canım ılk olacak :KK17:

hişşşşşşttt :KK20::KK20::KK20::KK20: düğünden önce gösterceksin amma elletmiceksinn...biraz daha beklesinlerrrr :KK9::KK9::KK9:

Denemeden almasammı dıyorummm :KK4: :KK4: :nazar:
şaka yapıyorumm

valla herşey olabilir ama bende özel olsun istiyorum ama o stresede o gun gırmek ıstemıyorumm
:KK28:

dün çok anlayışlı, aşk dolu, neşeli bi kız oldum ve nişanlım bayıldı bu duruma
nazar değmesin sana bu aralar falan dedi
böyle davranınca ben de kendimi daha mutlu daha huzurlu hissediyorum
gereksiz kaprisler tripler yapmıcam artık inşallah

yok be yavrucummm olamıyordukkk hıc anlatmadımmı onca sey konustukkk bebekte tüp bebek drlar hatırlıyolardır nasıl oldugunuuuu :KK53: :KK53: :KK52: :KK52:
bazı sorunlar vardı sımdı yazıp sınır kupune cevırmıyeyım kendımı canım ılk olacak :KK17:

Eski günleri getirme aklınaa boşverr

Denemeden almasammı dıyorummm :KK4: :KK4: :nazar:
şaka yapıyorumm

valla herşey olabilir ama bende özel olsun istiyorum ama o stresede o gun gırmek ıstemıyorumm
:KK28:

Nişanlında tamam diyorsa daha özel birşeyler de yapılabilir

kızım işte oranı buranı adamın salyasını akıttıracak yerlerini çekiyosun adama işyerindeyken yolluyosun sonraaaa sabahlar olmasın heheheh:KK9:

Anammmm yokkk o kadar da yapamam
Kızar zaten aman aman

yaaa aynen düğünde bile ben bunu düşünürmüşüm gibi geliyor..napıcam diye :KK1::KK1::KK1::KK17::KK17:

ayy ben gece yatağa yatıyorummm
Lannn diyorm bir ay kaldı ayvayı yedinnn x....
Nasıl olcekkk:KK23::KK23::KK23:

dün çok anlayışlı, aşk dolu, neşeli bi kız oldum ve nişanlım bayıldı bu duruma
nazar değmesin sana bu aralar falan dedi
böyle davranınca ben de kendimi daha mutlu daha huzurlu hissediyorum
gereksiz kaprisler tripler yapmıcam artık inşallah

nasıl davrandın canımmm ? bende dun nısanlıma bı surat bı suratt of anlatamamm ama sankı haklıydım benn gıbı geldı bana ben pek yapmam ama neyse ben hep bısey olmamıs gıbı davranıyorum benımkı kusmekcı tripcii :KK1:

Bayanlar kısmı olarak taktikleriniz biz bekarlarada yarıyor.Her sabah gunaydın mesajı ben atrdm ondan beklıorum elımı ayagımı cekmıstım ben ceknce o hepten cektı.Ama dün ve bugun günaydınnn prensimmm gunun cok güzel olsunn fln mutlu mesajlar atıyorm karsılıgınıda alıyorummm:KK52::KK52::KK52:

ben geldiiiimmmm. gercekten oyle ya. ne zaman ki nisanlima karsi guleryuz, hos sohbet , ona mutlu gorunmeye calissam gunumuz super geciyor :KK16: ama dun gece eve 3te geldi . uzun zamandan sonra arkadaslariyla gorusmus. ben nasil guleyim onun yuzune nasiiillll:99::KK22::KK22::KK22::KK22:

yaaa aynen düğünde bile ben bunu düşünürmüşüm gibi geliyor..napıcam diye :KK1::KK1::KK1::KK17::KK17:
işte o yüzdennnn :KK30:
ooooo bizim kızlar hep burada oh oh ne güzel sohbetler etmişler bnde geldimmm:KK16::KK16::KK16:
nerede kaldınnnnn
ben geldiiiimmmm. gercekten oyle ya. ne zaman ki nisanlima karsi guleryuz, hos sohbet , ona mutlu gorunmeye calissam gunumuz super geciyor :KK16: ama dun gece eve 3te geldi . uzun zamandan sonra arkadaslariyla gorusmus. ben nasil guleyim onun yuzune nasiiillll:99::KK22::KK22::KK22::KK22:

hehh ıste al ıste napsın sımdı kızcagız kır kafasını gıtsınn yaaa :KK24::KK24::KK24:

nişanlım he der tabi masatakvimi :KK17:

ayyy yeni evlenicekler şimdi ne heyecanlılar ah ahhhh keşke o günlere geri dönebilsem ne tatlı heyecanlardı onlar çok arıyorum çooookkkk:KK14:

Kır kafasını:KK22::KK22::KK22:

işte o yüzdennnn :KK30:

nerede kaldınnnnn

hehh ıste al ıste napsın sımdı kızcagız kır kafasını gıtsınn yaaa :KK24::KK24::KK24:

nişanlım he der tabi masatakvimi :KK17:

wooowwww o zamannn çalsınnnn çanlarr:KK1::KK1::KK1::KK1:

X