Kocalara işveli cilveli dayak :)

ben suan isteyim o ögle vardiyasinda calisiyor...simdi ise geciyor yani...

küs degiliz...sadece bu kadar umursamaz olmasina gicik oluyorum....duvar olsa catlar yahu...

hayatım az evvel geçmiş konularını okudum kocanı daha iyi tanımak için..sana çok güzel bir taktik veeyimmi yapması biraz zor...

umursamaz davranıcaksın..kabaca iplemeyeceksin..açacaksın müziğini dans edip oynayacaksın..sen olsanda olur olmasanda olur havasını vericeksin..şarkılar söyleyerek gez evin içinde..dumur olsun manyak..bugün çektiğin mesajlarla ilgili bişey deme..o sorarsa öyle esti çektim...de.

rahat ol gamsız ol..dinsizin hakkından imansız gelir..şu aralar seninkini iltifatlar güzel mesajlar para etmez...ben harikayım ben muhteşemim havası yarat..makyajını yap güzelce giyin kokularını sür ama kocanın yüzüne bile bakma..gerekirse bakarsın hayatım tabi surat asmak trip yapmak manasında demiyorum..gayet neşeli ol lütfen..

bişeymi var gibi sorular sorarsa yada neden bukadar neşelisin gibi

nebiliyim içimde öyle bir hafiflik var bende anlamadım şekerim de..dalgasına..

Gayet mantıklı gitme diye salak salak ısrar etmek yerine gayet relax olup gitmesine izin vermek ve geldiğinde evde olmamak harika fikir

neler yaptın bakalım..
neye karşılık vermedi..
anlat bakalım...

genel anlamda böyle canim....simartilmaya gelmiyor...

öyle yapiyorum zaten ona karsi tepkimi belli etmiyorum burda sizin kafanizi sisiriyorum iste...

aksamlari pek görüsemiyoruz...gec geliyor ben hemen yatiyorum...

garden cim

al akşam kocayı akrşına seninle konuşmamız lazım de ciddi ciddi..

seni çok seviyorum ama ben buşekilde yaşayamam..acı çekiyorum üzülüyorum ve mutlu değilim..düşünsene kız arkadaşlarımla dahi görüşemiyorum..böyle bir saçmalık ne gördüm ne duydum..bu şekilde sürdürmeye daha fazla gücüm kalmadı..sen farkında değilsin ama ben günden güne tükeniyorum..ve düşünmeden edemiyorum bir insan karısının mutlu olmasını neden istemez ve erkek değil kız arkadaşlarıyla dahi görüşmesine neden izin vermez.hayattan artık zevk alamıyorum..nefes almak istiyorum artık nefes..yaşama sevincim kalmadı de.

bu şekilde sürmemeli...benim biraz düşünmeye ihtiyacım var bu evliliği..bence sende düşün..mutlu değilim de..

konuyu burda kapat..ve bir yada iki hafta sessiz sakin dur..gerekmedikçe konuşma..gerekmedikçe gülme..mutsuz dibe vurmuş bir kadın profili çizki yaşadığın mutsuzluğu iyice idrak edebilsin ve söylediklerini ciddiye alsın..sana neden niçin gibi sorular sorarsa yada açıklamalar getirmeye çalışırsa ben konuşmak yada tartışmak istemiyorum..buna bile mecalim yok de...
kısa kes..ok.mi tatlım..

öyle yapiyorum zaten ona karsi tepkimi belli etmiyorum burda sizin kafanizi sisiriyorum iste...

aksamlari pek görüsemiyoruz...gec geliyor ben hemen yatiyorum...

akşamları neden pek görüşemiyoruz bakalım? olur mu hiç öyle? geç gelsin canım. sende daha önceden birazcık kestir uykunu al hafiften. eşin geliceğine yakın kur saatini uyan. hemen yatma eşin geldiğinde ilgilen biraz. aranızı ısıtmaya bak bakalım tepkisi ne olucak.. seni iticek ters tepcek hali yok ya. mutlaka karşılık verir..

Lal,

Kendini gereğinden fazla üzüyor, yıpratıyorsun. Eşine karşı sende de bir soğukluk var ama. Bu ondan kaynaklanıyorancak eğer geleceğini onunla geçirmek istiyorsan ki seviyorsun ama unutamadıkların,sindiremediklerin var herşeye sil baştan başlamalısın. Sakın kırılma bana ama seninde hataların var. Şöyle ki mutlu olmak için çabalamak gerekiyor sen yaşadıklarından ötürü bunu ona çok görüyorsun. Bunlardan vazgeç bazen küçük başlangıçlar çok güzel şeyler doğurur. Ona sevildiğini hissettir Lal. Her aman ama. Bıkmadan,usanmadan. Suçlama onu hep. Herşeyi unut belki zor ama bir süre sonra yaşayacağın mutluluk herşeye değer olacak. Emin ol.

Umarım herşey düzelir ve çoook mutlu olursun. Unutma sakin ol ve sabır...

Anlamı derin güzelmiş mesaj

cok fazla zaman gecmis olmasada üzerinden cok sükür atlattik o durumlari biraz...hala sorunlar oluyor tabi ama tabiki yaram kabuk bagladi sadece...benim icin yasanilanlar hic kolay degildi...belkide bunun etkisinden kurtulamadim hala...bilincalti yani...

verdigin hangi tavsiyeye göre davranmaliyim sence simdi iki gündür yaptigimin tam tersi olmayacak mi bu?

yani geçmiş konularına bakarak umursamaz ol dedim..ama şimdi kocanın durumunu sana yaklaşımını en iyi sen bilirsin tatlım ya..eğer sana değer vermeyen seni önemsemeyen seni ezen bi tipse sallaaa derim..sende umursamaz ol takma eğlen coş o yokmuş gibi davran bi müddet derim..

ama kocan iyi biriyse önemsiyorsa seni eş olarak ilgiye alakaya devam et derim..

şimdi geçmişteki konularından biraz vurdumduymaz koca profili çıkardım ben..ama düzelmişse eşin onu bilemicem

su ara biraz yogunuz türkiyeden misafirlerimiz var sadece kosusturma icersindeyim...bir oraya bir oraya...sabah da erken kalkmak zorundayim malesef...

o kadar güzel anlatmissinki yasadiklarimi düsündüklerimi...kendimi tutamadim icim dolup dolup geldi....eski günler gecti gözlerimin önünden...

ben bu olayi hala atlatamadim sanirim...huyum kurusun...cok fazla kafama takiyorum herseyi....

kızlar hepimizin yaşadığı bazı sıkıntılar var..hangimizin evlili dört dörtlük..mutlaka yaşamak istemediğimiz şeyler yaşadık..mutlaka haksızlıklara uğradık..

iyide geçmişle ne kadar yaşayabiliriz..sürekli geçmişi düşünür ve kafamızda kurarsak , ister istemez biz farkında olmadan hareketlerimizde o yönde şekillenir..

haliyle bugünümüzde dünümüzden pek farklı olmaz..

diye düşünüyorum..yanlışmıyım ?

Garden;
canım benim eşinin geçimişte yediği bir arkadaş kazığı falan mı var aceba.Belki de çok güçlü sosyal görünen yüzünün arkasında terkedilme korkusu var.Biraz zaman versen güven duysunu,egosunu geliştirsen adamın.Dha 2 aylık evlisin.Bunlar geçicektir.Kendini ispatlamaya çalışıyor.Önemsenmek istiyor.Sen de benim dediğim olsun diyorsun.Şuan bu adamı boşasan hergün arkadaşlarınla olsan daha mı mutlu olucaksın bunun ayrımına var.Eşin senin için ne denli önemli.O hayatından gidince,yeni kurduğun düzenin dağılınca,her kafadan bir ses çıkınca sanki çok mu huzuzrlu olucaksın.Taviz ver deyiyorum sakın yanlış anlama beni.
Ama aranızda bir güç yarışı var benim anladığım kadarıyla bak ben de daha çok yeni evliyim ve şuan ona inanılmaz kızgınım,kırgınım...gel gör ki terketmek bırakıp gitmek de hiç kolay değil.Onu anlamaya çalış.Bir sorunu var ;senin için çok önemli olmak istiyor.Paylaşmak istemiyor.Normalleşmesi alışması için şans ver.Gel beni dinle ve sakin ol.Senin yerinde olmak isteyen milyonlarca kadın vardır.Bunun tadını çıkar.Ellbette ki evliliğiniz ilerledikçe sakinleşecek,rahatlayacak,güvenecek ve anlayacaktır.Nacizane fikrim ;HAddimi aştıysam affet...

Allaha sükür abzi durumlar düzeldi...ama hala yeterli degil mutlu bir evlilik icin...

özünde iyidir aslinda ama bazi huylari yokmu...deli ediyor insani...

haklisin ama ah bi basarabilsek...her insanin bir sabir siniri varya ben benimkine ulasmadim sanirim henüz...

akşam millet kocasıyla agani nigiyi yaptı..tamam iş bitti

bunun içinmiydi herşey...

neoldu bizim planlarımız..silahlarımız taktiklerimiz..hani adamlar ağzımın içine bakacaktı bööleeee
her dediğimizi yaptıracaktık...
avucumuzun içine alacaktık...
o işi görene kadarmıydı lenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…