Kocalara işveli cilveli dayak :)

işve cilve hiç beceremem ben de :S yapsam da yapmacık durur üzerimde gibi geliyor ama sevgi mesajlarını normalde ç.ekerim ben zaten

Canim sende esini icnde su düdünceyle sev mesela sanki cocugu öpüp koklar mis gibi düsün kendi kendine.

filim izlerken koltukta dizlerine uzansin oksa basini öp arada bir elini al eline oksa öp kokla.

ya ben stresliyken genelde dahada bir asabi oluyorum ...eşimde anlattgımı anlamaz ise buyrun cümbüşe ama artık esyalardan vaz gectım sinirlenirsem acıyorum gardrobu etrafa sacıyorum giyssilerini oturuyo toplyo sonra yaaa cokta sevıyorum üzülüyorum niye öye yaptım diye ama bizim evliliğimiz böyle atraksyonla gidiyor

ne mesaj atsam yav yanlız benimki mesaj atmayı sevmiyor ki arasamda yoğun oluyor neyse mesaj atayım ben

hahaha bende yapip ediyorum sonra diyorum niye yaptim yaaa

ama anam dikkat etmeliyiz saygiyi kaybetmeme adina

ben esime askim özür dilerim cok kötüydüm az önce dimi dedigimde diyor yooo cadisin cadiiiii simariksin

bende öpüp koklayip özürler diliyorum kücük haylaz bir kizmisim gibi

manyağım
ben burnumdan kılda aldırmam öyle haksızsamda özür dilemem yani gercekten haksızsam ve bunun kararını verebılmıssem hiç bir şey demeden sadece öpüyorum birde tramisu yapıyorum barışıyoruz

yalnız ben bunları yapabilmem için önce evlenmem lazım
bak işte ne diyosun erkekler odun evet ayılık var hamurlarında onların var sa yoksa sex,futbol,yemek var
mesela çok önemli bir maçta gidip kocama cilve yapayım bakalım gözü beni görücek mi?tabi ki hayır!
çünkü futbol sexten bile önce erkekler için odunlar çünkü
birde dediğin gibi bunlar içten gelmeli mesela ben romantik olması için çabalayamam onun önce o romantik olmalı sonra ben öyle bir cilve yaparım ki aklı şaşar yani sanırım önce erkeğin adım atıp incelmesi lazım
bu arada verdiğin bilgilerde müthiş yaniçarşafa parfüm sıkmalar falan wuuu

valla cnm erkeklerin hepsi bir deil ki taktik geliştirelim bunun odunu var kalası var yontulmamışı var yontulmuşu var kimbilir hangi taktik uyacak valla bu sıcak havalarda bide kocaynan uğraşamam hani bi söz vardı omnu değiştirerek sölemek istiyorum ben
sigaramı yakarım bacak bacak üstüne atarım .. kocam hangi havalarda olursa olsun ben keyfime bakarım .... hiç bulaşmaya luzum yok kendi hallerine bırakın

aslında hani eşe güzel sözler söylemek gönlünü almak falan değil de özellikle işve cilve kısmında çok sıkıntılıyım ben :S sanırım insanın biraz da ailesinden görmesi gerekiyor annem işveli fıkır fıkır bir kadın değildi ben de görmeyince alışamadım sanırım odun gibiyim resmen

tersler falan şimdi bu sefer daha çok kırılırım hiç konuşmak gelmez içimden en iyisi akşamı bekleyim bugünden sonra bende başlarım

"kocamı özledim" yazabilirsin.

Ne demek istediğini anlar.Az ve öz :)

Yaz bakalım,akşama ne şekilde gelecek.

Bende mesaj attım aşkıma. Seni çok seviyorum yanında olmak istiyorum dedim. Sen emin misin bunları hissettiğine yazmış Değil miyim ki?

işve cilve dedilermi üstüme tanımıyoruummmm:)))))
sırf konu başlığını okudumda geldim ama sanırım benim kocişi ilgilendiren bir konu değil,gitsem mi kalsam mı bilemedim ayol:)))

Son düzenleme:
Bende mesaj attım aşkıma. Seni çok seviyorum yanında olmak istiyorum dedim. Sen emin misin bunları hissettiğine yazmış Değil miyim ki?

aklında hep iyi davranmadıgın imajı kalmıs o yzden sasırmıstır ama bugunu milat yap ve degıs ne olursa olsun evdekı huzundan önemlı olan bir şey yoktur bugun esıne degıstıgını göster

benim odun beni aldatmadan önce şaka da yapıyordum işve cilvede ama kaç aydır hiçbiri içimden gelmiyor aksine hergün laf sokuyorumne yapayım elimde değil normale dönmem zaman alacak gibi geliyor banaayrıca bir zahmet benim kalas gönlümü almak için biraz çabalasın ne de olsa kabahati büyük

yok canim rica ederim öyle degilsin,sadece kendi icindeki afeti kesfetmelisin

ona bakarsan benim annemde senin annen gibi ama bizim simdi sartlarimiz farkli.

Sende mi öylesin yoksa?

malesefff işim yogun işim evime taşımak istemıyorum ama basaramıyorum halıyle mutsuz oluyoruz her daim öyle degıl ama nasıl desem iyiyken bile bir anda yaptıgı birşey bana batabılıyor ama esım benı öğrendı artık takmıyo allahtan saygıyı kaybetmıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…