Kocalara işveli cilveli dayak :)

Peki size sorayım...

Eşim nişanlıyken daha kıskançtı.Face'de ki erkek arkadaşlarımı kendi kafasına göre silip engelliyordu.Bu beni çileden çıkarıyordu.Ancak bir süre sonra farkettim ki,bana kızdığı şeyleri falasıyla kendisi yapıyor.Ben normalde o kadar kıskanç değilim.Kendisi benim,SÖZDE! sinir olduğum kızla okey oynamış,bir başkasıyla bayağı samimi konuşmuş,eski çıktığı,beni kıskandırmak için çıktığı da olsa,onu eklemiş.Ben de onun gibi davranıyorum başta,kızıyorum,tamam silerim diyor,kimini siliyor kimi kalıyor,aradan biraz zaman geçince yeniden ekliyor.Ama bu sırada yine benim listeme takılıyor...

Aslında hiç kıskanmadığım halde sırf o bana öyle davrandığı için bende ona kızıyorum.Tabii onun kadar uzatamıyorum,amaaaaaannnn diyorum.Şimdi hala o kızlar listesinde.Oysa onun bu yaptığını ben yapmış olsaydıııııııııııımmm...

Biliyorum,onun yaptığı gibi karşılık verilmemesi gerekiyor,o kötü davranıyorsa,siz tatlı dille anlatacaksınız,onun yaptığının tersini yapacaksınız ama OL-MU-YOOOORRR...

kıskanmamandanmı rahatsız oluyo acaba....
belki gururunu okşuyodur onu kıskanman fln....

Bu kadar kendinizi harap etmeyin ,evinizdüzenli olsun-yemeğini özenle hazırlayın bir de kafaalrını şişirmeyin adamların.Yok annesini yok kardeşini gelmişi geçmişi karıp katmayın.Akşam huzurla karşılayın dinleyin çok konuşmayın yeter.Erkekleri seksle değil huzurla bağlayın eve.Evlenen erkek huzur için evlenir.Sizin yapmaya çalıştıgınız işve-seks vs dışarıda profesyonnellerce alası yapılıyor.O yüzden dırdır yapmayın yeter.En Büyük KK

bu kadar düzelme bana yeter..
yani zaten abartılı bile bence...
bunu korusun yeter...
allah kimseye yaşatmasın böyle şeyler...
hepiniz eşlerinizle huzurlu mutlu olun inşallah...

Biz zaten 4/4lük hayatlar istemiyoruz ki hangimizin hayatı 4/4lük? mutlaka sorunlarımız var.. sen böyle mutluysan canım inşallah bu halini daima korur. insanın eşiyle yaşadığı şeyler sarsıyor gerçektende.. amin canım inşallah hepimiz mutlu huzurlu oluruz..

mesaj cektim yine tepki gelmedi merak edip aradim...gayet keyfetli abisigilde oldugunu biraz uzandigini söyledi mesajlara yine tepki yok...

bu adam umursamiyor ki beni varsa yoksa yorgunlugu ve ailesi....

offf sIkIldIm...

kizmayin ne olur ama canim cok sIkIldi...

ilgiye alakaya da gelmiyor ki bu adam....

tatlım üzülme boşver bende teeee sabah mesaj attım az önce aradı beni işi yoğunmuş etrafı kalabalıkmış fln...
sen yinede bozma kendini bakalım bi süre sık dişini olmazsa yeni taktikler bulmak lazım sana artık..
küs fln değilsiniz değilmi..

Benimde bu kitabı almam lazım.. Kitabın içinde mi test var? eğer öyleyse süpermiş :KK12:

Evet tatlım,kitabın içinde test var.Çok güzel,çok yararlı bir kitap.Okurken herşey düzelecekmiş gibi geldi ama bizimki doğru düzgün okumadı bile.İşine gelmiyor işine...

ben kocamı aradım

tatlım akşam dışarı çıkalım mı çocuklarla dedim..tamam çıkalım yavrum dedi..

tamam hayatım teşekkürederim..kolay gelsin iyi çalışmalar dedim..

neden resmi konuşuyorsun birimi var yanında dedi..yok hayatım nerden çıktı bu dedim..

sizi dışarı çıkartıyorum diye teşekkürettin de..kendimi bir anda arkadaşın filan sandım dedi..

yok aşkım ondan değil..sende bu sıcakta akşama kadar yoruluyorsun evde uzanmak dinlenmek istersin ama beni kırmayıp dışarı çıkartıcaksın ya o yüzden teşekkür ettim dedim..

yavrum benim beni düşünürmüş..canım karıcım gezdiririm tabi sizi..hemde nereyi istiyorsanız dedi..

tamam aşkım hadi görüşürüz dedik kapattık telefonu..

naberrr naberr kızlar..hehehehehe ...

ben mermileri atmaya başladım bilee....

Diyalog süper :KK9: başarıyosun sen canım :KK9: maşallah maşallah :nazar: Allah daimi kılsın inşallah bu hallerinizi :KK54:

mesaj cektim yine tepki gelmedi merak edip aradim...gayet keyfetli abisigilde oldugunu biraz uzandigini söyledi mesajlara yine tepki yok...

bu adam umursamiyor ki beni varsa yoksa yorgunlugu ve ailesi....

offf sIkIldIm...

kizmayin ne olur ama canim cok sIkIldi...

ilgiye alakaya da gelmiyor ki bu adam....

abisigilde ne işi var ..yani niye sende değilde abisinde merak ettim..ayrı şehirlerde filanmısınız..benmi kaçırdım acaba..

yada akandenizin dediği gibi aranızmı açık küsmüsünüz..

kocan bukadar kıskanıyor filan yanlış anlama ama çok saçma geldi ..neden bukadar kısıtlıyor..meslek yada kariyer olarak senden dahamı düşük..yada sen aktifsin o pasifmi...özgüven eksikliği var gibi geldi bana...

Aşağılık kompleksi olan insanlar genelde böyle davranır...hani kendisini karısından hem karakter hem kariyer olarak daha aşağı görenler ..

Böyle bir durummu var acaba ?
ya bılmıyorum aslında yok iş hayatında cok basarılı,tıbbı mumessıl cok ıyı bı fırmada ödüllü derecelerı olan bi satışçı,ınsan ılıskılerı cok ıyı ınsanları etkıleme kabılıyetıde oyle,asıl meslegı muhends dolayısıyla analıtık yönüde kuvvetlı ama neden böyle davranıyor bılmıyorum
ne guvenını sarsacak bişey yaptım nede taşkın hareketlerım var..
onsuz bıyere gıtmek,onu aramamak,onun yanında yatmamak,ne bıleyım ona surat asmak adamı delırtıyo.
daha öncede konumda yazdıgım bişey vardı,genel kultur olarak mesela yarısırız birbirimizle,yarışmaları ızlerken falan.ben bıleyım o bılemesın sinir olur,yada ben konusurken bi kelıme söylıyım onun bilemdıgı acar googleden bakar falan.hala çözemedıgım huyları var.ama bu kıskanclık degıl dengesızlık.bi erkek bayanı bayandan neden kıskansınkı.kız arkadaslarınla dışardada görüşemezsin evdede.bunu ne kıskanclıga sıgdırabilirsin nede başka bi yere.dengesızlık.olay gezmek tozmakta degıl aslında yıllarca cok gezdım hevesımı aldım ama bu sekılde kısıtlanmak hasta ruhlu biriyle yaşamak benım dengemı bozmak üzere.aglıyorum sinirimden sonra kednıne gel dıyorum gülmeye baslıyorum falan.aklıma yaşadıkarm geldıkçe daralıyorum.şuanda dahi böyle çığlık atıp masamı falan dağıtasım var.sanırım sinir hastası olucamm
Garden'cim biz kocalarıavucumuzun içine alalım diye taktikler üretiyoruzda seninki zaten senle dipdipe olmak istiyor...bence sana, kocayı senden soğutacak seni kıskanmayacak taktikler geliştirelim..yani nebiliyim bilmemkii :26:

ya onunkı kıskanclık degıl canım tamamen pisliğine.bi insanı mutsuz etmek adına ne varsa yapıyo.5 yasında çocuklar bıle karar verıyo kendılerı için.resmen o kıvama getiriliyorum.ve şuanda bırakın taktik yapmayıı dün yaptıgıma pişman oldum onunla evlendıgım ghünede öyle.nefret etmek bile az bir kelime kalır ona hissettiklerimn yanında.
bu ilişkli düzelmez arkadaslar
ben çekılıyorum oyundan
en kısa zamandada ilk patlakta baba evıne geri dönecegım
çoluk cocuk yokkken ve henuz aklımı kaybetmemişken zorlamanın alemı yok

kelebek koydu kafaya valla muma çevirdi herüfünü....
maşallah anam maşalllllaaaaahhhh..:nazar::nazar::nazar::nazar:
darısı kocası odun olanlara ve tabi ki şimdilik arası açık olanlara inşalllaaaaahhhhhhhh...

kıskanmamandanmı rahatsız oluyo acaba....
belki gururunu okşuyodur onu kıskanman fln....

Olabilir...

Nişanlanana kadar Sivas'taydı.Geldi koskoca şehire,ne olduğunu şaşırdı.Orada tanımadığı yoktu,burda hiç bir yeri bilmiyor,doğru düzgün çevresi yok falan.Kendini değerli hissetmek istiyor,düşününce onu da anlıyorum ama benim psikolojim bozuldu yaptıklarından...

İnatçıyız.O istiyor o beni anlasın,ben istiyorum o...

tatlım üzülme boşver bende teeee sabah mesaj attım az önce aradı beni işi yoğunmuş etrafı kalabalıkmış fln...
sen yinede bozma kendini bakalım bi süre sık dişini olmazsa yeni taktikler bulmak lazım sana artık..
küs fln değilsiniz değilmi..

odun aradi biraz önce abisigilden ise dogru yola cikmis...

bisey yokmus gibi davrandi...

ama ben durgun konustum...

ya bılmıyorum aslında yok iş hayatında cok basarılı,tıbbı mumessıl cok ıyı bı fırmada ödüllü derecelerı olan bi satışçı,ınsan ılıskılerı cok ıyı ınsanları etkıleme kabılıyetıde oyle,asıl meslegı muhends dolayısıyla analıtık yönüde kuvvetlı ama neden böyle davranıyor bılmıyorum
ne guvenını sarsacak bişey yaptım nede taşkın hareketlerım var..
onsuz bıyere gıtmek,onu aramamak,onun yanında yatmamak,ne bıleyım ona surat asmak adamı delırtıyo.
daha öncede konumda yazdıgım bişey vardı,genel kultur olarak mesela yarısırız birbirimizle,yarışmaları ızlerken falan.ben bıleyım o bılemesın sinir olur,yada ben konusurken bi kelıme söylıyım onun bilemdıgı acar googleden bakar falan.hala çözemedıgım huyları var.ama bu kıskanclık degıl dengesızlık.bi erkek bayanı bayandan neden kıskansınkı.kız arkadaslarınla dışardada görüşemezsin evdede.bunu ne kıskanclıga sıgdırabilirsin nede başka bi yere.dengesızlık.olay gezmek tozmakta degıl aslında yıllarca cok gezdım hevesımı aldım ama bu sekılde kısıtlanmak hasta ruhlu biriyle yaşamak benım dengemı bozmak üzere.aglıyorum sinirimden sonra kednıne gel dıyorum gülmeye baslıyorum falan.aklıma yaşadıkarm geldıkçe daralıyorum.şuanda dahi böyle çığlık atıp masamı falan dağıtasım var.sanırım sinir hastası olucamm

ya onunkı kıskanclık degıl canım tamamen pisliğine.bi insanı mutsuz etmek adına ne varsa yapıyo.5 yasında çocuklar bıle karar verıyo kendılerı için.resmen o kıvama getiriliyorum.ve şuanda bırakın taktik yapmayıı dün yaptıgıma pişman oldum onunla evlendıgım ghünede öyle.nefret etmek bile az bir kelime kalır ona hissettiklerimn yanında.
bu ilişkli düzelmez arkadaslar
ben çekılıyorum oyundan
en kısa zamandada ilk patlakta baba evıne geri dönecegım
çoluk cocuk yokkken ve henuz aklımı kaybetmemişken zorlamanın alemı yok

ooooooffffffffff valla çok üzüldüm yaaaa.....
yinede çok iyi düşün canım benimmmm...
bide çok yeni evlisin daha....
sinir anında karar verme...
allah yardım etsin..
dilerim en kısa zamanda düzelir...

Bir arkadaşım -hep arkadaş olur zaten değil.sahiden arkadaş-
enfes bir gece de kullanılan tangasını kocasının cebine koymuş.
ceketinin cebine.
artık adam farketmiş nasıl olmuş ne konuşmuşlar bilmiyorum.

öyle işte..

bunu denememiştim kesinlikle yapıcam:)

Bu tehlikeli bişey bence.. Ola ki düşer cebinden yada adam merak eder bu cebimde ki ney diye çıkarır pat diye merak edip sonuçta tanga olduğunu bilmiyo cebinde milletin içinde adam rezil olur valla.. ters tepebilir bu durum.. ben yapmam şahsen.. sadece evde ki kaprisinin, şortunun o gün ne giycekse onun cebine koymak daha mantıklı bunu yapabilirim. cebe tanga koyma olayı güzel fikir ama sevdim :KK54: zaten sık sık yapılınca kıymeti kalmıycak sıradanlaşıcak bişey o yüzden iyi bi zamanlama yapmak gerek süpriz gibi :124:

odun aradi biraz önce abisigilden ise dogru yola cikmis...

bisey yokmus gibi davrandi...

ama ben durgun konustum...

sana bişey demek istiyorum canım. böyle yaptığın sürece sadece kendini yıpratırsın biliyorsun dimi? belki o şuan gayet normal sanıyor herşeyi kırıldığının bile farkında değil..

abisigilde ne işi var ..yani niye sende değilde abisinde merak ettim..ayrı şehirlerde filanmısınız..benmi kaçırdım acaba..

yada akandenizin dediği gibi aranızmı açık küsmüsünüz..

ben suan isteyim o ögle vardiyasinda calisiyor...simdi ise geciyor yani...

küs degiliz...sadece bu kadar umursamaz olmasina gicik oluyorum....duvar olsa catlar yahu...

sana bişey demek istiyorum canım. böyle yaptığın sürece sadece kendini yıpratırsın biliyorsun dimi? belki o şuan gayet normal sanıyor herşeyi kırıldığının bile farkında değil..

evet degil düsünmüyor ki hic beni

kendi havasinda o

Son düzenleme:
evet degil düsünmüyor ki hic beni

kendi havasinda o

Şimdi sıcak kanlı davran hiçbişey yokmuş gibi. akşam eve geldiğinde de yemek yedikten sonra şöyle keyifli oturduğunuz bi vakit tatlı tatlı anlat derdini canım. şuan sen orda kudursanda anlamıycak. susarak anlatmaya çalışıyoruz derdimizi ama hiçte anlatamıyoruz malesef. o yüzden bence bu yolu izlemen en doğrusu senin için. seninde moralin düzelicek konuşmaya başlayınca görüceksin.

X