Kocalara işveli cilveli dayak :)

Tecrübe iyidir iyi..

Ben ot gibi evlenmişim :KK9:

:KK9: Hımmm zayıflara farz değil miymiş :KK9:

Zaten oruç bu topiği de etkiledi, dün ve önceki gün hızına yetişilmiyordu buranın :KK9:

ayıf değilimde ben bünyem zyaıf gerçekten
eee biraz dinlenmek lazım değil mi:KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım onun işi çok ağır
metalurji ve malzeme mühesndiisi
sürekli hareket halinde sahada fabrikada
ve şekeri düşüyor
Tutturmam ona kıyamam birde Allah korusun birşey oılur
Cebinde hep şekerle geziyor normalde bile

yok canm şaka takılıyorum herkez kendi bilir tabi :KK51:

sadece öpemez falan dedin ya ondan yaniiiiiiii:KK54:

İyi sabahlar ayrı ayrı.

Hayırlı ve idrakiyle bir ramazan ayı geçirelim inşallah.

Dün karamsar ilerleyen konu bugün küslerin barışmasıyla, ramazan pozitifliğiyle geçiyor maşallah maşallah :)

wooowww bütün hatunlar buradaymıs ben mı eksık kalıcammmmmmm

Kızlarrr nasılsınız?? Durumlar nasıl??Ben dün cam silerken düştüm ve bacağımı sakatladım.Aksiliğe bakın ki eşimde geçen günün yorgunluğunu atmış bana mesaj yağdırıyordu ama şansa bakın işte yatakodası yerine hastanede aldım soluğu :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

Kızlarrr nasılsınız?? Durumlar nasıl??Ben dün cam silerken düştüm ve bacağımı sakatladım.Aksiliğe bakın ki eşimde geçen günün yorgunluğunu atmış bana mesaj yağdırıyordu ama şansa bakın işte yatakodası yerine hastanede aldım soluğu :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: anammm yıkılsın ortalıkkkkk
sımdıı sevdım bus sayfayııı ama sana gecmıs olsunnn en kısa zamanda ıyılesırsın ınsallahh :KK53: :KK52: :KK55:

sabahtan beri canım sadece sigara istedi ama çok uykum var sadece çalışanlar değil ben de oğlumdan dolayı 7 dan beri ayaktayım.ama kocişim uyanınca ona satacam veledi ben yatar.:KK47:

konunun gecmısını bılemedım ama ıftardan sonra öperrr sendee :KK1: :KK1::KK1::KK1::KK1:
Ee öyle olcak artıkınn:KK23::KK23::KK23::KK23:

Geçmiş olsun canımmm

oooohoo ben resmı nıkahı kıydımmı evlı sayarım kendımı da nee :KK23: :KK23: :KK23:

sankı hıc evlenemıcez gıbı gelıyor kızım yaa
Bekleyemem Eylülü diyosun yani nikahı kıyınca:KK1::KK1::KK1::KK1:

dimi ama bende buradayım :KK1::KK1::KK1: biz 1 ay tatile girdik sayıyoruz kendimizi...orucuz inş..akşamlarıda zor görüşürüz öpmek falan yok tatil tatil :KK9::KK9:

Öpmek hak getire diyorsun
Kız bende dayanamam öpmeden simarıp yılışmadan
her akşam görüşüyoruz kendi evimize gidiyoruz
yatak hazır koltuk hazır
iftara kadar ayyy amann utandım :KK17::KK17::KK17::KK17:

ayyyyyyyyyyyy geçmiş olsun ya :KK50:

hiç mi dikkat etmedin kız nasıl düştün öyle ...

neyse allahtan ciddi bişi olmamış ...

hala aklı fikri kocasında kadının ya:KK33:

ayyy sanamı üzülsem kocanamı üzülsem bilemedim..geçmiş olsun kuzum yaaa..ama eşinede geçmiş olsunnn :KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: anammm yıkılsın ortalıkkkkk
sımdıı sevdım bus sayfayııı ama sana gecmıs olsunnn en kısa zamanda ıyılesırsın ınsallahh :KK53: :KK52: :KK55:

bende sevdimmmm :KK1::KK1:

Ee öyle olcak artıkınn:KK23::KK23::KK23::KK23:

Geçmiş olsun canımmm

Bekleyemem Eylülü diyosun yani nikahı kıyınca:KK1::KK1::KK1::KK1:

Öpmek hak getire diyorsun
Kız bende dayanamam öpmeden simarıp yılışmadan
her akşam görüşüyoruz kendi evimize gidiyoruz
yatak hazır koltuk hazır
iftara kadar ayyy amann utandım :KK17::KK17::KK17::KK17:

:KK1::KK1::KK1: kızzz orucum gitcekk haaa:KK1::KK1::KK1::KK1:
bizim ev daha bomboş yahuuu...yatak odamız gelince nişanlım direk taşıncakmış..napcan bensiz orada diyorum..hayal kurarım diyor benimki :KK17::KK17::KK9::KK9:

bende sevdimmmm :KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: kızzz orucum gitcekk haaa:KK1::KK1::KK1::KK1:
bizim ev daha bomboş yahuuu...yatak odamız gelince nişanlım direk taşıncakmış..napcan bensiz orada diyorum..hayal kurarım diyor benimki :KK17::KK17::KK9::KK9:

Benim kide bu hafta taşınıyor evimize:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bende giderim hergün dayanamam yahuuu
Özleriimmm ben aşkıcığımıııı

X