Kocalara işveli cilveli dayak :)

Evet bende bu konuda ilerledim artık :) Eskiden hep anlatırdım birşey yapmadılar etmediler bilmem ne diye.. Ama hiç aklıma bile gelmiyor artık..

eşimi çok ezmişler zamanında. ailesi maddi manevi anlamda değil yardım etmek sömürmüşler yıllarca.eşim aylığını annesinin avucuna koyuyormuş.. ama şimdi o ana baba kendi 3 tane bekarlarını çok kayırıyorlar...2si çalışıyor onlara para biriktirin diyip duruyorlar... kredi çektirip mal aldırtıyorlar.. dün eşime dedim.. sen evlendin sıfır şeyin vardı.. bir kuruş para biriktiremedin.. evlat kayırıyorlar dedim..
sence faydası olurmu bir süre sonra????
benim eşim genelde ailesine kendisine attıgı kazıkları hiç kondurtamıyor... ama resmen ne kazıklar atmışlar.. ama görmemiş yıllarca..

Son düzenleme:
Ben hep kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum ama bazen öyle birşey yapıyor ki şeytan diyor boğuver adamı.sesimi yükseltmesem de yüzüm asılıyor.Ahhh bir sakin olabilsem,sinirlenmesemm

asma suratını...suratını asınca sanki dahamı sempatik dahamı cazip oluyosun..

suratını asıkken gönlünü almaya çalışıyorsa onada kanma..o suratı görmek istemediği için yapıyor bunu..yani yine kendi memfaatine..

ama içinden gelerek yapsın..ozaman napicezz surat asmicez..neyse derdimiz sorunumuz güzelce cilveli cilveli çözecez..aşkım sen bunu yaptın çok üzüldüm bennnnnn gibi....
surat asmaktan bir nebzede olsa daha iyidir...

ay seni mi kırıcam şekerim...
ararım tabi..
bakim ne cevap vercek bende merak ettim....

sabah sabah rüyanızda mı gördünüz kızlar bu taktikleri
ayol neden erkekler uğraşmıyor böyle şeylere hep kadınlar uğraşıyor anlamıyorum bende mesela kocamın romantik olmasını isterim o buna kafa yorduğu gün ilerde bende işveye cilveye başlarım belki
bu arada her erkeğin hoşuna gidicek şey varsa o da işve ve cilvedir bunlaarı uygulayın bence siz

ailesi hakkında haklıda olsan ileri geri konuşma canım..fikrini söyle kenarıya çekil..öyle uzun uzadıya onlar böyle yaptı seni kayırıyorlar seni dışladılar diye anlatıp durma..kafasına sokmaya çalışma..eğer bu gerçeği görmesini istiyorsan senin ailen ileri geri konuşmak seni kırmak istemem ama bence seni ayırıyorlar..yaşanılanlar bana bunu düşündürüyor de..ve birdaha hiç konusunu açma..bu iki lafında onda yer eder merak etme..ama konuyu uzatırsan söylediklerinin hiçbirini aklında turtmaz..birdaha kendi konuyu açarsa yorum bile yapma..o iki kelimen aklında kalır hep..ok

Büyük sıkıntılar, atlatılamaz sorunlar yoksa bu dediğinizi taktik olarak değil her zaman yapmak lazım.
Dışarıdan içeriye girdiğimde bana kapıyı açan kişi neşeliyse benimde neşem yerine geliyor.
Eğer asık bir surat varsa, ''onu yapma, bunu yapma'' cümleleri uçuşuyorsa içimde enerjim daha bir düşer.

Zaten insan olarak bizim halimiz bu olmalı; neşeli, tatlı dilli, sorunları çok büyütmeden kapatmak.

Huzur verirse insan huzur alır. Huzur vermesine rağmen huzur alamıyorsa zaten o insan bizim hayatımızda olmamalı.

koca niye yapmıyorda biz yapıyoruz diye düşünürsekk oooo işimiz var..onlar odun biz balta..onlar etek giyip cilve yapamaz doğası gereği..açıpta telefonu durduk yere seni seviyorum demez mesela. odunluk içlerinde var..doğası gereği düz mantıklar..varsada böyle erkekler çok nadirdir..ama sizin neyden mutlu olduğunuzu anlarlarsa öyle davranmaya çalışırlar..mesela sen bacım kocanı romantik görmek istiyorsan ozaman sen vericen önce..yani romantik bir ortam yaratıp bu duyguyu ona tattırıcaksın..ooooo hakkatten fena değilmiş bu durum diyecek...ve hep isteyecek

akşam yak mumları en seksi çamaşırlarını...cilveli cilveli kıvır bakalım..yatağını çarşafını parfümle..ummadığı yerlere güzel notlar yapıştır..tabi bunları yapmakta marifet ..her kadının içinden gelmez..

dene bakalım..bak gözlerine uzun uzun..daha neler neler yapılır istense..erkekler bir okadarda saftır hemen yola gelir .demirde olsa hemen bükülür eğilir..bükeceğin yeri bilirsen eğer..

evet kızlar kocaya telefonla yada mesajla bişeyler deneyenler varmı..sonuçlar

hadi neşemizi kaybetmiyoruz....şıkır şıkır fıkır fıkırız..maşallahhhh

genelde ben eşime öle davranıyorum. maş. mükafatını da alıyorum.

örnek vererim. birşey alınacaktı. ben ağır olduğu için almak istemedim (bebiş istiyoruzda). ilk aradım. sonra eşime mesaj attım "aşkım ya ağırsa diye gidemedim ben. sanada kıyamıyorum ama herşey bebek için . bebek doğsun büyüsün, sende onu bakkala gönderirsin intikamını alırsın" yazdım. düşünü güzel oldu. "sana kıyamadığım gibi onada kıyamam".

şimdi onun yerine soğuk birşekilde onu alırmısın deseydim inat edip almazdı belki... bu benim içimden geliyor. hani zorla yapılmış birşey değil.

tartışsak bile bir süre sonra yanına gidip sarılırım. neden kırıldığımı anlatırım. oda anlatır. sonra özür dileriz birbirimizden düzeliriz (maşallah)

zaten öyle konuları konusurken ahh aklıma neler neler geliyor ama susuyorum.çok uzatmıyorum. çok konuşursam adamın aklına sokmaya çalıştıklarımıda unutturacam yoksa

süpersiniz..

bende baya işveliymişim
bunlar her zaman olması gereken seyler bence

konuyu cok sevdim takipteyim

herkes kocasını arasın şimdi..yada etkiliyici güzel hoş bir mesaj çeksin..bu arada kavgalı küs olan bayanlar sizde yapın aynısını..nededik bugün bütün tripleri asık suratları gereksiz gurur ve inadı atıyoruz çöpeee hoopp..attık :))))

bugün herşeye iyi taraftan bakıyoruz..yazın bakalım gelişmeleri..

ben akşam kocayla kavga ettim..bir kaç eşya var götür diyorum evden götürmedi bir aydır tv ünitesi masa filan..çocuklar tepesine çıkıyor ..zararlı olmaya başladı..akşamda söylendim artık..

kırıldı kızdı tabii..

bende bebişimle yattım..oda diğeriyle..küstüm haliyle..

bugünde mesaj çektim..

ben seni seviyorum, çünkü sevilecek tek erkeksin.....diye yazdım

10 dk sonra filan aradı..canım akşam çok kırdın beni dedi..unut gitsin dedim neşeli bir ses tonuyla tabii oda tamam dedi ..bende seni seviyorum çünkü sende sevilecek tek kadınsın dedi..

Aksam ben her nedense öyle dalginmisim biraz sanki düsünceli gibi esim dedi ne oldu sen niye böyle durgunsun dedim yok bisey ama sordu birkac kere sahiden yok mu bisey

bence bazen susmak en iyi yoldur karsindakini düsündürüp üzerine düsürtmek icin (ama benim dün sebebim yoktu buna,sahiden nedense azcik durgundum)

misal msj göndermek paralı vs. ama not yazmak yada telefonunun hatırlatmasına güzel sözler yazmak bedeva....

ben bir gün telefonun hatırlatmasına içimden gelen güzel şeyler yazdım. işteyken belli bir saate ayarladım. hatırlatma öter ötmez, hemen aradı. normalde aramaz. çok hoşuna gitti. deneyin güzel oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…